خرید عمده میوه خشک توت فرنگی اصفهان

میوه خشک، جایگزینی برای میوه تازه، یک میان وعده مناسب است، یکی از انواع میوه خشک، میوه خشک توت فرنگی است، با افزایش تقاضا در اصفهان، تولید این محصول نیز افزایش یافت به طوری که میزان پخش توت فرنگی خشک، سالانه هزار تن در کشور است، خرید عمده میوه خشک توت فرنگی اصفهان در مراکز خرید امکان پذیر است.

خرید عمده میوه خشک توت فرنگی اصفهان

خواص میوه خشک توت فرنگی در بارداری

خواص میوه خشک توت فرنگی در بارداری معمولا در دوران بارداری به خانم ها توت فرنگی توصیه می شود، چرا که با مصرف آن دیگر نیازی به برخی مکمل های غذایی نیست چون با داشتن برخی ویتامین های لازم برای مادر و بچه، نیاز آن ها را برطرف می کند که این خواص توت فرنگی عبارت اند از:

  • اسید فولیک، برای خانم های باردار واجب است زیرا از کودک در برابر نقص های لوله عصبی محافظت می کند.
  • توت فرنگی منبع سرشاری از ویتامین c و در نتیجه آنتی اکسیدان است، این ویتامین، بدن را از آسیب رادیکال های آزاد حفظ می کند.
  • علاوه بر آن در تقویت سیستم ایمنی بدن نیز نقش به سزایی دارد.
  • گذشته از میوه تازه توت فرنگی، خواص میوه خشک آن نیز برای دوران بارداری کم نیست.
  • میوه خشک توت فرنگی دارای فیبر، پتاسیم و مشابه با میوه تازه آن منبع غنی آنتی اکسیدان است.

علاوه بر آن، زمانی که توت فرنگی خشک ارگانیک باشد، به صورت دارویی نیز مصرف می شود برای مثال بهبود دهنده دیابت و کنترل کننده فشار خون است.

فروشگاه میوه خشک توت فرنگی بسته ای

فروشگاه میوه خشک توت فرنگی بسته ای خواص میوه خشک موجب شده تا فروشگاه های متعددی با عنوان خشکبار و فروشگاه میوه خشک فعالیت خود را شروع کنند، محصولات میوه خشک به دو صورت فله ای و بسته بندی به فروش می رسند.

در نوع بسته بندی، خلاقیت حائز اهمیت است چرا که یکی از عوامل تعیین کننده قیمت می باشد، هر چه بسته بندی خلاقانه‌ تر و پیچیده تر باشد، قیمت نیز افزایش می یابد و در نوع فله ای، حجم، مورد نظر است، و با توجه به حجم محصول، قیمت آن مشخص می شود.

بسیاری از فروشگاه های میوه خشک، این محصولات را بنا بر خواسته مشتری (فله ای یا بسته بندی) به فروش می رسانند، اما برخی فروشگاه ها هم هستند که تنها به یک صورت مثلا فقط بسته بندی محصول را عرضه می کنند.

بعضی دیگر از فروشگاه های میوه خشک، تنها به یک محصول بسنده کرده و تمام وقت و انرژی خود را بر روی فروش آن محصول می‌گذارند؛ مثلا فقط توت فرنگی، بنابراین کار فروشگاه میوه خشک توت فرنگی بسته بندی، تنها فروش محصول توت فرنگی به صورت بسته بندی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید