فروش عمده میوه خشک شلیل قرمز

شلیل در اصل نوعی هلو می باشد که دارای ژن مغلوب بوده. این محصول بر خلاف هلو پرز ندارد و با نام هایی مانند هلوی بدون کرک و یا نکتارین هم شناخته می شود.

این میوه همانند سایر محصولات صرفا در یک بازه زمانی از سال در دسترس است. از این رو آن را خشک می کنند تا هم ماندگاری آن را افزایش دهند و هم انبارداری محصول را تسهیل بخشند.

طعم مطلوب و خواص بی شمار دارویی و غذایی، فروش عمده میوه خشک شلیل قرمز را پر رونق ساخته است. در این باره در ادامه مطلب بیشتر بحث خواهد شد.

فروش عمده میوه خشک شلیل قرمز

طبع انواع میوه خشک شلیل

طبع انواع میوه خشک شلیل شلیل انواع مختلفی دارد. شلیل شفترنگ یا همان شبرنگ یکی از انواع آن می باشد. شلیل پیوندی انجیری، شلیل شمس، رد گلد، مغان و شلیل های سفید و قرمز رنگ از دیگر انواع این میوه به شمار می روند.

همه این ارقام دارای طبع سرد و تر هستند. طبع میوه خشک انواع شلیل نیز مانند میوه تازه سرد می باشد. البته تا حدودی پس از فرآوری به سمت اعتدال می رود.

طبع سرد و تر این خشکبار برای برطرف سازی گر گرفتگی در بدن کمک زیادی می کند. همچنین در رفع انواع جوش های سر سیاه و چرکی موثر است. علاوه بر این، به عنوان مصلح مواد غذایی گرم کاربرد فراوانی دارد.

افرادی که احساس عطش دارند، از این طریق می توانند عطش خود را مرتفع سازند. همچنین باعث رفع یبوست نیز می شود. این محصول با انواع مزاج ها سازگار بوده و افراد مختلف می توانند از آن استفاده کنند.

قیمت انواع میوه خشک شلیل

قیمت انواع میوه خشک شلیل این سایت، فروش میوه خشک شلیل را در انواع و ارقام مختلف به صورت عمده و مستقیم در سراسر کشور انجام می دهد. برای این منظور می بایست سفارشات خرید را در این سایت ثبت نمود.

برخورداری از قیمت های پایین از مهمترین مزایای این شیوه خرید است. زیرا هم از تخفیفات متخلف بهره مند می شود و هم اجازه دخالت واسطه های فروش را نمی دهد.

قیمت این خشکبار به چند عامل وابسته است. کیفیت، اولین پارامتری است که در تعیین قیمت آن ایفای نقش می کند. محصولات درجه یک و صادراتی بالاترین قیمت را دارند.

نوع شلیلی که برای این منظور استفاده می شود نیز ارتباط مستقیمی با هزینه خرید آن دارد. عامل دیگری که می تواند سبب ایجاد نوسانات قیمتی شود نوع فرآوری و همچنین نوع بسته بندی آنها می باشد.

تقاضای خرید نیز عامل بعدی می باشد. به عبارتی با افزایش این عامل، قیمت ها هم بیشتر می شوند.

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

میوه خشک مخلوط 14 میوه درجه یک

۲۶۰,۰۰۰ تومان
میوه خشک مخلوط 14 میوه درجه یک شامل میوه های خشک زیر در یک بسته بندی است: سیب خشک کیوی

نارگیل خشک

۲۵۵,۰۰۰ تومان
نارگیل خشک یکی از میوه های خشک پر انرژی است. علاوه بر میوه های خشک دیگر چربی بالایی دارد و

گلابی خشک (گلابی درگزی)

۱۸۵,۰۰۰ تومان
گلابی خشک, میوه خشک خوشمزه با مزه قالب شیرین و کمی ترش است. گلابی خشک انرژی بالایی دارد و می تواند ساعت ها ما را سیر نگه دارد.

میوه خشک مخلوط 8 میوه درجه

۲۱۰,۰۰۰ تومان
میوه خشک مخلوط 8 میوه درجه یک شامل میوه های خشک زیر در یک بسته بندی است: سیب خشک کیوی
سبد خرید