شرکت فروش چیپس میوه خشک

چیپس میوه خشک امروزه در سوپرمارکت‌ها و آجیل‌فروشی‌ها به فروش می‌رسد . از آنجایی که میوه‌های خشک مقوی و مغذی هستند. به‌راحتی با تنوع زیاد در بسته‌بندی‌های زیبا که در اختیار خریداران عزیز قرار می‌گیرد. امروزه چیپس‌های میوه به‌عنوان یک تنقلات شناخته می‌شود ،که برای دورهمی ها، میهمانی‌های عید و همچنین شب یلدا برای پذیرایی از مهمانها استفاده می‌شود. برخی از بانوان چیپس میوه را در خانه تهیه می‌کنند. و برخی دیگر هم به‌صورت آماده آن‌ها را میخرند.

شرکت فروش چیپس میوه خشک

همه چیز درباره چیپس میوه خشک اعلا

همه چیز درباره چیپس میوه خشک اعلا

معمولاً چیپس میوه که در خانه خشک می‌شود. باید دقت فراوان بشود که هیچ‌ گونه مواد میکروبی و یا گرد و خاک بر روی آن ننشیند. در گذشته رایج بود که میوه‌های سفت را اسلایس کرده و در مقابل نور آفتاب خشک می‌کردند.

چون با اینکار فکر می‌کردند که ویتامین D را از نور خورشید جذب میکند. و بسیار برای بدن مفید می‌باشد. اما این را در نظر بگیرید که اگر نور خورشید ویتامین D داشته باشد، دارای اشعه‌های مضر نیز می‌باشد و آن‌ها را نیز به خود جذب می‌کند.

و تنها این نیست شما وقتی میوه را در مقابل نور خورشید قرار دهید ممکن است آن را کرم بزند و یا این‌که کپک بزند.برای خشک کردن چیپس میوه در منزل بهتر است میوه را بر روی بخاری‌ها و یا شوفاژ خشک کنید. یا اینکه یک دستگاه میوه خشک‌کن خانگی گرفته ،بوسیله آن خشک کنید .

البته این کار برای خود زحمت بسیاری دارد و هم این‌که تنوع میوه ای زیادی ندارد. وقتی میوه خشک آماده که با دستگاه‌های صنعتی خشک‌شده است را تهیه می‌کنید معمولاً در آن از هرنوع میوه خشک استفاده میکنند. که به‌صورت بسته‌بندی مرتب و شسته شده در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهند.

امروزه چیپس میوه به اندازی زیبایی دارد و رایج شده‌ ، که به‌عنوان یک سوغات در میان مردم شناخته‌شده می باشد. بهترین چیپس میوه از میوه‌های باکیفیت بدون زدگی و سفت تهیه می‌شود.تلخی ندارد ،نرم نمی‌باشد و ترد است . در خشک کردن آن هیچ‌گونه ماده افزودنی اضافه نمی‌شود.

و همچنین با دستگاه‌های میوه خشک‌کن صنعتی استاندارد خشک می‌ شود. به این علت که حرارت زیادی به اسلایس میوه‌ها بخورد، باعث می‌شود تمامی مواد ویتامینه و مغذی میوه هنگام خشک شدن، از بین برود. بنابراین به‌هنگام خرید چیپس میوه دقت کنید، یک برند معتبر را خریداری بکنید.

همچنین از بسته‌هایی بخرید که انواع چیپس میوه در آن زیاد باشد. امروزه چیپس میوه خشک را از هر میوه ای تهیه می‌کنند. ولی پراستفاده ترین آن‌ها عبارت‌اند از سیب ،هلو ،شلیل ،پرتقال، موز، آناناس توت‌فرنگی ،کیوی و خرمالو

روش های تهیه چیپس میوه درجه یک

روش های تهیه چیپس میوه درجه یک

برای تهیه چیپس میوه باکیفیت اولین اقدامی که انجام می‌دهند این است که از کشاورزان میوه‌هایی که نرسیده می‌باشد، کرم زدگی ندارد و با کیفیت می‌باشند را خریداری می‌کنند. سپس آن‌ها را شسته و به‌صورت دو صورت با پوست و یا بدون پوست (برای میوه های که پوست نازک دارند.مانند سیب،کیوی و…) اسلایس می‌کنند.

در یک مکان استریل آن‌ها را داخل دستگاه‌ های میوه خشک‌کن صنعتی قرار می‌دهند. بعد از خشک شدن میوه‌ها ، برحسب وزن در بسته‌های کوچک و بزرگ آن‌ها را بسته‌بندی می‌کند. برای عرضه به بازار می‌فرستند. فقط به‌هنگام خشک کردن میوه میوه‌ها باید دقت کرد که مکانی که استفاده می‌شود استریل باشد .

معمولاً هرچند وقت یکیار بازرس بهداشت برای بازرسی به این مکان‌ها مراجعه می‌کند. همچنین چیپس میوه از این لحاظ مغذی و مقوی می‌باشد که در حرارت زیاد خشک نشود. همچنین هیچ‌گونه ماده افزودنی یا نگهدارنده به آن‌ها اضافه نمی‌شود. این یک مزیت بزرگ برای چیپس میوه خشک می‌باشد.

بررسی کیفی چیپس میوه خشک

بررسی کیفی چیپس میوه خشک

استفاده کردن از تنقلات ناسالم باعث افزایش کلسترول خون ، دیابت ، چاقی و انواع مرض‌های دیگر می‌شود. مخصوصاً در زندگی امروز که کودکان از همان آغاز کودکی با تنقلات آشنایی پیدا کردند. این امر برای بچه‌ها ناسالم و خطرناک می‌باشدو به‌عنوان یک پدر و مادر دلسوز با جایگزین کردن چیپس میوه‌های خشک به‌جای چیپس و پفک می‌توانید به آن‌ها کمک بکنید .

چیپس میوه‌های خشک باکیفیت دارای انواع مواد مغذی و مقوی می‌باشند، ویتامین‌ها و املاح معدنی در آن‌ها موجود می‌باشد. با راه‌حل صحیح از بین نمی‌رود. و کودکان با خوردن این میوه‌های خشک هم کالری مورد نیاز بدنشان تامین می‌شود و هم این‌که از مواد مضر موجود در تنقلات، آسیب نمی‌بینند.

باکیفیت‌ترین چیپس میوه خشک آن‌هایی می‌باشد، که تمام املاح میوه را دارا باشد. اکثر مردم بر این باورند که وقتی میوه‌ای خشک می‌شود، یا در واقع همان چیپس میوه‌ای که استفاده می‌کنیم ؛ املاح میوه خام را ندارد. ولی این یک باور اشتباه می‌باشد. البته باید گفت که این موضوع کاملاً بستگی به نحوه خشک کردن میوه دارد.

اگر میوه‌ها را از برندهای معروفی که با دستگاه‌های کاملاً هوشمند خشک بکنند ،کیفیت میوه‌ها ماندگار می‌ماند و همان املاح موجود در میوه ،رنگ ،بو و مزه پابرجا می ماند.بیشترین نوع چیپس میوه که در میان مردم رایج می‌باشد قیصی می‌باشد، که بسیار مفید می‌باشد و بسیار پرطرف‌دار می‌باشد .

چون طعم ترش مزه و شیرینی دارد و در غذاهایی همچون آش ترش نیز استفاده می‌شود . حاوی ویتامین‌های بسیار زیادی است. سرشار از کلسیم و منیزیم می‌باشد. چون برای کم‌خونی خیلی مهم می‌باشد ازاین‌رو بسیار پرطرف‌دار و رتبه اول میوه‌های خشک را دارد .اما چیپس هلو دارای آنتی‌اکسیدان های قوی است .بر روی سیستم عصبی تاثیر مثبت می‌گذارد.

چیپس سیب خاصیت ضدسرطانی و ضد کلسترول دارد .تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد.همه میوه‌ها که خشک‌ می شوند و به‌صورت چیپس درمی‌آیند، به گونه‌ای برای بدن مفید می‌باشند. و همان ویتامین‌ها و املاح میوه خام را دارند با این تفاوت که میوه خام برای یک فصل مخصوصی می‌باشد. ولی چیپس میوه در تمامی فصول قابل‌ استفاده است .

پخش عمده چیپس میوه خشک

پخش عمده چیپس میوه خشک

قیمت چیپس میوه مستقیماً به نوع میوه استفاده‌شده بستگی دارد شما در نظر بگیرید که قیمت چیپس موز با قیمت سیب یکسان نمی‌باشد . همچنین به نحوه عرضه چیپس میوه خشک در بازار بستگی دارد. و از دیگر موارد مهم نحوه بسته‌بندی آن می‌باشد که به‌صورت فله‌ای فروخته می‌شود .

یا به‌صورت بسته‌بندی . تمام این موارد جزو فاکتورهای قیمت گذاری چیپس میوه می باشد. برای تهیه چیپس میوه خشک اعلا، شما می‌توانید به آجیل‌فروشی‌ها یا فروشگاه‌های معتبر بروید. یا مستقیماً با خرید اینترنتی از سایت مربوطه می‌توانید، چیپس میوه موردنظر خود را به راحت‌ترین روش تهیه بفرمایید.

و درب منزل تحویل بگیرید. معمولاً بسته‌بندی چیپس میوه از صد گیرم تا یک کیلوگرم و بیشتر موجود می‌باشد . به‌صورت تک میوه و یا مخلوطی از چند میوه در بازار موجود می باشد.

رای شما به این مطلب :
4.1/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید