فروشگاه آنلاین فروش کیوی خشک اعلا

فروش آنلاین کیوی خشک یکی از راه های فروش میوه خشک شده است. فروش آنلاین میوه خشک سبب سهولت در خرید شده و تا حد بسیاری در میزان هزینه ها و زمان افراد صرفه جویی می کند.

فروشگاه آنلاین فروش کیوی خشک اعلا

قیمت صادرات کیوی خشک به خارج کشور

قیمت صادرات کیوی خشک به خارج کشورقیمت صادرات میوه خشک به خارج از کشور به عوامل متعددی بستگی دارد. در حال حاضر با وجود گستردگی تولید تنقلات مختلف و عرضه و فراوانی آنها در کشور یکی از معضلات اساسی همه خانواده ها برای تغذیه فرزندانشان بهبود وضع تغذیه آنها می باشد.

وضعیت تغذیه در تمام کشورهای دنیا به عنوان یکی از عوامل رشد و توسعه یافتگی مطرح می باشد. بر این اساس هر کشوری که بتواند وضعیت تغذیه جامعه خود را بهبود دهد سبب رشد همه جانبه در تمام زمینه ها خواهد شد.

برای مثال بهبود وضعیت تغذیه روی سلامت افراد جامعه تاثیر به سزایی دارد و این مورد می تواند تا حد زیادی از هزینه های درمان جامعه را کاهش دهد. هم چنین بهبود وضعیت تغذیه سبب می شود تا نیروی کار مفید برای نسل آینده تربیت شود که این هم به نوبه خود موتور توسعه کشور را سرعت می بخشد.

بر این اساس یکی از راه های بهبود وضعیت تغذیه و سلامت کشور استفاده از انواع میوه جات به صورت تازه و خشک شده می باشد.

خانواده های می توانند با جایگزین نمودن میوه های خشک به جای تنقلات در سبد غذایی خود و فرزندانشان، سلامت خود و جامعه آینده را تضمین کنند. این امر از چنان اهمیتی برخوردار است که برخی از کشورهای توسعه یافته اقدام به واردات میوه های خشک می کنند.

بر همین اساس نیز صادرات در برخی از کشورهای تولید کننده میوه های خشک هم رونق زیادی گرفته است. این صادرات تا حد زیادی سبب ارز آوری برای کشور و در نتیجه رونق اقتصادی و رفاه برای جامعه خواهد بود.

قوانین صادرات میوه خشک در تمام جهان رعایت می شود. بنابر این گرفتن مجوز صادرات خشکبار به خارج از کشور به همین راحتی نیست. در مواقع برای اخذ مجوز صادرات، خشکبار باید کیفیت مرغوب و خوبی داشته باشد, به همین دلیل بر روی خشکبار صادراتی نام کامل کشور مبدا درج خواهد شد.

محصولاتی که نتوانند استاندارد خاصی را کسب کنند باید حتما استاندارد عمومی را داشته باشند.

رایج ترین الزامات مورد نیاز برای صادرات خشکبار را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:

  • میزان رطوبت خشکبار نباید از حد استاندارد عبور کند.
  • اندازه برای هر کدام از میوه های خشک و آجیل ها متفاوت است.
  • میزان و نوع مواد نگهدارنده نیز باید در حد مجاز باشد.
  • رتبه کیفیت نیز دارای اهمیت زیادی است.

تولید کنندگان عمده میوه خشک در ایران

تقاضای خریداران میوه خشک در ایران بر میزان عرضه میوه خشک در ایران بسیار تاثیرگذار است. تولید کنندگان میوه خشک در ایران انواع مختلفی از میوه ها را خشک می کنند.

خشک کردن میوه ها یکی از بهترین راه های جلوگیری از خراب نشدن میوه های اضافی است. میوه های خشک را می توان به مثابه نوعی لواشک یا آبنبات دانست که مواد مغذی موجود در آن چندان تفاوتی با میوه تازه ندارد.

همه میوه ها را نمی توان خشک کرد. برخی از میوه ها به صورت ذاتی قابلیت خشک کردن ندارند. برای مثال میوه هندوانه که تمام آن را آب تشکیل می دهد نمی تواند خشک شود.

تولید انواع میوه خشک توسط تولید کنندگان صورت می گیرد. مهمترین میوه هایی که خشک و مصرف می شوند عبارتند از: کیوی، موز، سیب، انگور، گلابی، گیلاس، آلبالو، انجیر، خرما، به ، زردآلو، آلو، هلو و غیر.

 میوه خشک را می توان به طرق مختلفی خشک کرد. از جمله روش های خشک کردن میوه عبارتند از:

  • خشک کردن در هوای آزاد با نور آفتاب(این روش ابتدایی ترین روش خشک کردن است)
  • خشک کردن درفر
  • خشک کردن با شکر
  • سرخ کردن
  • خشک کردن در کارخانه به روش صنعتی

کیفیت میوه خشک شده به اندازه تکه های میوه و مدت زمان خشک کردن آن دارد. یکی از مواردی که در خشک کردن بسیار دارای اهمیت است، ماندن درصد کمی از رطوبت در میوه است. رطوبتی که در میوه می ماند به این سبب است که میوه خشک شده را تا حدی نرم و قابل استفاده کند.

اگر رطوبت میوه بیش از حد مجاز باشد، از کیفیت میوه خشک شده کاسته شده و در نتیجه مرغوبیت آن نیز به شدت پایین می آید. از طرفی این رطوبت اگر بیش از حد مجاز باشد می تواند سبب رشد میکروب ها در آن شود.

بازار فروش کیوی خشک بسته بندی شده

بازار فروش کیوی خشک بسته بندی شده

توزیع کیوی خشک بهداشتی در بازار صورت می پذیرد. کیوی خشک شده که دارای مزه ای ترشی می باشد که نوع بسته بندی آن در میان افراد به خصوص کودکان و نوجوانان بسیار پرطرفدار می باشد.  و دارای بازار گسترده ای میباشد .اگر شما فکر می کنید پرتقال دارای ویتامین ث است باید بدانید ویتامین ث کیوی قابل قیاس با پرتقال نیست. در واقع کیوی به به طور کامل سرشار از ویتامین ث می‌باشد.

کیوی خشک شده نیز با اندکی تفاوت در میزان کالری و ویتامین ها، همان خواص شگفت انگیز کیوی تازه را دارا می باشد.به طوری کلی می توان گفت که تمام میوه های خشک شده به ویژه کیوی خشک شده، به طور طبیعی دارای مقادیر زیادی قند طبیعی می باشند. بر این اساس با توجه به بالا بودن قند آنها، میزان کالری این محصولات نیز زیاد است.

کیوی خشک با توجه به طعم ترشی و گاهی ملس بودن که دارد در بین بسیاری از جوانان و نوجوانان طرفداران زیادی دارد. این میوه دارای میزان زیادی پتاسیم می باشد به گونه ای که پتاسیم نهفته در این میوه به مراتب بیشتر از موز می باشد. به همین نحو میزان ویتامین ث این میوه نیز بسیار بالاتر از ویتامین ث موجود در پرتقال است.

عرضه بهترین کیوی خشک ایرانی

عرضه بهترین نوع کیوی خشک ایرانی توسط فروشندگان معتبر صورت می گیرد. کیوی خشک شده با توجه به میزان خواص زیادی که دارد از بازار بسیار خوبی برخوردار است. قیمت این میوه نیز توسط عوامل متعددی تعیین می شود. یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در قیمت کیوی خشک شده، کیفیت میوه ای است که از آن میوه خشک شده تهیه می شود.

از سوی دیگر نوع بسته بندی نیز در تعیین قیمت میوه خشک بسیار مهم و تاثیر گذار است. به هر میزان که بسته بندی میوه خشک استانداردهای جهانی را رعایت کند و از طراحی بهتر و زیباتری برخودار باشد، در نتیجه قیمت آن نیز به مراتب افزایش می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید