خرید میوه خشک کیوی مرغوب صادراتی

میوه ها سرشار از ویتامین هستند و مصرف آنها برای بدن ضروری است. اما هستند کسانی که علاقه ای به میوه ندارند اما باید این ویتامین ها از راهی تامین می شود. یکی از این راه ها مصرف مکمل های  دارویی البته با تجویز پزشک است اما هر چه باشد این قرص ها از مواد شیمیایی تولید شده اند امکان بروز عوارض در اثر مصرف آنها بالا است. مصرف میوه خشک کیوی به جایی این قرص ها می تواند به تامین ویتامین ها کمک کند.

خرید میوه خشک کیوی مرغوب صادراتی

راهنمای خرید میوه خشک کیوی مرغوب

راهنمای خرید میوه خشک کیوی مرغوب چند نکته برای خرید میوه خشک خصوصا کیوی؛

•از مرکزی خرید کنید که مطمئن هستند.

•به بسته بندی محصول توجه ویژه داشته باشید چرا که کوچک ترین سوراخ در بسته‌بندی می تواند سبب نرم شدن میوه خشک شود.

•پس از خرید محصول را در ظرفی سر بسته و به دور از هر گونه رطوبت نگه دارید.

•کیوی جز آن دسته از میوه ها است که اگر خوب خشک نشده باشد دچار کپک زدگی می شود پس در هنگام خرید دقت کنید که کیوی خشک های بسته بندی شده به خوبی خشک شده باشند و کپک نداشته باشند.

•برای اینکه خریدی با قیمت مناسب داشته باشید بهتر است آن را به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری کنید. 

 برخی از خواص مصرف کیوی؛

۱-رفع یبوست:یبوست مادر بیشتر بیماری هاست، درمان نشدن آن می تواند سبب بروز بیماری های بیشتری شود، کیوی یک ملین طبیعی است و به رفع یبوست کمک می کند.

۲-دشمن سرطان:سرطان یکی از مشکلاتی است که انسان های امروزه با آن بیشتر درگیر هستند، سرطان که جز بیماری های غیر واگیر است اما انواعی دارد که به ندرت قابل درمان هستند و سبب مرگ در انسان ها می شود.مصرف کیوی می تواند به پیشگیری از این بیماری کمک کند.

۳-کمک به کاهش وزن:کیوی کالری مناسبی دارد و به افرادی که به دنبال کاهش و وزن و لاغری هستند پیشنهاد می شود، پزشک های تغذیه توصیه می کنند که افراد در سبد غذایی خود روزانه یک لیوان میوه خشک را وارد کنند.

۴-منبع ویتامین:کیوی سرشار از ویتامین های مفیدی است که وجود آن در بدن ضروری است، کیوی خشک به دلیل ظاهرش که مانند چیپس است بهترین خوراکی برای جایگزین کردن مواد خوراکی ناسالم برای کودکان است،علاوه بر این شما از کیوی خشک شده می توانید به عنوان تنقلات مهمانی ها و مجالس استفاده کنید.

بازار هدف میوه خشک کیوی

بازار هدف میوه خشک کیوی کارخانه میوه خشک در تلاش است تا با ایجاد کیفیت برتر بازار هدف خود را از داخل کشور به کشور های دیگر بیشتر توسعه دهد.

میوه خشک صادراتی باید از کیفیت بالاتری برخوردار باشد چرا که به نوعی نشان دهنده قدرت اقتصاد کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید