قیمت سیب خشک صادراتی در ایران

قیمت سیب خشک ایران در مراکز مختلف با توجه به کیفیت محصول مشخص می شود. امروزه ایرانی ها با استفاده از دستگاه های میوه خشک، اقدام به تولید سیب خشک باکیفیت و خوشمزه کرده اند، به همین دلیل صادرات میوه خشک مخلوط از کشور ما به سایر کشور ها افزایش یافته است.

قیمت سیب خشک صادراتی در ایران

فروش اینترنتی سیب خشک شده

فروش اینترنتی سیب خشک شدهخرید عمده میوه خشک در کشور رشد زیادی یافته است، توزیع میوه خشک در سراسر شهر ها توسط مراکز و فروشگاه ها انجام می‌ شود. فروشنده سیب خشک تلاش می کند از بهترین‌ میوه ها اقدام به تولید سیب خشک شده بکند. 

پخش سیب خشک شده درجه یک در بازار اصفهان

 سیب خشک چیست؟

 سیب ها از میوه های خوشمزه و آبدار شناخته شده اند.  اما اگر تمام مقدار آب آن را کنار بگذارید ، چه می کنید؟  آیا به اندازه سیب های تازه یک میان وعده خوب خواهد بود؟

 سیب های خشک یا کم آب مربوط به میوه های سیب است که محتوای اصلی آب آنها از آنها خارج شده است.  آنها مانند نسخه های قهوه ای ملایم و براق سیب های تازه به نظر می رسند.  سیب خشک اغلب تولید تجاری است ، اما شما می توانید نسخه خانگی خود را نیز تهیه کنید. سیب خشک به طور طبیعی شیرین است ، و آنها را به یک جایگزین عالی و خوش طعم برای سیب های تازه تبدیل می کند.  در بخش هایی با اندازه میان وعده ، از آنها به عنوان تراشه های میوه استفاده کنید.

 خشک کردن سیب یکی از قدیمی ترین و ساده ترین روش های حفظ میوه است.  خشک کردن ، آبهایی را که میکروارگانیسم ها و آنزیم ها از بین می روند ، برای شکوفایی از بین می برد.  برخی از روش های خشک کردن سیب شامل موارد زیر است:

قیمت روز انواع میوه خشک

قیمت روز انواع میوه خشک فواید سلامتی خوردن سیب خشک

 بعضی افراد تصور غلط دارند که میوه های خشک به اندازه میوه های تازه سالم نیستند.  این اسطوره ای است که واقعاً نیاز به شکفتن دارد.  به این دلیل است که میوه های خشک مانند سیب فواید سلامتی زیادی برای همه دارند. سیب های خشک ، ترد و خوشمزه میزبان خوبی های سالم هستند.  لیست زیر مزایای سلامتی سیب های خشک را ذکر می کند:

 سیب خشک از یبوست جلوگیری می کند و مدت طولانی شما را پر می کند، روش های دیگر حفظ میوه به طور معمول مقدار فیبر میوه را از بین می برد.  اما نه برای سیب های خشک، یکی از فواید سیب خشک این است که مقدار زیادی از فیبر محلول و نامحلول را بسته بندی می کند.  نصف فنجان سیب خشک در حال حاضر تقریباً ۳-۴ گرم فیبر رژیم غذایی به شما می دهد ، برای پوشاندن ۱۳-۲۰٪ از فیبر مورد نیاز روزانه کافی است. فیبر با جلوگیری از لکه های قند خون بعد از غذا ، احساس سیری شما را حفظ می کند.  همچنین به از بین بردن سموم و باکتری های مضر از روده شما کمک می کند.  فیبر مدفوع شما را نرم می کند تا یبوست را در خلیج نگه دارد.  فیبر محلول وظیفه کنترل سطح قند خون را بر عهده دارد ، در حالی که فیبر نامحلول روده شما را تمیز نگه می دارد.

 پلی فنولها آنتی اکسیدانهایی هستند که به سلولهای آسیب دیده در بازسازی خود کمک می کنند.  آنها می توانند رادیکال های آزاد را با جایگزینی الکترون های دزدیده شده از سلول ها خنثی کنند.  پلی فنول ها همچنین در کاهش تعداد رادیکال های آزاد که وارد بدن می شوند کمک می کنند. یکی از فواید سیب خشک این است که باعث افزایش سطح پلی فنول در بدن می شود.  آنتی اکسیدانهایی که از طریق خوردن سیب خشک شده آزاد می شوند به سلولهای شما کمک می کنند تا با اثرات آسیب سلولی کنار بیایند.  سلولهای بدن شما تغذیه می شوند و مجهز به خودشان هستند تا سریعتر بهبود یابند و منجر به افزایش انرژی ، درخشش قابل توجه بر روی پوست شما و بهبود روحیه و عملکرد ذهنی شما می شود.

 سیب خشک میزان جذب مواد معدنی شما را افزایش می دهد.

 مواد معدنی ماده ای حیاتی برای سالم نگه داشتن بدن است.  ممکن است برخی از تعجب بدانند که از جمله فواید سیب خشک محتوای معدنی آنهاست.  سیب خشک دارای مواد معدنی کلیدی است که می تواند به سلامت و رفاه شما کمک کند: پتاسیم – نصف فنجان سیب خشک حاوی تقریبا ۴٪ از نیاز روزانه پتاسیم شما است.  پتاسیم برای کنترل سطح الکترولیت و آب بسیار مهم است.  این ماده همچنین یک ماده معدنی است که با عملکرد سیستم عصبی و مغز بهبود یافته است. سدیم – سدیم مانند پتاسیم برای حفظ تعادل آب در بدن ضروری است.  همچنین به تنظیم حجم خون و فشار خون کمک می کند.  40 گرم سیب خشک حدود ۱۸۰ میلی گرم سدیم دارد که تقریباً ۸٪ از میزان توصیه شده روزانه شما است.

 آهن – این ماده معدنی به ایجاد گلبول های قرمز تازه خون کمک می کند ، که در نتیجه اکسیژن موجود در خون را به قسمت های مختلف بدن منتقل می کند.  مقدار آهن موجود در سیب خشک می تواند ۳-۸٪ از میزان توصیه شده روزانه شما را تأمین کند. سیب خشک همچنین حاوی مواد معدنی کمیاب در مقادیر کمی مانند سلنیوم ، مس و منگنز است. سیب خشک به حفظ وزن سالم کمک می کند. سیب خشک دارای محتوای چربی صفر است و آنها را به عنوان یک میان وعده ایده آل برای افرادی که در حال تماشای وزن خود هستند ، می کند.  آنها همچنین به طور طبیعی شیرین هستند و می توانند غذاهای سالم مانند سالاد و سبزیجات را کاملاً مکمل کنند.

مراحل تولید سیب خشک شده

روش های تولید سیب خشک

 استفاده از خشک کن های بادی برای تولید انبوه سیب های خشک

 قرار دادن سیب در یک ماده کم آب

 خشک کردن از طریق اجاق گاز

 سیب های خشک شده در کیسه های نگهدارنده مواد غذایی قابل حمل یا ظروف بسته بندی می شوند.  این امر باعث می شود تا بهداشتی تر و حتی کمتر از سیب هایی که از طریق روش های کنسرو حفظ می شوند ، از بین بروند.

خشک کردن سیب ها یک روش معمول برای اطمینان از داشتن میوه کافی برای ماه های زمستان است.  یافتن سیب تازه و میوه های دیگر در طول زمستان می تواند دشوار باشد ، بنابراین مردم تعداد زیادی سیب خشک شده را از قبل خریداری می کنند.

رای شما به این مطلب :
4.1/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید