خرید انواع میوه خشک آناناس کمپوتی

میوه خشک آناناس کمپوتی از خواص فراوانی برخوردار است. آناناس خشک شده سرشار از آنزیم بروملین، منیزیم، کلسیم، پتاسیم، فسفر، پروتئین، ویتامین c و کالری می باشد که هر کدام در بهبود نوعی از بیماری ها مفید است. ایران جزو وارد کنندگان این محصول است.

خرید انواع میوه خشک آناناس کمپوتی

فواید انواع میوه خشک آناناس کمپوتی

فواید انواع میوه خشک آناناس کمپوتی

آناناس یکی از میوه های پر خاصیّت محسوب می شود. این میوه ی استوایی دارای مواد مغذّی فراوانی است. میوه ی خشک آناناس مقدار زیادی از آنزیم بروملین را داراست. این میوه ی وارداتی برای بهبود آرتروز، نفخ معده و درد های ناحیه گوارش مفید است. در مقابل، چون آنزیم بروملین فراوانی دارد برای زنان باردار و شیرده، بچه های زیر پنج سال و کسانی که دارو های ضد انعقاد خون مصرف می کنند مضر می باشد‌. آناناس در بهبود زخم، از بین بردن عفونت ها و پایین آوردن تب مفید است و به همین خاطر اکثراً برای ملاقات بیماران خود از کمپوت آناناس استفاده می کنند. این میوه به صورت فصلی وجود دارد و به منظور نگهداری اش برای دیگر فصل ها آن را کنسرو یا خشک می کنند. از فواید میوه خشک آناناس این است که به صورت تنقلات مصرف می شود و خاصیت فراوانی دارد. آناناس خشک شده سرشار از منیزیم است که برای مستحکم ساختن استخوان ها مفید می باشد. همچنین آناناس خشک شده بر درمان سرما خوردگی تاثیر شایانی دارد که می تواند جایگزین خوبی برای آب پرتقال در زمان سرماخوردگی باشد. بروملین موجود در آناناس خشک کمپوتی از سرفه های شدید می کاهد. باید توجه داشت که خوردن آناناس زیاد برای بیماران مبتلا به قند خون مضر می باشد چون از قند بالایی برخوردار است. 

فروش میوه خشک آناناس کمپوتی مشهد

فروش میوه خشک آناناس کمپوتی مشهد

آناناس خشک شده به صورت حلقه ای در فروشگاه های خشکبار ارائه می شود و بین مشتریان محبوبیّت زیادی دارد. وارد کنندگان این محصول نیز آن را به صورت حلقه ای یا حبه ای وارد کرده و در همه ی شهرهای ایران به شکل میوه خشک مخلوط و یا جدا در مراکز فروش خشکبار پخش می کنند که در شهر هایی همچون تهران، اصفهان و مشهد طرفداران زیادی دارد. یک واردکننده برای فروش کالای خود باید از قبل بازاریابی کرده و بعد کالای خود را روانه ی بازار کنند که اینترنت توانسته کمک ارزنده ای به این بازرگانان کند. آن ها با استفاده از اینترنت قیمت و ویژگی های واردات خود را به مشتریان می شناسانند. به دلیل نوسانات ارزی واردکنندگان باید در کمترین زمان ممکن کالای خود را به فروش برسانند که اینترنت یک راه حل خوب محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید