فروش عمده کیوی خشک صادراتی

فروش کیوی خشک صادراتی به صورت عمده می تواند در راستای توسعه تولید میوه خشک و جلوگیری از هدر رفتن ضایعات کشاورزی تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. صادرات انواع میوه خشک باعث ایجاد اشتغال در کشور می‌شود و در نهایت در زمینه توسعه اقتصادی کشور سهیم خواهد بود.

فروش عمده کیوی خشک صادراتی

قیمت کیوی خشک در بازار

قیمت کیوی خشک در بازارقیمت کیوی خشک در بازار به صورت سالانه بسته به میزان ارائه این محصول در بازار متغیر خواهد بو.د کیوی در گروه انواع میوه های خشک دسته بندی می شود. خشک کردن میوه به روش ارگانیک در ایران یکی از روش هایی است که باعث افزایش تقاضای این محصول در بازار می شود.

از آنجا که کشور ایران شرایط بسیار خوبی برای تولید انواع میوه ها دارد. در سال اخیر دستگاه‌ های میوه‌ خشک‌ کن طراحی و تولید شدند که می توانند در زمینه عرضه میوه خشک به بازار های هدف نهایت تاثیر را داشته باشند.

میوه خشک در بازار های جهانی دارای متقاضیان بسیار زیادی است در کل می‌توان میوه‌ های خشک شده را در دو نوع دسته بندی کرد:

 • میوه های استوایی که از کشور های تایلند و بازار های آفریقایی وارد می‌شوند: مانند پاپایا و آناناس
 •  میوه هایی که در ایران تولید می شوند مثل سیب، آلو، زردآلو ، کیوی، پرتقال

 تولید میوه خشک در ایران دارای ظرفیت‌ های بسیار زیادی است زیرا میوه های تولید شده در کشور ایران از نظر کیفیت نسبت به دیگر کشور ها بسیار مناسب تر می باشند.

تولید میوه خشک در کشور در سال‌ های اخیر  با شناخت ظرفیت های صادراتی این محصول گستردگی بسیار زیادی به خود گرفته است.

میوه خشک تولید شده در صنعت ایران به دلیل ارزانی هزینه‌ های تولید، قیمت تمام شده بسیار پایینی دارد. بنابراین بازار این محصول مزیت های بسیار زیادی به خود اختصاص می‌دهد. نا گفته نماند که در سال های اخیر بازار فروش این محصولات مزیت های بسیار بیشتری پیدا کرده است زیرا هزینه سوخت و انرژی برای خشک کردن میوه های مختلف در ایران تولید می شوند در روش های صنعتی بسیار پایین است و از این رو صادرات این محصول به دیگر کشور ها افزایش زیادی یافته است.

از آنجایی که نگهداری و حمل و نقل میوه های خشک نسبت به میوه های تازه آسان تر و کم هزینه تر است، صادرات این محصولات در زمینه افزایش نرخ اقتصادی ایران تاثیر گذار است.

افزایش ماندگاری میوه خشک با بسته بندی مناسب

 در واحد های تولیدی انواع میوه خشک در تمام فرآیند تولید این محصول، استاندارد های جهانی رعایت می شود که در نهایت افزایش ماندگاری میوه خشک تضمین می شود.

یکی از مهم ترین پارامتر هایی که در زمینه افزایش ماندگاری میوه خشک تاثیر بسیار زیادی دارد، نوع بسته‌بندی مناسب این محصول است. در راستای بسته بندی انواع میوه های خشک شده در ایران پاکت های متالایز و پاکت های نانو بهداشتی دیگر تولید شده اند که می توانند در زمینه بسته‌ بندی مناسب این محصولات استفاده شوند.

شکیل بودن نحوه عرضه انواع میوه خشک در بازار های صادراتی در زمینه افزایش فروش تاثیرات بسیار زیادی دارد و به همین دلیل در ایران بعد از پروسه تولیدی انواع میوه خشک، توجه به نحوه بسته بندی در راس قرار می گیرد

خرید اینترنتی کیوی خشک

خرید اینترنتی کیوی خشک خرید اینترنتی کیوی خشک مزیت های فوق العاده ای برای متقاضیان به همراه می آورد. در خرید و فروش اینترنتی شرایط مناسبی برای مشتریان ایجاد می‌شود که می‌توانند در کوتاه‌ ترین زمان ممکن نسبت به انتخاب بهترین محصول اقداماتی انجام دهند.

خریدار انواع میوه خشک امروزه برای خرید این محصول در پایین ترین قیمت ترجیح می‌دهد از سبک خرید و فروش های اینترنتی استفاده نماید. از این رو بازار عمده میوه خشک در فضای اینترنت نسبت به بازار های سنتی پررونق تر و پررنگ تر است.

میوه خشک یک محصول فرآوری شده با روش‌ های مختلف است که می‌تواند از نظر اقتصادی برای تولید کنندگان دارای ارزش افزوده بالایی باشد.

در ایران خوشبختانه تولید انواع میوه به صورت گسترده انجام می شود. از این رو در زمینه تولید میوه های خشک کارخانه ها و کارگاه های وجود دارند که می توانند این عملیات را به خوبی انجام دهند.

میوه خشک شده تولید شده در ایران در بسته بندی های شکیل به کشور های مختلف ارسال می شود. کشور های زیادی هستند که خواهان واردات میوه خشک  تولید شده در ایران را دارند.  کشورهای مصرف کننده انواع میوه خشک ایرانی را می توان در موارد زیر نام آوری کرد:

 • روسیه
 • کویت
 • امارات
 • عمان
 • قطر
 • افغانستان‌
 • عراق
 • ترکیه و برخی از کشور های اروپایی

صادرات کیوی خشک به عنوان محصول تولید شده در برند های ایرانی به کشور های نامبرده شده انجام می شود. صادرات میوه خشک در سال‌ های اخیر با رواج صنعتی‌ شدن فرایند های تولیدی این محصول دارای ارزش اقتصادی بسیار بالایی است. 

کیوی به عنوان یک میوه خشک شده تولیدی ایران دارای خواص و فواید فوق العاده ای است که می‌توان در این زمینه به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهبود سلامت پوست 
 • حفظ سلامت چشم
 • تقویت کننده مو
 • کاهش دهنده وزن
 • ضد سرطان
 • موثر در درمان آسم و تنگی نفس
 • پادزهری برای سیگار
 • موثر در از بین بردن استرس و بی خوابی

نمایندگی فروش میوه خشک شده

نمایندگی فروش میوه خشک شده در راستای جلب رضایت مشتریان و افزایش فروش محصولات خود، از با کیفیت ترین میوه خشک جهت فروش استفاده می کند.

 مشتری میوه خشک در بازار در وهله اول به کیفیت این محصول توجه می‌نماید. کیفیت انواع میوه خشک از روی مشخصاتی هم چون رنگ، عطر و طعم آن ها قابل تشخیص است و در واقع می توان گفت کیفیت میوه خشک مرغوب باید دارای رنگ، عطر و طعم میوه تازه باشد.

اگر پروسه خشک کردن میوه ها به کمک بهترین تکنولوژی ها انجام شود، میوه تولید شده در نهایت دارای طعم و عطر میوه تازه می باشد.

میوه های خشک شده دارای خواص و فواید فوق‌ العاده ای هستند. از این رو استفاده از آن ها در حجم های وسیع دیده می شوند.

یکی دیگر از مزیت افزایش فروش انواع میوه خشک سهولت جا به جایی و نگه داری این مواد است زیرا میوه های خشک شده کمتر از میوه‌ های تازه دچار فساد می شوند و زمان ماندگاری این محصولات بسیار بیشتر است. هم چنین نحوه جابه جایی و حمل و نقل این محصولات راحت تر انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید