عرضه عمده میوه خشک حبه ای قیسی زردآلو

زردآلو به عنوان منبع پتاسیم، فیبر، آهن و بسیاری از ملاح و عناصر مقوی و مورد نیاز دیگر، طرفداران بسیاری دارد. این میوه، از نظر اطبا جایگاه ویژه ای دارد. زیرا خواص درمانی زیادی را به آن نسبت می دهند.

میوه خشک آن نیز همانند خود زردآلو، مقادیر زیادی از ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها و عناصر معدنی را شامل می شود. از طرفی ماندگاری بالاتری هم دارد.

در رابطه با عرضه انواع میوه خشک عمده حبه ای قیسی زردآلو در ادامه بحث خواهیم کرد.

عرضه عمده میوه خشک حبه ای قیسی زردآلو

مشخصات انواع میوه خشک حبه ای قیسی زردآلو ایرانی

مشخصات انواع میوه خشک حبه ای قیسی زردآلو ایرانی مشخصات انواع میوه خشک حبه ای قیسی زردآلو ایرانی به شرح زیر می باشد:

این خشکبار از بهترین و مرغوب ترین میوه ها به دست می آیند. در واقع سالم ترین و ارگانیک ترین زردآلو ها برای این هدف به کار برده می شوند. از این رو طعم محصولات فرآوری شده آنها مطلوب می باشد.

این محصولات به کمک دستگاه مخصوص برش می خورند و به صورت حبه ای شکل در می آیند. همچنین تحت حرارت معین و استاندارد، رطوبت گیری و خشک می گردند. از این رو هم فرم و شکل ظاهری خود را حفظ می کنند و هم از نظر رطوبتی در شرایط ایده آلی هستند.

میوه هایی که نارس بوده و با میوه هایی که بیش از حد رسیده و له شده اند، برای این کار انتخاب نمی شوند. علاوه بر این، بریکس بالایی دارند که این ویژگی، موجب جذب بیشتر مشتری خواهد شد.

بسته بندی های مناسبی برای این خشکبار در نظر گرفته می شود تا مانع نفوذ رطوبت و در نتیجه فساد زود هنگام آنها گردد. این خصوصیت به ویژه برای بالا بردن مدت انبار داری، از اهمیت به سزایی برخوردار است. همچنین به بازار پسندی آن کمک می کند.

صادرات میوه خشک حبه ای قیسی زردآلو ترکیه

صادرات میوه خشک حبه ای قیسی زردآلو ترکیه صادرات میوه خشک حبه ای قیسی زردآلو به کشورهای مختلفی از جمله کشورهای همسایه انجام می شود که ترکیه از متقاضیان همیشگی این محصولات می باشد. به طوری که سالانه حجم زیادی از این نوع خشکبار در قالب بسته بندی های مختلف به این کشور صادر می شود.

صادرات این محصول، موجب ارزآوری مناسبی برای کشور شده و زمینه اشتغال افراد مختلفی را هم به صورت مستقیم و هم به صورت غیر مستقیم فراهم نموده است. از طرفی به توسعه صنایع تبدیلی کشاورزی که همچنان جای پیشرفت دارند، کمک می کند.

محصولات صادراتی معمولا دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و بهترین و شکیل ترین بسته بندی ها برای آنها در نظر گرفته می شود. بنابراین طبیعی است که از نظر قیمتی نیز گران تر از سایر نمونه ها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

موز خشک (موز اکوادور)

۳۸۵,۰۰۰ تومان
موز خشک از میوه های خشک شیرین و خوشمزه و پر انرژی است.

انبه خشک

تماس بگیرید
انبه خشک از میوه های خشک پر انرژی - خوش عطر و بو و خوشمزه است.

توت فرنگی خشک

۴۹۰,۰۰۰ تومان
اگر دنبال یک میوه خشک بسیار خوش عطر و طعم هستید توت فرنگی خشک بهترین پیشنهاد برای شماست.

گلابی خشک (گلابی درگزی)

۱۸۵,۰۰۰ تومان
گلابی خشک, میوه خشک خوشمزه با مزه قالب شیرین و کمی ترش است. گلابی خشک انرژی بالایی دارد و می تواند ساعت ها ما را سیر نگه دارد.
سبد خرید