خرید عمده چیپس میوه ارومیه

از گذشته تا به امروز مردم به میوه خشک شده علاقه خواستی داشته و دارند. در گذشته میوه های از قبیل آلو، کشمش، توت و… را در آفتاب خشک می کردند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی میوه ها را در دستگاه میوه خشک کن گذاشته و خشک می کنند.

همانطور که می دانید میوه را نمی توان مدت زیادی تازه نگه داشت و بعد چند روز میوه ها پژمرده و فاسد می شوند. حال اگر بخواهیم مدت زمان بیشتری از میوه ها استفاده کنیم بهتر است میوه ها را چیپس کنیم. خرید عمده چیپس میوه ارومیه با بالاترین کیفیت و دارا بودن ارزش غذایی عرضه می گردد.

 

معیارهای انتخاب چیپس میوه مرغوب

یکی از مهمترین منابع تغذیه انسان میوه می باشد. با مصرف هر واحد میوه انواع ویتامین ها و مواد معدنی وارد بدن انسان می شود. از دلایل خشک کردن میوه می توان به این اشاره کرد میوه ها را نمی توان به مدت طولانی سالم نگه داشت و همچنین هر فصلی میوه خاص خودش را دارد، پس باید کاری کرد تا بتوان در تمام فصول سال از خاصیت میوه ها استفاده کرد. خشک کردن میوه بهترین روش برای داشتن این محصولات در تمام طول سال می باشد.

خشک کردن میوه در خانه به روش گذشته دارای معایبی است که می توان به دیر خشک شدن میوه، وجود گردو غبار و نشستن حشرات موزی مانند مگس، بروی میوه های خشک شده اشاره کرد. اما با دستگاه خشک کن میوه، می توان میوه ها را در زمان معینی خشک کرد و مراحل چیپس میوه خشک بصورت بهداشتی انجام می شود.

در اغلب آجیل فروشی ها از انواع چیپس میوه خشک از قبیل سیب، موز، کیوی، پرتقال و… موجود می باشد. احتمال خرابی چیپس میوه از میوه تازه خیلی کمتر است و همچنین حمل و جابجایی این محصولات بسیار راحت می باشد. بسته بندی این محصولات باید با کیفیت بالا و بدور از هرگونه آلودگی انجام شود و همچنین دارای تاریخ تولید و انقضا بوده و مهر استاندار هم داشته باشد.

مرجع پخش چیپس میوه ارومیه

تنوع میوه در ایران بسیار زیاد است از این رو می توان انواع میوه را خشک کرده و به کشور های مختلف صادر کرد. پس صادرات این محصولات برای اقتصاد کشور بسیار مفید است. تولید و بسته بندی انواع چیپس میوه صادراتی ارومیه هم بصورت فله و هم بصورت بسته بندی قابله عرضه می باشد. برای خرید و پخش چیپس میوه می توان به مراکز فروش این محصول به صورت حضوری مراجعه کرد و محصول مورد نظر را با بالاترین کیفیت خریداری کنید. همچنین چیپس میوه خشک بصورت اینترنتی قابل خریداری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

موز خشک (موز اکوادور)

550,000 تومان
موز خشک از میوه های خشک شیرین و خوشمزه و پر انرژی است.

نارگیل خشک

330,000 تومان
نارگیل خشک یکی از میوه های خشک پر انرژی است. علاوه بر میوه های خشک دیگر چربی بالایی دارد و

میوه خشک مخلوط 8 میوه درجه یک

220,000 تومان
میوه خشک مخلوط 8 میوه درجه یک شامل میوه های خشک زیر در یک بسته بندی است: سیب خشک کیوی

میوه خشک مخلوط 11 میوه

225,000 تومان
میوه خشک مخلوط 11 میوه در یک بسته بندی یک کیلویی شامل میوه های خشک زیر برای شما آماده میکنیم:
سبد خرید