بازار فروش میوه خشک شکلاتی اروپا

میوه خشک شکلاتی با توجه به خصوصیاتی که دارد یکی از بهترین انواع تنقلات بوده و میان وعده بسیار مناسبی محسوب می شود، این محصول از مخلوط شکلات و انواع میوه های خشک شده تهیه می گردد و دارای انواع ویتامین ها و میزان کالری مناسب برای سلامتی انسان بوده و به سبب تنوعی که دارد از بازار فروش بسیار خوبی در ایران، اروپا و دیگر نقاط جهان برخوردار است. 

بازار فروش میوه خشک شکلاتی اروپا

فرایند تولید میوه خشک شکلاتی خارجی

فرایند تولید میوه خشک شکلاتی خارجی مصرف مواد غذایی طبیعی مانند سبزیجات، انواع آجیل میوه و غلات برای سلامتی انسان و تامین انرژی مورد نیاز بدن ضروری می باشد، میوه های خشک شده نیز با خواص غذایی سرشاری که دارند می توانند بسیار مفید و مقوی باشند و اگر به این نوع تنقلات طبیعی شکلات نیز افزوده شود از طعم جذابتری برخوردار شده و از نظر ارزش غذایی نیز به سطح بالاتری می رسند.
برای تهیه و تولید میوه خشک شکلاتی به روش ذیل عمل می کنیم : شکلات تلخ یا شیرین را بر اساس سلیقه خود انتخاب نموده و بر روی حرارت بخار آب قرار داده تا ذوب شود سپس میوه خشک خارجی یا ایرانی، گردو، انواع بادام و دیگر تنقلات طبیعی را طبق سلیقه خود با شکلات ذوب شده مخلوط کنید، سپس داخل یک سینی مسطح را چرب کنید و روی آن یک نایلون پهن کنید و روی آنرا نیز با روغن چرب نمایید، مخلوط بدست آمده را بروی سینی بریزید و برای تزیین روی آن نیز از میوه و تنقلات دلخواه استفاده کنید، سینی را داخل یخچال بگذارید تا شکلات سفت شود، بعد از بسته شدن شکلات می توانید با قالب های دلخواه و یا برش زدن با چاقو، میوه خشک شکلاتی بدست آمده را میل نمایید.
برای افزایش کیفیت این خوراکی لذیذ و فانتزی می توانید از شکلات خارجی با کیفیت استفاده کنید، از میوه خشک شکلاتی خارجی تهیه شده می توان بعنوان دسر و میان وعده در مناسبت های مختلف نیز استفاده کرد، نکته مهمی که باید در استفاده و نگهداری از این تنقلات در نظر داشت این است که با توجه به وجود شکلات، مواد قندی و مخلوط شدن با میوه های خشک امکان فاسد شدن این خوراکی افزایش می یابد. به همین دلیل باید میوه خشک شکلاتی را در بسته بندی  استاندارد نگهداری و عرضه کرد. اگر این خوراکی را از فروشگاه ها و مراکز فروش گوناگون تهیه می کنید به تاریخ تولید، انقضا و گواهی بهداشت و سیب سلامت روی آنها توجه کنید.

قیمت روز میوه خشک شکلاتی

قیمت روز میوه خشک شکلاتی قیمت روز میوه خشک شکلاتی بستگی به این دارد که تولید ایران باشد یا از انواع خارجی آن باشد، همچنین نوع و قیمت میوه خشک و شکلات بکار رفته در تولید آنها نیز در ارزش گذاری این محصول بسیار موثر است.  بسته بندی میوه خشک شکلاتی اکثرا شیک و فانتزی بوده و مناسب جهت هدیه دادن نیز هستند. برای تهیه این تنقلات محبوب و فانتزی می توانید با مراجعه به فروشگاه های معتبر در سطح کشور نسبت به خرید آن بصورت حضوری یا اینترنتی اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید