شرکت بازرگانی میوه خشک اسلایس شده

سلامتی بدن و عملکرد مناسب اعضای مختلف در گرو تامین عناصر و املاح مورد نیاز آنها می باشد. میوه جات از جمله موادی هستند که بخش عظیمی از این عناصر را دارند. بنابراین گنجاندن آنها در برنامه غذایی، ضروری می باشد. 

از آنجایی که فساد در میوه ها بالا بوده و امکان نگهداشت آنها به مدت طولانی وجود ندارد، آنها را خشک می کنند. برای خشک کردن از طرق مختلف بهره می گیرند. میوه خشک اسلایس شده نمونه ای از این خشکبار می باشد. 

با شرکت بازرگانی میوه خشک اسلایس شده در ادامه مطلب آشنا شوید. 

شرکت بازرگانی میوه خشک اسلایس شده

تفاوت میوه خشک اسلایس شده با صنعتی

تفاوت میوه خشک اسلایس شده با صنعتی در رابطه با تفاوت میوه خشک اسلایس شده با صنعتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

انواع مختلف میوه ها از جمله، کیوی، هندوانه، خربزه، سیب، پرتقال، هلو، شلیل، طالبی، آناناس، انبه و… را می توان به صورت اسلایس درآورد و به کمک دستگاه میوه خشک کن آنها را خشک نمود. همچنین می توان با قرار دادن آنها در مقابل آفتاب، رطوبت شان را تا حد مجاز گرفت.

سایه نیز برای این منظور استفاده می شود. اما در مقایسه با نور آفتاب مدت زمان بیشتری نیاز دارد. اما یک مزیت عمده هم دارد. میوه های اسلایس شده ای که در سایه خشک شوند، اصولا رنگ روشن تری نسبت به نمونه های تولید شده در آفتاب دارند. در واقع ظاهر بهتر و بازار پسند تری خواهند داشت. 

حتی به کمک فرهای خانگی می توان این کار را انجام داد. برای این کار بهتر است از فویل های آلومینیومی استفاده نمود. 

در روش صنعتی کلیه مراحل شست و شو، برش دادن و همچنین رطوبت گیری به صورت اتوماتیک و توسط دستگاه های مخصوص انجام می گیرد. از این رو یکدستی و یکنواختی اسلایس ها بیشتر است. از طرفی گاها از فرآیند دودی کردن هم برای آنها استفاده می شود. بسته بندی آنها نیز مکانیزه صورت می گیرد. 

صادرات میوه خشک اسلایس شده کیوی

صادرات میوه خشک اسلایس شده کیوی صادرات میوه خشک کیوی اسلایس شده کیوی به خاطر وجود باغات وسیع کیوی در کشور، از رونق بسیار زیادی برخوردار است. زیرا مازاد بر نیاز تازه خوری بازار، صرف فرآوری می گردد. 

فعال بودن کارگاه های مربوط به صنایع تبدیلی و تکمیلی این میوه ها سبب شده است که خشکباری با کیفیت حاصل شود که توانایی رقابت با نمونه های مشابه در بازارهای بین المللی را دارد. صادرات این محصولات ارزآوری زیادی برای کشور دارد. از طرفی هزینه های مربوط به سردخانه برای حمل و نقل نیز ندارند. 

برای این محصولات بسته بندی های باکیفیت نیز در نظر گرفته می شود. 

رای شما به این مطلب :
4.1/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید