قیمت میوه خشک بسته بندی درجه یک

میوه خشک، از جمله خوراکی خوشمزه ای است که ارزش تغذیه ای بالایی داشته و بسیاری از ما برای اینکه بتوانیم از خواص میوه ها برخوردار شویم؛ آن را مصرف می کنیم. اما در فروشگاه مرکزی، فروش عمده میوه خشک با کیفیت عالی توسط همکاران ما صورت می گیرد و قیمت میوه خشک بسته بندی درجه یک ما، ارزان تر از قیمت بازار می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا به وب سایت ما سر بزنید.

قیمت میوه خشک بسته بندی درجه یک

ویژگی میوه خشک بسته بندی

ویژگی میوه خشک بسته بندی میوه خشک بسته بندی از با کیفیت ترین فراورده ها می باشد که طبق استانداردهای بهداشتی تهیه می شود و در تولید آن بهترین و سالم ترین میوه های آبدار، انتخاب شده و هیچ ماده مضر و افزودنی غیر طبیعی و غیر مجازی در تولید آن، استفاده نمی شود و به همین خاطر همه افراد حتی آنهایی که مشکلات گوارشی و سیستمی دارند نیز می توانند آن را مصرف کرده و از مزایا و ویتامین های موجود در آن برخوردار شوند.

به گونه ای که همه می توانند با مصرف تکه کوچکی از میوه خشک شده، همه ویتامین ها و مواد مغذی میوه غیر از آب آن را دریافت می کنند. نکته حایز اهمیتی که این محصول را منحصربه فرد می کند روش تهیه آن بوده و بسته بندی های آنها به صورت وکیوم می باشند که از ایجاد فساد و کپک و مشکلات دیگر در آن جلوگیری می کند و نیز مانع از ورود مواد اضافی دیگر به ترکیبات آن می شود و میوه خشک تهیه شده در زمان طولانی، قابل نگهداری می باشد بدون اینکه در طعم و کیفیت آن تغییری احساس شود.

به علت اینکه میوه خشک شده از حذف آب میان بافتی میوه تازه حاصل می شود در صورت نگهداری در خارج از یخچال نیز خراب نمی شوند و کیفیت خود را از دست نمی دهند ولی عده ای برای اطمینان بیشتر و برای اینکه بتوانند در مدت طولانی تر از آن استفاده کنند آن را در یخچال قرار می دهند.

تولید کنندگان میوه خشک بسته بندی

تولید کنندگان میوه خشک بسته بندی تولید میوه خشک بسته بندی، توسط تولیدکنندگان وطنی انجام می‌شود. تولیدکنندگان ما برای تولید میوه خشک به باغدار مراجعه می‌ کنند و حجم زیادی از میوه را با قیمت بسیار ارزان خریداری کرده و به کارخانه تولیدی منتقل می کنند. در کارخانه نیز سورت بندی شده و میوه های سالم و مناسب را انتخاب می کنند و با رعایت موارد بهداشتی شسته و خرد شده و در دستگاه های مخصوص خشک می کنند و پس از تایید بخش کنترل کیفیت در بسته بندی های شکیل و مناسب قرار می دهند. شایان ذکر است که کلیه مراحل تولید و بسته بندی با دستگاه های مکانیزه و به روش بهداشتی انجام می شود و پس از تکمیل تولید محصول نهایی، روانه بازار می شود.

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید