خرید بی واسطه چیپس میوه عمده

چیپس میوه خشک، از انواع و اقسام میوه های موجود در فصول مختلف تولید می گردد از این رو برای تمام ذائقه ها مناسب می باشد؛ چیپس میوه مرغوب از میوه های درجه یک تولید می شود و به همین دلیل از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. خرید و فروش بی واسطه چیپس میوه عمده از طریق این مرکز انجام می گیرد.

خرید بی واسطه چیپس میوه عمده

روش های خشک کردن چیپس میوه

روش های خشک کردن چیپس میوه میوه ها از با ارزش ترین مواد خوراکی می باشند که با توجه به شرایط آب و هوایی و شرایط دیگر در مناطق خاصی از کره زمین پرورش می یابند؛ میوه ها معمولا در تمام فصول در دسترس نمی باشند و علت این امر حساس بودن این مواد خوراکی در برابر فساد میکروبی است.

برای نگهداری میوه ها در طولانی مدت و در دسترس بودن این مواد خوراکی در همه فصول سال، اقدام به خشک کردن آن ها می کنند؛ خشک کردن میوه ها به دو روش سنتی و صنعتی انجام می گیرد.

روش سنتی خشک کردن میوه ها معمولا در گذشته انجام می گرفت؛ در این روش میوه ها پس از خشک شدن تغییر رنگ می دهند و بخش زیادی از رطوبت آن ها گرفته می شد. در روش سنتی پس از برداشت میوه ها، آن ها را توسط کارد برش داده و سپس در جلوی نور خورشید روی سکو هایی پهن کرده و خشک می کنند.

اما روش دوم، روش صنعتی خشک کردن میوه ها می باشد؛ میوه های خشک شده ای که در این روش تولید می شوند با نام تجاری چیپس میوه روانه بازار می گردند؛ روش خشک کرده میوه ها در روش صنعتی با توجه به مراحل زیر انجام می گیرد:

در ابتدای کار میوه ها پس از خرید از کشاورزان به سردخانه میوه منتقل می گردند و سپس روانه خط تولید می گردند؛ بازرسی اولیه میوه ها مهم است و در این مرحله سنگریزه ها، شاخه ها و برگ های چسبیده به میوه ها و در کل میوه های آلوده از میوه های سالم جداسازی می گردند.

در مرحله بعدی میوه ها بر روی نوار نقاله ها گسترده می شوند و به روش کاملا صنعتی شست و شو داده می شوند؛ در مرحله بعدی برخی از میوه هایی که نیاز به پوست گیری دارند، پوست گیری می شوند و سپس توسط دستگاه خردکن به قطعات ریزتر تبدیل می گردند.

خشک کردن میوه ها در کارخانجات صنعتی توسط دستگاه خشک کن انجام می گیرد؛ هر کدام از میوه ها نیاز به درجه حرارت و میزان گرمایی خاصی برای خشک کردن دارند از این رو این مرحله با دقت تمام انجام می گیرد، میوه قبل از ورود به دستگاه خشک کن توسط کربنات پتاسیم مخلوط گردیده و سپس خشک می شوند. این ماده سبب می شود میوه پس از خشک شدن رنگ و طعم طبیعی خود را حفظ کند.

نحوه صادرات چیپس میوه عمده

نحوه صادرات چیپس میوه عمده چیپس میوه به دلیل ارزش اقتصادی زیاد آن طرفداران زیادی در بین مردم سراسر دنیا دارد؛ کشور ما از تنوع میوه زیادی برخوردار می باشد از این رو چیپس میوه تولیدی نیز تنوع بالایی دارد. چیپس میوه، تقاضا زیادی در کشور های همجوار و اروپایی دارد از این رو به وفور صادر می گردد.

