قیمت میوه خشک حبه ای صادراتی

میوه های تازه را قبل از اینکه خشک کنند، ریز کرده و به صورت حبه ای در می آورند، از این رو به آن میوه خشک حبه ای می گویند. میوه های خشک حبه ای از بهترین نوع آجیل هاست که در میان مردم طرفداران زیادی دارد.این محصول از تنقلات بسیار سالم است که به عنوان میان وعده استفاده می شود. قیمت میوه خشک حبه ای بر اساس ویژگی هایی تعیین می شود از جمله: وزن میوه خشک، بسته بندی، نحوه عرضه آن، شرکت تولید کننده، روش فروش.

قیمت میوه خشک حبه ای صادراتی

بررسی فواید میوه خشک حبه ای

بررسی فواید میوه خشک حبه ای میوه خشک حبه ای نوعی خشکبار است که به دلیل داشتن انواع ویتامین ها،فیبر،آنتی اکسیدان ها،پروتئین ها و غیره بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.از مهم ترین فواید آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:عملکرد مغز را بهبود می بخشد،مصرف این محصول مواد مغذی را که مغز نیاز دارد تامین کرده و باعث عملکرد بهتر و خلاقیت بیشتر مغز می شود.

از بیماری های قلبی عروقی جلوگیری می کند، پلی فنل و اسید اسکوربیک موجود در میوه های خشک حبه ای، که نوعی آنتی اکسیدان است،به همراه سایر مواد معدنی قلب را تقویت کرده و از بیماری های قلبی جلوگیری می کند. سبب تنظیم اعصاب می شود، توصیه می شود کسانی که از افسردگی، استرس و مشکلات روانی رنج می برند، روزانه از این میوه های خشک استفاده کنند چرا که مواد معدنی موجود در آن سیستم اعصاب بدن را تنظیم می کند.

به پوست شادابی می بخشد،این نوع میوه ها به دلیل دارا بودن مواد مغذی بیشمار،از تخریب سلول ها به وسیله رادیکال های آزاد جلوگیری می کند که باعث شادابی پوست شده و پیری را به تاخیر می اندازد. کم خونی را درمان می کند،میوه های خشک حبه ای سرشار از آهن هستند و برای کسانی که به هر دلیلی گوشت کم مصرف می کنند، توصیه می شود از این میوه ها استفاده کنند.

موجب تقویت مو می شود، هر چه جریان خون در زیر پوست سر بیشتر باشد، مواد مغذی بیشتر به مو رسیده در نتیجه ریزش موها کم و رشد آنها بیشتر می شود. با مصرف میوه های خشک می توان این جریان خون را در زیر پوست سر برقرار کرد.

شرکت تولید میوه خشک حبه ای

شرکت تولید میوه خشک حبه ای تولید میوه خشک حبه به صورت های مختلف و توسط شرکت های معتبر صورت می گیرد. افراد متخصص زیادی به صورت بهداشتی آنها را بسته بندی کرده به توزیع میوه خشک می پردازند. تولید کنندگان با استفاده از دانش روز دنیا،دستگاه های پیشرفته و بکار گیری نیرو های متخصص تلاش می کنند تا مطابق استاندارد های روز دنیا، بتوانند محصولی تولید کنند که با محصولات خارجی قابل رقابت باشد.

در این مجموعه علاوه بر مقوله کیفیت و طعم،بحث به روز بودن و ارائه محصولات متنوع نیز بسیار مورد توجه است. هر چه کیفیت محصول بیشتر باشد فروش نیز بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید