فروش عمده چیپس میوه خشک آلو خاکی

فروش عمده چیپس میوه خشک آلو خاکی در بازار درون بسته بندی عمده به روش می رسد و این توزیع کنندگان چیپس میوه خشک آلو خاکی در بسته بندی های عمده بهداشتی به بازار عرضه می کند. چیپس میوه آلو خاکی طعم های دارد و رنگ آن قرمز تیره می باشد که می تواند به عنوان چیپس میوه تزیینی در کیک و شیرینی ها استفاده شود.

فروش عمده چیپس میوه خشک آلو خاکی

مشخصات چیپس میوه خشک آلو خاکی

مشخصات چیپس میوه خشک آلو خاکی در ادامه قصد داریم مشخصات چیپس میوه خشک آلو خاکی را ذکر کنیم تا با مشخصات این میوه خوشمزه آشنا شوید. چیپس میوه آلو در اسلایس هایی با شکل مختلف تولید شده است و این چیپس میوه دارای ظاهری بسیار زیبا و رنگی قرمز می باشد که رنگ آن طبیعی است. اسلایس چیپس میوه آلو خاکی به صورت پوست دار و پوست کنده توسط تولید کنندگان مختلفی تولید شده است.

چیپس میوه آلو خاکی یکی از خوشمزه ترین و خوش طعم ترین چیپس میوه آلو می‌ باشند، که در بسته بندی های مختلف به بازار عرضه شده است. چیپس میوه آلو خاکی کاملا خشک است و در آن رطوبت و آب وجود ندارد و کاملا خشک شده می باشد. این چیپس میوه دارای خواص متعددی می‌ باشد. چیپس میوه آلو خشک دارای چروک های در قسمت میوه است چه نشان از خشک بودن چیپس میوه آلو خاکی می باشد.

این چیپس میوه رنگ قرمزی دارد که می تواند به عنوان محصول تزیینی در تزیین انواع شیرینی ها و دسر یا کیک ها و شکلات ها استفاده شود و ظاهر زیبایی به آن ها بدهد. از این چیپس میوه در تولید لواشک های میوه ای یا تولید شکلات های میوه ای استفاده می شود. این میوه در غذا ها به عنوان طعم دهنده استفاده می شود و دارای طعم عالی و خوش مزه می باشد.

نحوه صادرات چیپس آلو خاکی اعلا

نحوه صادرات چیپس آلو خاکی اعلا نحوه صادرات چیپس آلو خاکی اعلا به این صورت می باشد که این چیپس های میوه را با دستگاه های خشک کن میوه صنعتی خشک می کنند و درون بسته بندی های شیک و بهداشتی قرار می دهند و در آخر با احتساب هزینه باربری و گمرکی این چیپس میوه آلو خاکی اعلا را به بازار خارج از کشور صادر می کنند. چیپس میوه آلو یکی از محصولات پر مصرف می باشد که به خارج از کشور از جمله کشورهای همسایه مانند ارمنستان، آذربایجان، عراق، کویت، روسیه و کشورهای دیگر صادر می‌ شود.

صادرات چیپس میوه در سال‌ های اخیر تا به الان به کشورهای مختلف انجام می‌شود و به دلیل این که چیپس‌ میوه طعم لذیذ ای دارد و یک نوع خشکبار مقوی به شمار می‌ رود به کشورهای مختلفی به شکل‌ های چیپس میوه خلالی، چیپس میوه تکه ای، چیپس میوه حبه ای، چیپس میوه دانه ای که کاملا خشک شده است صادر می شود. چیپس میوه به کشورهای عربی مانند امارات، عراق، کویت و کشورهای اروپایی صادر می‌ شود.

در صادرات میوه خشک به نکات مهمی از جمله بسته بندی بهداشتی با کیفیت و شیک توجه ویژه می‌شود و این محصولات را در بسته بندی بهداشتی به صورت نایلونی یا جعبه ای و پاکتی صادر می‌ شود. برای صادرات اسلایس میوه خشک، از بهترین نوع میوه خشک استفاده می شود و با کیفیت ترین میوه خشک ها را جدا می‌ کنند و درون بسته بندی شیک و بهداشتی با درج ویژگی‌ های کامل میوه خشک به کشور های مختلفی صادر می‌ کنند. برای صادرات میوه خشک داشتن مجوز های لازم و ضروری می باشد.

این چیپس میوه ها را درون بسته بندی بهداشتی قرار می‌ دهند تا در طول زمان ارسال محصول میوه ها خراب نشوند و اگر لازم باشد میوه‌ ها را درون کانتینر هایی با ظرفیت مختلف قرار می‌ دهند. بازار صادرات میوه خشک در ایران بسیار گسترده می باشد و شرکت های مختلفی در ایران دست به صادرات میوه خشک به کشور های مختلف زده اند.

روش تهیه چیپس میوه آلو خاکی

روش تهیه چیپس میوه آلو خاکی برای تهیه چیپس میوه آلو خاکی در خانه ابتدا باید میوه ها را از مراکز خرید معتبر خریداری کنید، سپس میوه آلو خاکی را به خوبی بشویید و بگذارید تا کاملا خشک شود. وقتی که آلو خاکی به خوبی خشک شد، با استفاده از کارد به صورت ورقه ای یا حبه ای در سایز و شکل مد نظر خود برش دهید. برای تهیه چیپس میوه آلو خاکی در خانه با چند روش می تواند چیپس میوه تهیه کنید.

می توانید اسلایس های میوه خشک را درون سینی فر قرار دهید تا و بگذارید کاملا خشک شوند، در روش بعدی می توانید این اسلایس میوه را بر روی ورق آلومینیوم بهداشتی نازک بچینید و بر روی بخاری قرار دهید تا کاملا خشک شوند و آب آن ها بخار شود. در روش بعدی می توانید چیپس میوه را در بچه خشک کن بگذارید و درجه آن را تنظیم کنید تا به خوبی خشک شود.

در روش سنتی اسلایس های میوه آلو خاکی را در زیر نور مستقیم خورشید قرار می داند تا خشک شود، اگر فر در به فر یا میوه خشک کن دسترسی ندارید، می‌ توانید این میوه ها را بر روی سینی قرار دهید و در معرض نور مستقیم خورشید بگذارید تا کاملا خشک شوند فقط توجه کنید که یک دستمال نخی روی میوه ها بگذارید تا آلودگی های موجود در هوا بر روی میوه ها ننشیند.

عرضه چیپس میوه خشک آلو خاکی

عرضه چیپس میوه خشک آلو خاکی فروشنده چیپس میوه سعی کرده است تا بهترین نوع چیپس میوه را در سطح عمده خریداری کند و در فروشگاه خود در اختیار مشتریان بگذارد. تامین کننده چیپس میوه این محصولات را درون بسته بندی های پاکتی، جعبه ای، وکیوم، نایلونی و بسته بندی چاپی در بازار عرضه کرده است تا مشتریان بتوانند چیپس میوه را با کیفیت درجه یک و بسته بندی منحصر به فرد خریداری کنند. قیمت این چیپس های میوه در بازار بر اساس پارامترهای مختلف تعیین می شود و نوع بسته بندی آن تاثیر زیادی بر روی قیمت انواع چیپس میوه بسته بندی شده دارد.

انواع میوه خشک در بسته بندی های منحصر به فردی چون بسته بندی جعبه ای، بسته بندی پاکتی زیبا و بسته‌ بندی نایلونی قرار دارد، که این بسته بندی مناسب هدیه دادن می باشند و برای هدیه دادن بسیار مناسب و عالی هستند. عرضه چیپس میوه آلو خاکی در بازار در بسته بندی های مختلفی انجام می‌ شود و این چیپس میوه ها در شکل ‌های مختلفی مانند، حبه ای، دایره و مدل های مختلف دیگر درون بسته بندی های متنوع و لاکچری انجام می شوند.

رای شما به این مطلب :
4.1/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید