قیمت میوه خشک بسته بندی ۵۰۰ گرمی

میوه ها یکی از مهمترین مواد خوراکی هستند که در هرم غذایی نیز جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده اند. این مواد دارای انواع عناصر و املاح مورد نیاز برای حفظ سلامتی انسان هستند.

به منظور افزایش ماندگاری میوه ها، آنها را به صورت فرآوری شده نیز مصرف می کنند. خشک کردن به روش های مختلف صنعتی و سنتی یکی از راه های فرآوری این محصولات می باشد.

میوه خشک مخلوط به عنوان یک محصول مقوی و مغذی که ترکیبی از میوه های گوناگون است مورد استفاده قرار می گیرد. در رابطه با قیمت میوه خشک بسته بندی ۵۰۰ گرمی در ادامه بحث خواهد شد.

قیمت میوه خشک بسته بندی 500 گرمی

 

قیمت میوه خشک بسته بندی ۵۰۰ گرمی

قیمت میوه خشک بسته بندی 500 گرمی

 

قیمت میوه خشک بسته بندی به قیمت میوه های خشک مختلف از جمله سیب، پرتقال، نارنگی، کیوی، آلبالو، توت فرنگی، خربزه، هندوانه، موز، آناناس، خرمالو، گلابی، انبه، گیلاس، شلیل، هلو، آلو، میوه های استوایی و…. که در قالب بسته بندی های ۵۰۰ گرمی جداگانه یا به صورت مخلوط عرضه می شوند، بر اساس نوع بسته بندی می توانند اوزان مختلفی داشته باشند.

به عبارتی وزن خالص آنها یعنی وزن میوه، پانصد گرم بوده اما با احتساب وزن بسته بندی بیش تر از این مقدار خواهد بود. وزن خالص از جمله پارامتر هایی است که اصولا در روی بسته بندی میوه ها ذکر می شود و در موضوع صادرات یک محصول از اهمیت ویژه برخوردار است.

البته باید در نظر داشت، برخی میوه ها سبک تر هستند و برخی دیگر سنگین تر بوده و فضایی را که اشغال می کنند، متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اسلایس های خشک شده آناناس سنگین تر از اسلایس های کیوی و هلو هستند. از این رو پانصد گرم آناناس خشک، فضای کمتری نسبت به پانصد گرم کیوی و یا هلوی خشک را در بر می‌ گیرد.

قیمت میوه خشک بسته بندی به صورت کلی با توجه به نوع میوه (تولید داخل یا وارداتی) – نوع بسته بندی – وزن میوه خشک در بسته بندی بستگی دارد همچنین اگر میوه خشک مخلوط باشد درصد میوه ها در بسته بندی بر قیمت نهایی آن موثر است

اما نکته ای که در مورد همه میوه های بسته بندی ۵۰۰ گرمی می توان بیان کرد این است که از نظر بهداشتی، رتبه بالایی دارند و مطابق با استانداردهای لازم، خشک و فرآوری می گردند.

همچنین از مواد نگهدارنده و یا مواد افزودنی در تولید آنها استفاده نمی شود تا خواص طبیعی میوه ها حفظ شود. به همین خاطر فاقد هر گونه عوارض جانبی بوده و کلیه گروه های سنی می توانند از آنها استفاده کنند.

بازار فروش میوه خشک بسته بندی ۵۰۰ گرمی

قیمت میوه خشک بسته بندی 500 گرمی

بازار میوه خشک بسته بندی ۵۰۰ گرمی به خاطر طعم و مزه مطلوب و همچنین خواص متعدد همواره پر رونق می باشد.سایت سادینو نیز فروش آنلاین و عمده انواع میوه خشک را با قیمتی مناسب در سراسر کشور انجام می دهد.

هدف شرکت سادینو حذف واسطه ها و ارائه محصولات با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه برای مشتریان عزیز است و همواره در تلاش هستیم تا با کیفیت ترین محصولات میوه خشک را در بسته بندی های متفاوت به بازار داخلی و صادراتی عرضه کنیم

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید