تولید کننده میوه خشک شکری

راه های مختلفی برای افزایش ماندگاری میوه تازه وجود دارد که از جمله آنها می توان به تولید میوه خشک شکری اشاره کرد؛ تولیدکنندگان این محصول در کشور، فعالیت گسترده ای در بازار داخلی و همچنین بازارهای بین المللی دارند، بنابراین می توان از آن به محصولی با قدرت ارزآوری بالا یاد کرد.

تولید کننده میوه خشک شکری

تهیه انواع میوه خشک شکری

تهیه انواع میوه خشک شکری عدم علاقه کودکان و نوجوانان به برخی میوه ها، به عنوان یکی از دغدغه های بسیاری از والدین به شمار می رود که این نگرانی با وجود میوه های خشک تا حد زیادی رفع می شود زیرا اغلب کودکان به انواع مختلف این محصول علاقه فراوانی نشان می دهند.

روش تهیه میوه خشک شکری، برای انواع مختلف میوه ها از جمله آلو، زردآلو، آلبالو، هلو و سیب قابل انجام است؛ به منظور تولید این محصول، دو روش سنتی و صنعتی به کار گرفته می شود که اصول انجام آن در هر دو روش، مشابه می باشد و در ادامه به تشریح کامل آن خواهیم پرداخت.

  1. میوه ها را خرد کنید و در ظرف بلوری که حاوی شکر به اندازه ی سه برابر میوه ها باشد قرار دهید؛ این مخلوط را تا سه روز در جایی تاریک و خنک نگه دارید.
  2. پس از گذشت سه هفته شهد اضافه میوه را توسط آبکش بگیرید و میوه ها را روی یک کاغذ روغنی که روی آن شکر پاشیده اید، قرار دهید تا خشک شود.
  3. برای این که میوه خشک، حالت شفاف داشته باشد، به جای این که در مرحله اول، سه برابر میوه ها شکر استفاده کنید، دو برابر میوه ها شکر بریزید و به اندازه میوه ها هم گلوکز استفاده کنید.

قیمت فروش میوه خشک شکری

قیمت فروش میوه خشک شکری میوه خشک شکری که به شکل های گوناگونی از جمله میوه خشک نباتی نیز به فروش می رسد، از تنقلات سالم و فوق العاده برای مهمانی ها و دورهمی ها به شمار می آید و به علت این که مارک های مختلفی از این محصول به بازار عرضه می شود، قیمت آن نیز از دارای اختلاف هایی می باشد.

لیست آخرین تغییرات در قیمت مارک های معتبر میوه خشک شکری را می توانید از طریق همین سایت و به صورت آنلاین به دست آورید و اقدام به سفارش عمده یا جزئی این محصول نمایید.

خرید میوه خشک شکری به صورت عمده ای، باعث کمتر شدن قیمت این محصول برای مشتری می شود؛ خرید مستقیم و به صورت حضوری یا غیرحضوری از شرکت تولیدکننده نیز از راه های دیگری است که برای ارزان تر شدن میوه های خشک شکری می توان به کار گرفت.

میوه های خشک صادراتی نیز در بسته بندی هایی با وزن های متفاوت به فروش می رسند و به علت کیفیت بالایی که دارند، از قیمت بالاتری نسبت به سایر نمونه ها برخوردار هستند.

رای شما به این مطلب :
4.1/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید