بازار صادرات میوه خشک پرتقال

میوه خشک پرتقال دارای فواید و اثرات بسیار زیادی دارد و دارای میفیت بالایی می باشند و طرفداران بسیار زیادی دارند، بازار صادرات این محصولات امروزه دارای رونقی بسبار زیاد می باشد و این بازار برای صادرات خود روش و فوت و فن های خاصی را دارند و صادرات میوه در بسیاری از نقاط ایران به خوبی انجام می گیرد و می توان در اینجا این نوع محصول خوراکی را به صورت عمده و مستقیم صادر کرد و باید از نوع با کیفیت و جنس مرغوب باشند.

بازار صادرات میوه خشک پرتقال

طریقه خشک کردن پرتقال چگونه است؟

طریقه خشک کردن پرتقال چگونه است؟ پرتقال از نوع میوه های در طرفدار می باشد و دارای خاصیت بسیار زیادی هم می باشد و به دلیل اینکه در یک فصل وجود دارد بیشتر افراد به خشک کردن این نوع میوه می پردازند تا همیشه از آن برخوردار باشند و در زمان لازم مورد استفاده قرار دهند.

طریقه خشک کردن پرتقال ها به دو صورت انجام می گیرد هم به صورت خانگی وجود دارد و هم به صورت صنعتی که نوع خانگی آن یا در معرض نور خورشید و یا در فر انجام می گیرد و نوع صنعتی توسط دستگاه های مخصوص خشک کردن صورت می گیرد.

برای خشک کردن باید ابتدا پرتقال ها را خوب شست شو داد تا کثیفی ها و آلودگی روی پوست آن ها برود بعد باید نم آن ها به خوبی گرفته شود و بعد از این مرحله باید آن را با پوست به صورت افقی و لایه های نازک برش زد البته نه خیلی نازک باشند.

بعد آن ها را باید روی سینی چید تا روی هم قرار نگیرند و در معرض تابش نور خورشید در طی چند روز خشک شوند و یا در فر با درجه ای مناسب قرار داد و زود خشک نمود و در نوع صنعتی مراحل شست شو و نم گیری و مرحله برش و چیدمان و خشک کردن همگی به صورت اتوماتیک با دستگاه ها انجام می گیرد.

هردو روش بسیار با اهمیت هستند ولی در نوع خشک شدن با فر و دستگاه مقداری از ویتامین C موجود در آن ها از بین می رود و میوه خشک بسته بندی در کارخانه های صنعتی توسط دستگاه های خاصی انجام می گیرند.

جوان سازی پوست با مصرف پرتقال خشک

جوان سازی پوست با مصرف پرتقال خشک پرتقال دارای ویتامین c می باشد و خاصیت انتی اکسیدانی دارد و به همین دلیل برای پوست دارای خاصیتی بسیار زیاد می باشد و افراد بسیاری به استفاده از آن برای پوست خود اقدام می کنند و نتیجه می گیرند.

جوان سازی پوست با مصرف این میوه خشک امکان پذیر است و می توان با آن به پوستی زیبا و بدون عیب و نقص رسید و می توان از این محصول به صورت روزانه مورد استفاده قرار داد تا خاصیت موجود در این پرتقال ها را جذب کرد و به پوستی جوان رسید .

پوست از گونه نقاط بسیار حساس و مهمی در بدن می باشند که با بی توجهی به مرور زمان بافت های زنده خود را از دست می دهد و موجب چروک و پیر شدن می شود و افراد زیادی از این رخداد می ترسند و برای جلوگیری از آن اقدام می کنند و با پرتقال خشک شده به بافت پوست کمک می کنند.

با استفاده از این محصولات تا حدی می توانید به جوانسازی پوست خود کمک کنید و خود را از صرف هزینه های گزافی که برای جوان سازی وجود دارند رها کنید که با استفاده مرتب می توانید به منافذ پوست کمک کرده و آن را تمیز کنید و ببندید و پوست خود را درخشان کنید.

همچنین می توانید از این طریق به پاک کردن پوست خود بپردازید و آن را از چربی و … موجود نجات دهید و پوستی صاف و درخشان داشته باشید و از آن لذت ببرید و حس جوان بودن را با خود داشته باشید.

تاثیر مصرف پرتقال خشک در گردش خون

تاثیر مصرف پرتقال خشک در گردش خون مصرف پرتقال در کشور ایران بسیار فراوان می باشد زیرا این میوه بسیار با ارزش و با اهمیت می باشد و دارای خواص بسیار زیادی برای بردن می باشد چون با مقادیر بالای ویتامین c خود به سلامت و ایمنی بدن کمک می کند و آن را تقویت می سازد.

تاثیر مصرف پرتقال خشک در گردش خون بسیار بالا می باشد چ در نزد همگان محبوب و حائز اهمیت است و با استفاده از آن می توان به گردش خون کمک کرد و آن را به خوبی به گردش درآورد و کارکرد بدن را بهبود بخشید.

تاثیر بسیار موثر این میوه خشک را می توان با استفاده به موقع و درست با توجه به انتی اکسیدان و ویتامین سی موجود در پرتقال بر روی گردش خون دید و آن را تقویت ساخت و دیگر مشکلی در گردش خون نداشت .

میوه خشک ترش باعث گردش مناسب خون می شود و این میوه خشک شده ترش از نوع پرتقال های ترش به دست می آید و افراد بسیاری به این ترش بودن علاقه دارند و به آن اهمیت بسیار زیادی می دهند و هر ساله برای خود این محصول ترش مزه را تهیه می کنند.

عرضه کننده انواع میوه خشک پرتقال

عرضه کننده انواع میوه خشک پرتقال عرضه کننده انواع میوه خشک پرتقال را با بهترین نوع کیفیت و جنس درجه یک به داخل و خارج از کشور عرضه می کند و سعی بر عرضه فراوان و پررونق این محصولات را دارد همچنین عرضه کننده از رکن های بسیار اساسی و مهم در این زمینه به حساب می آیند.

همچنین باید دارای حجم بسیار زیادی از انواع این محصولات در نوع بسته بندی های متفاوت و با کیفیت و مناسبی باشند تا به خوبی پاسخگوی تمام نیازهای درخواستی از طرف مشتریان و خریداران خود باشند و این نیازها را در جامعه به خوبی رفع نمایند و با مشکل کمبود عرضه مواجه نشوند.

سطح عرضه خود را به این صورت گسترش دهند و تولید این محصولات را رونق ببخشند که از این طریق موجب رضایت و جلب مشتریان بیشتری می شوند و این محصولات را به صورت عمده و جزئی عرضه می‌کنند.

خریداران و بازاریان نیز می‌توانند خرید باکیفیت خود را از این عرضه کننده ها به بهترین شکل ممکن در اختیار مصرف کننده قرار دهند و نیز موجب رضایت آنها شوند و قیمت به صورت عمده بسیار ارزانتر و منحصر به فرد می باشد.

میوه خشک فله از گونه محصولاتی می باشد که عرضه کننده به آن می پردازد و فعالیت خود را در این زمینه به خوبی انجام می دهد و میوه خشک هم دارای خاصیت بسیار زیادی می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد.

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

میوه خشک مخلوط 8 میوه درجه

۲۱۰,۰۰۰ تومان
میوه خشک مخلوط 8 میوه درجه یک شامل میوه های خشک زیر در یک بسته بندی است: سیب خشک کیوی

هلو خشک

۲۹۵,۰۰۰ تومان
هلو خشک هم مانند آلو خشک از میوه های خشک بسیار محبوب و خوشمزه و پر طرفدار است.

پرتقال توسرخ خشک

۱۴۵,۰۰۰ تومان
پرتقال در کشور ما در انواع متفاوت کشت شده است. دو نمونه از معروف ترن آنها پرتقال تامسون و پرتقال

موز خشک (موز اکوادور)

۳۸۵,۰۰۰ تومان
موز خشک از میوه های خشک شیرین و خوشمزه و پر انرژی است.
سبد خرید