چیپس میوه درجه یک از محصولات کشاورزی باکیفیت بالا تولید می گردد به همین دلیل نیز مورد تایید سازمان بهداشت جهانی بوده و تحت شرایط کاملا بهداشتی تولید می گردد؛ طی فرآوری این محصولات از هیچ گونه ماده شیمیایی مضر از قبیل نگهدارنده ها استفاده نمی شود از این رو مصرف این محصولات باعث سلامت بیشتر مردم جامعه می گردد‌.

انواع چیپس میوه تولیدی در این شرکت، متنوع بوده از این رو براساس ذائقه های مختلف تولید گردیده است؛ برخی از چیپس میوه ها علاوه بر اینکه برای مصارف میان وعده استفاده می شوند، در تولید غذا نیز مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال می توان به آلو بخارا اشاره کرد که برای تهیه خورشت های خوشمزه و یا و در پخت کوفته تبریزی از آن استفاده می گردد.

نحوه نگه داری طولانی چیپس میوه خشک

نحوه نگه داری طولانی چیپس میوه خشک همان طور که گفته شد برای نگهداری طولانی مدت میوه ها اقدام به خشک کردن آن ها می کنند و طی این مراحل آنزیم ها و میگروارگانیسم های زنده موجود در این محصولات غیرفعال گردیده تا زمان انبارداری این محصولات افزایش پیدا کند.

برای از بین بردن فعالیت آنزیم ها و میکروارگانیسم های موجود در میوه ها، قبل از خشک کردن، محصولات خرده شده را از دستگاهی به نام دستگاه بلانچر عبور می دهند؛ طی این مراحل فعالیت میکروارگانیسم های زنده غیرفعال شده و جلوی فساد میکروبی آن ها گرفته می شود.

عمل بلانچینگ با قرار دادن میوه ها در آب گرم با درجه حرارت حدود ۷۰ الی ۸۰ درجه سلسیوس انجام می گیرد و مدت زمان لازم برای قرار گرفتن در آب گرم در این مرحله به میوه مصرفی بستگی دارد؛ سپس میوه ها در آب سرد قرار گرفته و این مرحله اتمام می پذیرد.

نحوه انبارداری چیپس میوه پس از بسته بندی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد؛ نگهداری محصول نهایی باید به صورتی باشد که از بروز آلودگی های ثانویه توسط قارچ و حشرات جلوگیری شود؛ همچنین میزان رطوبت انبار باید به گونه ای باشد که بتوان این محصولات را در مدت زمانی کافی در آن ها نگهداری کرد.

سفارش انواع چیپس میوه عمده

سفارش انواع چیپس میوه عمده چیپس میوه از با ارزش ترین محصولاتی است که به روش کاملا صنعتی در کارخانجات تولید می گردد و به صورت های مختلفی بسته بندی و روانه بازار می گردد؛ چیپس میوه ممکن است به صورت یک نوع میوه یا مخلوطی از میوه ها بسته بندی گردد.

بسته بندی چیپس میوه بسیار مهم است و تاثیرگذار در بازاریابی این محصول است؛ این محصول ممکن است به صورت فله ای یا کیلوگرمی بسته بندی گردد ولی در کل قیمت عمده این محصول از قیمت خرده آن مناسب تر می باشد.

چیپس میوه با توجه به میوه ای که از آن تولید می گردد دارای قیمت های متغیری می باشد؛ زیرا قیمت برخی از میوه ها بیشتر بوده و این موضوع تاثیرگذار در قیمت تمام شده این محصول است. معمولا میوه هایی که در فصل تابستان پرورش می یابند به دلیل فراوانی زیاد آنها، قیمت معقول تری دارند از این رو چیپس میوه بیشتر از میوه های تابستانی تولید می گردد.

صادرات چیپس میوه در کیفیت درجه یک و قیمت بسیار ارزان از طریق این شرکت به سراسر دنیا انجام می گیرد و متقاضیان این محصولات می توانند سفارشات انواع مختلف چیپس میوه را به ثبت برسانند.

رای شما به این مطلب :
4.1/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید