فروش ویژه چیپس میوه انبه

چیپس میوه انبه، برگه ای تولید شده از میوه انبه می باشد که آن را خشک کرده اند و یک نوع میوه خشک شده یا چیپس میوه از آن به دست آورده اند که این فرآورده یکی از خواص و فواید بی نظیر آن تامین فیبر کافی برای ما انسان ها است.

فروش ویژه چیپس میوه انبه با بالا ترین کیفیت بنا به درخواست متقاضیان برای تامین مورد نیاز کل کشور در بازار های بزرگ دارای بخش فروش خشکبار در سراسر ایران انجام می گردد.

فروش ویژه چیپس میوه انبه

کاهش کلسترول با مصرف چیپس خشک انبه

کاهش کلسترول با مصرف چیپس خشک انبه چیپس میوه درجه یک باید ابتدا از میوه درجه یکی تهیه شود تا دارای خاصیت باشد و آن را بر بدن انسان بروز دهد.

در میان انواع چیپس میوه، چیپس انبه بر کلسترول بدِ بدن تاثیر می گذارد که با مصرف آن میزان سطح کلسترول اضافه کاهش می یابد و در نتیجه می توان آن را تحت کنترل قرار داد. ( بدن به طور طبیعی دارای کلسترول است و بدان نیاز دارد ، اما کلسترولی سالم و به میزان کافی)

کلسترول، به چربی سالم در خون گفته می شود و بدن برای خون رسانی به مغز و تمام نقاط بدن از آن بهره می گیرد.

چیپس میوه انبه حاوی ماده ای بسیار مغذی به نام کپسایسین است که به روند کاهش سطح کلسترول مضر در بدن کمک ویژه ای می کند و آن را به حد نیاز و نرمالِ طبیعی می رساند.

نبود کافی کلسترول و نا رسایی آن در بدن و یا افزایش کلسترول بر سیستم بدن انسان تاثیر گذار و درگیر کننده است ؛ به طوری که در نهایت منجر به گرفتگی رگ های قلبی و عروقی و نتیجه آن سکته قلبی و مغزی خواهد بود.

منشاء اصلی تولید کلسترول در بدن کبد می باشد و باید به آن باز گردانده شود.

به طور مثال وظیفه کلسترول برای بدن ۱_ خون رسانی، ۲ _ آزاد سازی رگ های خونی گرفته شده، ۳_ پمپاژ قلب می باشد.

می توان با مصرف کلسترول های سالم و طبیعیِ اشباع نشده و با مصرف نکردن چربی های مضر و اشباع شده در برنامه های غذایی سلامتی خود را در دست گرفت ؛ یعنی غذا هایی که دارای کلسترول سالم و فاقد کلسترول نا سالم هستند را حتماً مصرف کنیم تا ایجاد آن با روش صحیح خللی وارد نشود.

تاثیر مصرف چیپس خشک انبه بر سیستم ایمنی

تاثیر مصرف چیپس خشک انبه بر سیستم ایمنی سفارش چیپس میوه توسط متقاضیان امر در این زمینه، امروزه بیشتر و بیشتر دارد افزایش پیدا می کند ؛ چرا که از خواص آن ها به خوبی آگاه بوده و برای داشتن آن هراس شیرینی دارند.

در میان انواع چیپس میوه، وجود ویتامین هایی از قبیل E, C, A و D3 در چیپس خشک شده انبه می باشد که این ویتامین ها دارای ویژگی منحصر و شگفت انگیز در اثر گذاری بر سیستم ایمنی بدن دارند.

هر کدام از این ویتامین ها برای قوای جسمانی نقش خود را ایفا می کنند.

ویتامین A: نقش این ویتامین در کودکان که بیشتر از بزرگسالان در معرض قرار گرفتن بیماری هستند بسیار پر رنگ است، بدن کودکان برای مقابله با هر نوع ویروس نیاز به قدرت دارد و ویتامین A این نیرو و قدرت را برایشان فراهم می کند.

ویتامین E: این ویتامین با جلوگیری از ورود رادیکال های آزاد بر سلول های بدن مانع بروز آسیب آن می شود و در هنگام وجود آن را خنثی می کند. ( رادیکال های آزاد ذرات مضری هستند که در هوا معلق و اگر وارد بدن شوند بر روی اندام داخلی هم چون ریه و سلول های سرطانی تاثیر گذار مخربی می گذارد )

ویتامین C: این ویتامین به جنگ با میکروب ها و ویروس ها می رود که با پیروزی بر آن ها بدن را تقویت کرده و قوای آن را باز می گرداند.

ویتامین D3: با تاثیر گذاری این ویتامین در تقویت استخوان ها، بدن از اساس محکم و قوی میشه شود.

پس می دانیم که برای داشتن سلامتی کامل باید سیستم ایمنی بدن مان قوی باشد، داشتن سیستم ایمنی بدن برای جسم انسان بسیار ضروری است.

مشخصات بارز چیپس میوه انبه درجه یک

مشخصات بارز چیپس میوه انبه درجه یک چیپس میوه انبه درجه یک، مشخصاتی دارد که هنگام هرگونه خرید چیپس میوه باید به آن توجه و دقت شود.

برای تبدیل میوه انبه به چیپس میوه انبه ای مرغوب ابتدا باید میوه ای که کاملاً تازه و رسیده است را تهیه نمود و از آن بهره گرفت ؛ همین اولین ویژگی، در طعم و خاصیت این محصول تاثیر فراوانی دارد.

” اگر در تهیه و تولید این محصول از میوه های سالم و تازه استفاده نشود رنگ آن به سبزی یا زردی می زند و این در حالیست که چیپس میوه انبه ای مرغوب رنگ منحصر به میوه خود را دارد که از ظاهر آن کاملاً پیداست. ”

” درست است که چیپس میوه باید ترد باشد اما این ترد بودن به گونه ای نرم است که به دندان و دهن آسیب نرساند و در لمس این محصول میزان نرم و لطیف بودن آن حس می شود ( طوری که خشکِ خشک یا نم گرفته نباشد) ”

” با خوردن این چیپس میوه که مرغوب باشد، طعم واقعی میوه انبه در دهان حس می شود، گویا در واقع اواخر بهار است و میوه انبه وجود است. ”

قابل به ذکر است که به دلیل چهار فصل نبودن برخی میوه ها از جمله انبه این روش پدید آمد.

با این روش نگرانی ها برای نبود میوه های بهاری در دیگر فصل های سال، از بین رفته است ؛ چرا که محصولی خوش طعم تر به دست آمده و مردم از آن به عنوان خشکبار و آجیلی سالم در میهمانی ها و میان وعده های روزانه خود برای تامین ویتامین های مورد نیاز بدن، مصرف می کنند که از میوه های سالم و مقوی به وجود آمده اند.

تامین کنندگان چیپس میوه انبه

تامین کنندگان چیپس میوه انبه امروزه به دلیل دارا بودن خاصیت های آنتی باکتریالی به ثبت رسیده چیپس میوه انبه، تامین کنندگان آن سطح کارشان را ارتقا داده تا نیاز مشتریان خود را بیش از پیش با کیفیتی عالی تر تامین کنند.

این تامین کنندگان ، توزیع کننده چیپس میوه نیز هستند.

در واقع تامین کنندگانی که خود از تولید تا توزیع این محصول را در تمام مراحل بر عهده دارند.

آن ها با داشتن تیمی بزرگ و قوی و گسترش آن که دارای نمایندگی و نشان معتبر از سازمان غذا و دارو و صنایع غذایی دارند، این میوه و سایر میوه ها را خود با مرغوب ترین روش پرورش داده و به منظور خشک کردن با بهترین امکانات آن را فرآوری و آماده می کنند تا به دست مشتریان عزیز به منظور مصرف خوراکی کاملاً ارگانیک در سراسر کشور ایران برسانند.

از ابتدا این کار در تمام جهان با روش های خانگی انجام شده است و شروع کار این گروه و خانواده بزرگ هم از خانه بوده است ؛ اما پس از چندی که در کار خود به پیشرفت های چشمگیری در سراسر کشور رسیدند می بایست حتماً در گسترش شغل خود ابتکار به خرج می دادند.

از این رو آن ها با تمام شرایط و نحوه نگهداری طبیعی با روش های خانگی برای تولید این محصولات آشنا بوده و تمام سعی خود را بر این داشته اند تا جایی که امکان دارد در کارخانجات برای تولید محصولات خود روش های صحیح و سنتی را مورد استفاده قرار دهند.

” تا کنون در این حیطه بسیار موفق و محبوب بوده اند ؛ زیرا دارای مشتریان دائمی و رضایت مند هستند. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید