قیمت روز مرغوب ترین پرتقال خشک در ایران

ایران به جهت دارا بودن ۴فصل و اقلیم هوای مناسب، در توزیع عمده پرتقال خشک رتبه ی زیر ده را در بین کشور های بزرگ جهان قرار دارد.

تولید و کشت پرتقال که جز مرکبات است سالیانه در حجم بالای صورت می گیرد و به صورت تازه و خشک شده ی آن به کشور های مختلف صادر می شود.

پرتقال هم به جهت خواص زیاد و میوه محبوب و طرفدار، جز محصولات ایده آل و صادراتی ایران می توان نام برد.

قیمت روز پرتقال خشک در ایران به پارامترهای مختلفی بستگی دارد از قیمت پرتقال تازه که هر روز در بازار به یک قیمت فروخته می شود گرفته تا هزینه بسته بندی ، حمل و نقل و فروش .

قیمت روز مرغوب ترین پرتقال خشک در ایران

عرضه بهترین میوه خشک در ایران

عرضه بهترین میوه خشک در ایران

اهمیت کار در بازار جهانی برای توسعه ی فروش انواع محصولات امری است که موجب شده برخی از تولید کنندگان میوه خشک در ایران، در این حوزه وارد شده و موفقیت های خوبی نیز کسب نمایند.

همان طور که می دانید عرصه بهترین میوه خشک  ایرانی سال هاست در بازارهای جهانی خرید و فروش می شود و کیفیت عالی و طعم فوق العاده ی این تولیدات مورد تأیید بسیاری از افراد در کشورهای خارجی واقع شده است.

بنابراین با داشتن چنین پیشینه ای بدون شک شرکت صادرات میوه خشک در صورت بازار سنجی درست و ارائه محصولی متناسب با هر بازار خواهد توانست سهم بسیار خوبی از نیاز جامعه ی جهانی به انواع میوه خشک های صنعتی را تأمین نماید.

در واقع صادرات میوه خشک ایران می تواند در آینده به یکی از مهمترین سودآور ترین حوزه های صادراتی غیر نفتی ایران تبدیل شود.

خرید انواع میوه خشک عمده از کارخانه

با توجه به سود آوری بالای تولید میوه خشک و از طرفی نیاز شدید بازار میوه ی تازه به جلوگیری از ضایعات که درصد قابل توجهی را تشکیل می دهد، راه اندازی خط تولید میوه خشک در کارخانه ها و کارگاه های بسیاری در ایران کلید خورد.

در این میان اما تنها افرادی می توانند در بازار جایگاه مناسبی کسب کنند که از فروش قابل قبولی برخوردار باشند و به همین دلیل بزرگترین کارخانه هایی که در این مقوله برنامه ریزی خوبی داشته و حتی وارد صادرات به بازار جهانی شده اند، از وضعیت مناسبی برخوردارند.

در واقع توجه به امر فروش به قدری مهم است که صرفاً با توجه به بحث سودآوری این حوزه نمی توان وارد بازار میوه خشک شد و چه بسا با عدم برنامه ریزی صحیح و مدیریت درست در این خصوص، مجبور به فروش کارخانه میوه خشک کنی شویم.

در واقع امروز بر خلاف گذشته، بیش از تولید و حتی پیش از آن بایستی به بحث فروش محصولات پرداخته و پس از اطمینان از داشتن بازاری مناسب برای عرضه ی محصولات، اقدام به تولید میوه خشک نمود.

قیمت برای انواع مرکبات چه پرتقال، نارنگی، لیمو شیرین و لیمو ترش در کشور ما نسبت به کشورهای منطقه و غیره بسیار مناسب است.

با توجه به صادرات خود میوه ی تازه درحوزه ی فراوری های آن نیز با صادرات سودآوری خوبی  برای کشور فراهم شده و تا حد زیادی ضایعات را به حداقل می رساند.

پودر پرتقال این میوه ی پرکاربرد همانند برگ درخت، پوست پرتقال، هسته های ریز آن و چیپس و اسلایس آن بازار خاص خود را دارد.

عرضه ی پودرها در بازار به صورت بسته بندی با وزن های ۱۰۰گرمی تا ۵۰۰، ۷۰۰، ۱۰۰۰ گرمی این امکان را به مصرف کننده می دهد تا با توجه به نیاز خود و هم چنین قیمتی مناسب از خرید خود راضی باشد.

قیمت برای انواع مرکبات چه پرتقال، نارنگی، لیمو شیرین و لیمو ترش در کشور ما نسبت به کشور های منطقه و غیره بسیار مناسب است.

با توجه به صادرات خود میوه ی تازه درحوزه ی فراوری های آن نیز با صادرات سودآوری خوبی  برای کشور فراهم شده و تا حد زیادی ضایعات را به حداقل می رساند.

پخش عمده پرتقال خشک این میوه ی پر کاربرد همانند برگ درخت، پوست پرتقال، هسته های ریز آن و چیپس و اسلایس آن بازار خاص خود را دارد.

پودر پرتقال در فروشگاه میوه خشک به صورت بسته بندی با وزن های ۱۰۰گرمی تا ۵۰۰، ۷۰۰، ۱۰۰۰ گرمی این امکان را به مصرف کننده می دهد تا با توجه به نیاز خود و هم چنین قیمتی مناسب از خرید خود راضی باشد.

فروش اینترنتی پودر پرتقال خشک

فروش اینترنتی پودر پرتقال خشک پودر پرتقال تهیه شده در کشور ما به حجم تولید انبوه خود میوه این مزیت مهم را دارد که در حوزه ی فروش در بازار داخلی و صادرات بسیار گسترده تر وارد شود.

هر چه میزان تولید در شرایط اقلیم هوایی مساعد بیشتر شود فرآوری های به دست آمده از میوه نیز با مرغوبیت بالاتر و کیفیت مورد پسندتر تولید می شود.

پودر پرتقال خشک از این امر مستثنی نبوده و فروشگاه های اینترنتی با بهره بردن از محصولات با کیفیت کشور درصدد ایجاد بازاری فعال در زمینه ی صادراتی به کشور های مختلف است.

خرید آنلاین و تضمینی جهت پودر پرتقال خشک برای تاجران و فعال حوزه ی بازرگانی سریع ترین و بهترین راه ارتباطی با مجموعه ی ما هست.

شرکت های صادر کننده انواع میوه های خشک

ایران به عنوان یک کشور خاص به لحاظ آب و هوایی و اقلیمی شناخته می شود که به دلیل تنوع آب و هوایی در نقاط مختلف آن، امکان کشت انواع گیاهان و میوه جات با بهترین کیفیت فراهم است.

همین عامل باعث شده که انواع میوه های ایرانی دارای طعمی عالی و کیفیتی بسیار خوب باشند و از آن جایی که مواد اولیه تهیه ی خشکبار انواع میوه ها هستند، بنابراین خشکبار ایرانی طعمی کم نظیر دارد.

این نکته باعث شده که صادرات انواع خشکبار ایرانی به کشورهای مختلف، مورد توجه تاجران و شرکت های بازرگانی و صادراتی قرار گیرد.

اهمیت کار در بازار جهانی برای توسعه ی فروش انواع محصولات امری است که موجب شده برخی از تولید کنندگان میوه خشک در ایران، در این حوزه وارد شده و موفقیت های خوبی نیز کسب نمایند.

همان طور که می دانید خشکبار ایرانی سال هاست در بازارهای جهانی خرید و فروش می شود و کیفیت عالی و طعم فوق العاده ی این تولیدات مورد تأیید بسیاری از افراد در کشورهای خارجی واقع شده است.

بنابراین با داشتن چنین پیشینه ای بدون شک مشتری پرتقال خشک صادراتی در صورت بازار سنجی درست و ارائه محصولی متناسب با هر بازار خواهد توانست سهم بسیار خوبی از نیاز جامعه ی جهانی به انواع میوه خشک های صنعتی را تأمین نماید.

در واقع صادرات میوه خشک ایران می تواند در آینده به یکی از مهم ترین سودآور ترین حوزه های صادراتی غیر نفتی ایران تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید