قیمت روز میوه خشک کیوی

میوه خشک کیوی یکی از مقوی ترین میوه ها به حساب می آید و البته خشک کردن آن خواص را در خود نگهداری می کند وجود این نوع میوه در هر خانه ای خوب است.

قیمت روز میوه خشک کیوی

طرز تهیه میوه خشک کیوی

طرز تهیه میوه خشک کیوی تهیه میوه خشک در منزل هم می شود انجام داد امروز دستگاه های با توجه به تکنولوژی امروزی ساخته شده است که کارها را ساده تر کرد .

دستگاهی است که میوه ها را خشک می کنند این دستگاه را می توان از چند مکان و جاهایی مختلف تهیه کرد. دستگاه میوه خشک کن را می توان از صفحات اینترنتی و سایت های معتبر که این وسیله را دارند تهیه کنید. 

با داشتن این دستگاه کار برای شما آسان تر می شود در جاهای دیگری هم هست که این وسیله را دارند مثل لوازم خانگی ها و کسانی که وسایل خانه می فروشند. 

با خرید این محصول وقت زیادی برای خشک کردن میوه حرام نمی شود و صرفه جویی می شود در وقت و زمان . این دستگاه جای کمی را اشغال می کند.

وجود آن در خانه ی شما و هرکس دیگری لازم است اما بستگی به خود شما دارد که چه جوری میوه ها را خشک می کنید. 

شما می توانید برای خشک کردن میوه ها از دو روش استفاده کنید : روش اول اینکه به صورت دستی کیوی را برش دهید و در داخل سینی قرار دهید و رو به آفتاب بگذارید و در حداقل چند روز طول می کشد که آنها خشک شود، آن موقع قابل خوردن است.

روش دوم : این روش از همه کار های دیگر بهتر و آسان تر است . به این ترتیب که میوه کیوی را حلقه ای برش می دهید ، برش حلقه شده ها را داخل سطح صاف دستگاه که در داخل آن قرار دارد می‌گذارید و این کار حدود چند دقیقه بعد به صورت جالب و زیبا با طعم عالی خشک شده آمد .

خواص میوه خشک دارای چربی و کالری کمی است. اما مقادیر زیادی مواد معدنی و فیبر دارد کیوی قند کمی دارد برای افرادی که دچار قند خون هستند یک نوع وعده غذایی به حساب می آید .

تامین آهن کلسیم و مورد نیاز بدن است کیوی ویتامین های بسیاری دارد و همچنین پتاسیم موجود در یک کیوی بیشتر از موز است.

فروشنده انواع میوه خشک کیوی خوشمزه

فروشنده انواع میوه خشک کیوی خوشمزه بسیاری از مراکز پخش میوه خشک ، کیوی خشک شده را با قیمت مناسبی عرضه می کند. برای خرید میوه خشک اگر وقت کافی ندارید که خودتان خشک کنید می‌توانید از مغازه های خشکبارفروشی با بسته بندی های مناسب و عالی تهیه کنید.  

رای شما به این مطلب :
4.1/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید