عرضه مستقیم میوه خشک صادراتی بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

میوه خشک صادراتی بسته بندی به‌علت داشتن کیفیت بالا و تنوع زیاد در اندازه و وزن‌های مختلف، همچنین از همه مهم‌تر به‌علت داشتن انواع ویتامین‌ها و مواد مفید برای بدن بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته و بازار فروش آن رونق بسیار زیادی دارد. بنابراین بیشتر مراکز فروش میوه خشک صادراتی، برای اینکه بتواند فروش بیشتری داشته باشند؛ سعی می‌کنند، بسته‌های میوه خشک درجه یک را با بسته‌بندی زیبا، کیفیت بالا و پایین ترین قیمت در اختیار مصرف‌کنندگان در بازار داخلی و بازار خارجی قرار بدهند.

عرضه مستقیم میوه خشک صادراتی بسته بندی

ویژگی میوه خشک صادراتی بسته بندی

ویژگی میوه خشک صادراتی بسته بندی برای خرید میوه خشک صادراتی باید به چند ویژگی آنها دقت داشته باشید، اول اینکه حتما اطلاعات روی بسته را نگاه کنید تا بسته میوه خشک صادراتی با برند معتبر و شناخته شده تهیه بفرمایید. علامت استاندارد و تاییدیه سازمان بهداشت و غذا را ببینید. به تاریخ تولید و انقضاء بسته دقت کنید. قبل از خرید تصمیم بگیرید بسته تکی می خواهید یا مخلوطی از چند میوه.

روی بسته را مطالعه کنید تا برای هک کردن میوه ها از آهک استفاده نکنند، در واقع بصورت ارگانیک خشک شده باشد. به هنگام خوردن میوه خشک آنرا بو کنید، رایحه میوه تازه را دارد یا نه؟ مخصوصا بوی سوختگی(بعلت درجه حرارت بالا برای خشک کردن میوه) یا بوی نا و رطوبت (بخاطر انبار کردن نامناسب) نداشته باشد. طعم کهنگی را احساس نکنید و ترد و تازه باشد. چون میوه خشک هر چه تازه تر باشد به همان اندازه حاوی انواع ویتامین ها و املاح معدنی خواهد بود.

قیمت عمده میوه خشک صادراتی بسته بندی

قیمت عمده میوه خشک صادراتی بسته بندی توزیع کننده میوه خشک صادراتی برای این‌که بتواند، در بازار فروش بیشتری داشته باشد؛ در واقع مشتری بیشتری برای فروش جذب بکند؛ علاوه‌بر اینکه به نوع بسته‌بندی و تنوع آن‌ها دقت فراوانی دارد! باید با یک روش متفاوت به فکر فروش محصولات خود باشد. در دسترس بودن محصول و توزیع راحت آن باعث می‌شود تا بتواند محصول خود را با پایین‌ترین قیمت ممکنه در اختیار مصرف‌کنندگان عمده و حتی مصرف‌ کنندگان خرده یعنی خانوارها قرار بدهند.

به این منظور توزیع‌ کنندگان میوه خشک بسته‌بندی اقدام به راه اندازی سایت‌ های فروش معتبری کردند تا به وسیله آن با خریداران بطور مستقیماً در ارتباط باشند. در سایت‌ های فروش شماره تماس‌هایی وجود دارد که خریداران و مصرف‌کنندگان به‌راحتی می‌توانند با مسئول فروش تماس گرفته و تمامی سوالات خود را از آن‌ها بپرسند. در این سایت‌ها تمامی اطلاعات لازم که برای خریداران مهم می‌باشد، را ثبت می‌کنند.

با توزیع مستقیم محصول خود قیمت نهایی میوه خشک را کاهش می دهند. قیمت بسته میوه خشک به نوع میوه بستگی دارد. قیمت سیب خشک با موز یا آناناس خشک متفاوت است. معمولاً بسته‌های میوه خشک یا بصورت تکی و یا بصورت مخلوطی از چندین میوه خشک بسته‌بندی می کنند. همچنین قیمت بسته‌بندی میوه خشک به نوع بسته‌بندی آن نیز بستگی دارد. بسته‌بندی که درون ظرف‌های کریستالی و یا چوبی انجام می‌شود، گران‌تر از بسته‌بندی معمولی با مشمبا می‌باشد.معولا برای صادرات از ظروف کریستال بهره می برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید