گروه بازرگانی سادینو شما را به خرید بهترین محصولات انواع میوه خشک دعوت می نماید.
برای سفارش محصول فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده میوه خشک در سراسر کشور به صورت ویژه و بی نظیر

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولیدی میوه خشکفروش عمده میوه خشک در تهرانخرید اینترنتی میوه خشک در سراسر کشورقیمت فروش عمده میوه خشکفصل تولید میوه تازهقیمت میوه تازهنرخ ارزموقعیت جغرافیاییخریداران میوه خشک در سراسر کشورخریداران عمده میوه خشک در سراسر کشور به دو دسته تقسیم می شوند :خریداران میوه خشک برای بازار داخل کشور :خریداران میوه خشک برای صادرات :بازار فروش عمده میوه خشکنمایندگی فروش عمده میوه خشکمشاوره برای خرید میوه خشکبسته بندی میوه خشکنحوه ارسال میوه خشک

فروش عمده میوه خشک سراسر کشور به صورت ویژه انجام می شود. از آن جهت این فروش ها ویژه و بسیار مناسب است چون هم تنوع محصولات ارائه شده بسیار بالاست. و هم کیفیت میوه خشک های تولید شده مناسب است.

در این مقاله هدف ما این است. که به بررسی خرید و فروش عمده میوه خشک در سراسر کشور و همچنین نوع بسته بندی و نحوه ارسال میوه خشک بپردازیم. تا بتوانیم به بهترین نحو , شما را در خرید عمده میوه خشک یاری دهیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا همه مشاوره های لازم را دریافت کنید.

در این مقاله از آن جهت استان تهران در ابتدای مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. چون که این استان مرکز کشور است و قطب تولید و تجارت تمام محصولات است. پس بیشتر فعالیت های اقتصادی کشور را می توان در تهران دانست. از طرفی دیگر همه میوه های تولیدی در سراسر کشور به بیشترین میزان به میدان میوه و تره بار تهران ارسال می شود. البته این دلیل کافی برای تاسیس کارگاه نمی باشد چون باید میوه ها را با قیمت مناسب و از باغدار خریداری کرد.

تولیدی میوه خشک

برای تولید میوه خشک به میوه تازه مورد نیاز است. که هر نقطه از کشور ایران میوه های مخصوص خود را دارد در برخی از مناطق هم تنوع میوه های تولید شده بالاست که همین موضوع می تواند دلیل خوبی برای تولید میوه خشک باشد که تولیدکنندگان با تمرکز بیشتر روی میوه های منطقه خود کار کنند.

مثلا افرادی که در تبریز زندگی می کنند می توانند سیب خشک را با قیمت مناسب و با حجم بسیار زیاد تولید کنند.

ازجمله شهر ها و استان های مهم که در زمینه فروش عمده میوه خشک فعالیت میکنند. اصفهان , تبریز, مشهد و تهران هستند.

این شهر ها در طی هر فصل میوه خشک هایی با رنگ و طعم های مختلف به بازار های داخلی و صادراتی تحویل می دهند.

برای تولیدی میوه خشک نیاز به راه اندازی خط تولید میوه خشک است. این مستلزم  مکان و تجهیزات مناسب مورد نیاز است.

همچنین نیاز به مجوز های خاصی دارد که باید از ارگان های مورذ نظر مانند جهاد کشاورزی و بهداشت اخذ شود.

در تولیدی میوه خشک نیاز به دستگاه و وان شست و شوی میوه و دستگاه برش و اسلایس میوه(اسلایسر میوه) و دستگاه های خشک کن میوه و قسمتی هم برای انبار کردن میوه های خشک شده نیاز است.

فروش عمده میوه خشک

فروش عمده میوه خشک در تهران

فروش عمده میوه خشک در تهران

فروش عمده میوه خشک در تهران و شهر های مختلف مزایای بسیاری نسبت به فروش  در حجم های کم دارد.

اینکه کارگاه های تولید میوه خشک وقتی میوه ی خشک شده یا چیپس میوه را در حجم بالا تولید می کنند. با لحاظ کردن مجموع سود و زیان یک قیمت برای خریداران جزئی و قیمت را برای خریداران عمده میوه خشک تعیین می کنند.

هر چقدر حجم خرید مشتری میوه خشک بیشتر باشد تولیدکنندگان محصول با خیال راحت تر محصول تولیدی را می فروشند. به همین دلیل در حجم های بالا تخفیف بسیار مناسبی را برای خریداران عمده و ثابت در نظر گرفته می شود.

همچنین در تولید عمده میوه خشک هزینه های بسته بندی میوه خشک نیز کاهش می یابد. که این موارد در قیمت فروش عمده میوه خشک در بازار موثر است.

استان تهران به عنوان مرکز کشور نقش مهمی در تولید و خرید و فروش عمده میوه خشک دارد.

خرید اینترنتی میوه خشک در سراسر کشور

فروش عمده میوه خشک

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت برای خرید همه ی محصولات می توان به اینترنت مراجعه کرد و با چند کلیک در اینترنت می توان محصول مورد نظر را دید و برای خرید اقدام کرد

خرید اینترنتی میوه خشک نسبت به خرید حضوری مزایایی دارد :

  1. خرید میوه خشک با قیمت بهتر و ارزانتر
  2. ارتباط مستقیم با تولید کنندگان و تامین کنندگان
  3. صرفه جویی در زمان
  4. صرفه جویی در انرژی

برای خرید اینترنتی میوه خشک در سراسر کشور و در حجم های جزئی و عمده می توانید با مشاورین فروش مجموعه سادینو ارتباط بگیرید.

قیمت فروش عمده میوه خشک

قیمت فروش عمده میوه خشک

قیمت فروش عمده میوه خشک یا چیپس میوه مانند محصولات زیر دسته خشکبار موجود در بازار همیشه ثابت نیست. میوه خشک به عنوان یکی از فراورده های میوه قیمتی وابسته به میوه دارد.

از جمله عوامل موثر بر قیمت فروش عمده میوه خشک به موارد زیر اشاره می کنیم :

  1. فصل تولید میوه تازه

هر کدام از میوه هایی که در بازار مشاهده می شود فصل مشخصی دارد. طبیعیست که قیمت میوه خشک شده در طی فصل برداشت و عرضه و توزیع میوه به بازار از قیمت پایینتر و مناسبتری بر خوردار است. اما هر مقدار که از فصل برداشت میوه فاصله می گیریم قیمت میوه خشک به تدریج افزایش می یابد.

  1. قیمت میوه تازه

از جمله عوامل موثر و مهم در قیمت فروش عمده میوه خشک ,  قیمت خرید میوه های تازه توسط کارگاه های تولید میوه خشک می باشد. هر چقدر این کارگاه ها میوه های تازه را با قیمت مناسبتر و در فصل تولید میوه خریداری کنند. میوه خشک تولیدی را با قیمت بهتری به بازار عرصه می کنند. البته اگر تولیدکنندگان میوه خشک میوه های تازه را از محل تولید میوه و بدون واسطه خریداری کنند. می توانند میوه خشک تولیدی زا با قیمت مناسبتر و سود معقول به بازار عرضه کنند.

  1. نرخ ارز

نرخ ارز تاثیر مستقیم بر قیمت میوه های وارداتی مانند موز – آناناس – نارگیل – انبه و … دارد. و به صورت غیر مستقیم بر میوه های تولیدی در داخل کشور تاثیر می گذارد. و در نتیجه در قیمت فروش عمده میوه خشک تاثیرش نمایان می شود.

  1. موقعیت جغرافیایی

محل یا شهر یا استانی که تولید میوه خشک در آن انجام می شود. کارگاه تولید میوه خشک با توجه به اینکه هر چقدر به محل تولید میوه های تازه نزدیکتر باشد. هزینه حمل و نقل و زمان و انرژی کمتری برای تامین میوه تازه صرف می شود. و میوه خشک را با قیمت مناسبتری تولید می کند البته همه میوه ها را نمی توان در یک محل یافت. به همین خاطر تمرکز تولید بر میوه های در دسترس قرار گیرد. بهترین بازدهی را دارد و با بهترین قیمت میوه خشک به بازار عرضه می شود

خریداران میوه خشک در سراسر کشور

خریداران میوه خشک

خریداران عمده میوه خشک در سراسر کشور به دو دسته تقسیم می شوند :

خریداران میوه خشک برای بازار داخل کشور :

خریدار میوه خشک در سراسر کشور , تمام فروشگاه های خشکبار و عمده فروشان خشکبار هستند. که به صورت اینترنتی و حضوری میوه خشک را به فروش می رسانند.

خریداران میوه خشک برای صادرات :

خریداران میوه خشک برای صادرات , شرکت های صادرات میوه خشک و صادرکنندگان بزرگ خشکبار و میوه خشک هستند. که هر ساله حجم زیادی از این محصولات را به کشور ها مختلف عربی و اروپایی صادر می کنند.

کشور ایران در زمینه تولید بسیاری از میوه ها خودکفاست. و در تمام فصل سال ما میوه های مختلف با طعم و رنگ متفاوتی را در بازار میبینیم. که می توان از ظرفیت های این میوه ها برای صادرات و صنایع تبدیلی مثل میوه خشک بهره برد.

چون بسیاری از محصولات فصلی هستند. پس با خشک کردن میوه می توان در تمام فصل سال طعم آن میوه را همراه با فوایدی که دارد چشید. و کشور های بسیاری در جهان هستند که توانایی تولید میوه را ندارند. این کشور ها می توانند مشتریان اصلی میوه و میوه خشک به صورت عمده باشند.

بازار فروش عمده میوه خشک

بازار فروش عمده میوه خشک

بازار فروش عمده میوه خشک در کشور انواع میوه خشک مثل کیوی خشک , پرتقال خشک, آلو خشک , سیب خشک, موز خشک , زرد آلو خشک,انجیر خشک و… را شامل می شود همه ی این میوه های خشک شده فواید بسیاری یرای سلامت انسان دارند.

بازار فروش عمده میوه خشک به صورت مستقیم با بازار تولید این محصول توسط کارگاه های تولید میوه خشک ارتباط دارد. زیرا قیمت فروش عمده میوه خشک توسط تولید کنندگان میوه خشک تعین می شود. و هر چقدر کیفیت محصول تولیدی بیشتر باشد و بسته بندی محصول تولیدی بهتر باشد در فروش محصول به قیمت بالا تر و عرضه به بازار جهانی تاثیر گذار است.

کارگاه های تولید میوه خشک علاوه بر دریافت مجوز تولید میوه خشک. می توانند مجوز بسته بندی این محصولات را هم دریافت کنند و از طریق بسته بندی محصول سود بیشتری کسب کنند. که این عمل با تایید و بازدید بهداشت از کارگاه تولید میوه خشک انجام می شود.

نمایندگی فروش عمده میوه خشک

فروش عمده میوه خشک

فروش عمده میوه خشک در تهران توسط نمایندگان و فروشندگان زیادی انجام می شود. زیرا در طی این چند سال اخیر تولید کنندگان زیادی وارد عرصه تولید این محصول شده اند و محصول خود را با قیمت مناسب و رقابتی به بازار عرضه کردند. به همین علت این تولید کنندگان برای اینکه بتوانند محصولات خود را در تمام کشور و به خصوص در تهران به صورت عمده و جزئی به فروش برسانند نمایندگانی را برای این کار در نظر می گیرند.

مشاوره برای خرید میوه خشک

فروش عمده میوه خشک

برای خرید عمده میوه خشک باید با دید باز عمل کرد. و خرید خود از مجموعه های معتبر انجام داد. مجموعه هایی که هم از نظر کیفیت در سطح مناسبی کار می کنند و توانایی تامین محصولات را در حجم و وزن مورد نظر دارند و از نظر بسته بندی , تنوع بسته بندی مناسبی دارند.

البته قابل ذکر است که همه این عوامل اعم از نوع بسته بندی و جنس بسته بندی و وزن قابل پوشش هر بسته بندی در قیمت نهایی میوه خشک موثر است.

بنابراین قبل از خرید عمده میوه خشک حتی می توانید نمونه دریافت کنید. و کیفیت و رطوبت محصول و نوع بسته بندی میوه خشک را مشاهده کنید و همه مواردی که نیاز دارید می توانید با خیال اسوده تر دریافت کنید.

برای دریافت بهترین راهنمایی برای خرید میوه خشک کافیست مقاله راهنمای خرید میوه خشک را مطالعه کنید.

بسته بندی میوه خشک

بسته بندی میوه خشک

به صورت کلی برای میوه خشک بعد از اینکه کاملا میوه ها خشک شد و از دستگاه خارج شد باید در بسته بندی هایی پلمپ شود و در محیط سردخانه نگهداری شود و سردخانه های بالای صفر برای نگهداری میوه خشک مناسب است برای نگهداری میوه خشک در سردخانه , میوه خشک ها را در بسته بندی پلاستیک معمولی یا سلفون نگهداری می کنیم.

به همین علت ما بیشتر محصولات را در بسته بندی سلفون یک کیلویی در حجم های عمده به فروش می رسانیم. و این نوع بسته بندی را به صورت آماده داریم و اگر سفارش عمده در بسته بندی (۵۰۰ گرمی یا ۲۰۰ گرمی) سلفون یا انواع بسته بندی ها را داشته باشید. باید بسته بندی همه میوه خشک ها را به سلیقه شما تغییر دهیم.

بعد اینکه نوع بسته بندی را برای میوه خشک مشخص کردید. نوبت به بسته بندی نهایی برای حمل و نقل محصول می رسد. که می توان از کارتن یا سبد یا پلاستیک استفاده شود. در اینجا هم ما کارتن هایی با سایز های مختلف داریم اما اگر کارتن خاصی مثل کارتن ۵ لایه یا ۳ لایه با سایز مشخص مد نظرتان است می توانید ارائه کنید و در اختیار مجموعه قرار دهید تا بسته بندی میوه خشک برایتان انجام دهیم.

نحوه ارسال میوه خشک

فروش عمده میوه خشک

بعد از اینکه خرید میوه خشک انجام شد و بسته بندی ها کامل شد. نوبت به حمل و نقل و نحوه ارسال میوه خشک می رسد که شیوه حمل و نقل برای خرید عمده از باربری های اتوبوسی و ماشین های حمل بار اختصاصی استفاده می شود که هر کدام مزایا و معایبی دارد.

در شیوه ارسال محصول با باربری اتوبوسی پس از اخذ بارنامه از یاربری محصولات از پایانه اتوبوس رانی مبدا به پایانه اتوبوس رانی مقصد ارسال می شود و برای دریافت محصول باید به پایانه مقصد مراجعه کرد و محصول رل دریافت کرد.

در شیوه حمل و نقل به وسیله ماشین اختصاصیکه بر اساس حجم میوه خشک از ماشین های متفاوتی استفاده می شود. که محصول مستقیما از محل بارگیری به مقصد مورد نظر ارسال می شود. که در این روش در زمان صرفه جویی می شود و بیشتر برای حجم های بالا و در حد تناژ استفاده می شود. تا مقرون به صرفه باشد.

برای خرید میوه خشک در سراسر کشور کافیست با مشاوران میوه خشک سادینو در ارتباط باشید.

میوه خشک سادینو

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه بازرگانی سادینو شما را به خرید بهترین محصولات انواع میوه خشک دعوت می نماید.
برای سفارش محصول فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.