فروشگاه معتبر میوه خشک شده پرتقال

از انواع میوه خشک، میوه خشک شده پرتقال است که در فصل های پاییز و زمستان تولید می شود و دو نوع بدون پوست و با پوست موجود می باشد. میوه خشک شده پرتقال را می توانید از فروشگاه های معتبر به صورت عمده یا جزئی خریداری کنید.فروشگاه معتبر میوه خشک شده پرتقال

خواص انواع میوه خشک شده پرتقال

خواص انواع میوه خشک شده پرتقال میوه خشک شده پرتقال به دلیل دارا بودن انواع ویتامین و املاح معدنی یک تقویت کننده عمومی بدن می باشد و برای رشد استخوان ها، استحکام اندام و رشد بچه مفید می باشد.

خواص میوه خشک شده پرتقال: تقویت کننده قوای جنسی، به هضم آسان غذا کمک می کند، موجب شادابی و جوانی پوست می شود،جلوگیری از افزایش فشار خون و تنظیم فشار خون، دارای ویتامین A،B،C،E می باشد، دارای املاح معدنی بسیاری از جمله: فسفر، کلسیم، آهن، پتاسیم و غیره می باشد. پتاسیم موجود در پرتقال خشک شده باعث افزایش ادرار می شود و سموم را از بدن دفع می کند. میوه چه خشک باشد و چه خشک برای بدن انسان مفید می باشد. میوه تازه یک میان وعده مناسب برای رفع احساس گرسنگی می باشد و می توان برای مدت زمان طولانی نگهداری کرد به همین جهت می توان از میوه خشک شده در فواصلی که میوه موجود نیست استفاده کرد. روش خشک کردن میوه: با دستگاه خانگی، زیر آفتاب در هوای آزاد، روش مکانیره صورت می گیرد.

تولید کننده میوه خشک شده پرتقال

تولید کننده میوه خشک شده پرتقال  پرتقال دزفول در جنوب کشور به دلیل شیرین بودن و رگه تلخی خیلی کم بهترین گزینه برای خشک کردن است. تولید و کشت پرتقال که جز مرکبات است سالیانه در حجم زیادی صورت می‌گیرد و  به صورت تازه و خشک شده تولید و بازار عرضه می‌شود. پرتقال به دلیل خواص و میوه محبوب و پر طرفدار از محصولات ایده آل می باشد. میزان تولید این محصول و فرآوری آن در زمان برداشت به اوج خود می‌رسد. مصرف انواع میوه به صورت خشک امری است که از سال های بسیار دور در زندگی بشر وجود داشته است و در واقع یکی از بهترین روش‌های مصرف این محصول خشک کردن آن می باشد.
تولید انواع میوه خشک شده مخصوص پرتقال در دنیا قدمتی قابل توجهی دارد که این امر با ورود دستگاه های صنعتی در کشورهای مختلف تحول اساسی داشته است. تولید کننده میوه خشک مخصوص در ایران مانند هر محصول دیگری سطوح تولید میوه جات خشک از لحاظ میزان تولید و کیفیت متفاوت خواهد بود. در کشور ایران علاوه بر خشک کردن خانگی و دستگاه های خشک کن در سطح کارگاهی و کارخانه ای شاهد تولید انبوهی از میوه جات خشک هستیم.

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید