مراجع فروش میوه خشک عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراجع فروش میوه خشک عمده برای رونق هر چه بیشتر فروش خود، توزیع و فروش عمده میوه خشک را از طریق سایت های معتبر اینترنتی و از جمله سایت حاضر انجام می دهند و محصول را سریع و آسان و در اسرع وقت به دست خریدار می رسانند و همچنین باعث کاهش نرخ میوه خشک هم می شوند زیرا در خرید مجازی تمامی واسطه ها و دلال ها حذف می شوند و محصول به صورت کاملا مستقیم به دست مصرف کنندگان می رسد.

مراجع فروش میوه خشک عمده

نحوه تولید میوه خشک عمده

نحوه تولید میوه خشک عمده نحوه تولید میوه خشک عمده به شرح زیر است:

  • شناسایی نوع میوه: برای تهیه ی میوه خشک باید از میوه ای استفاده شود که کاملاً رسیده و شیرین بوده و دانه ای ندارد.
  • شستن میوه ها: در این مرحله باید میوه ها را از خوشه ها جدا کرده و سپس آن ها را با مایع ضد عفونی کننده مخصوص سبزیجات شست و شو داد.
  • خشک کردن میوه ها: برای خشک کردن میوه راه های متفاوتی وجود دارد. یکی از این روش ها خشک کردن آن ها زیر آفتاب است و برای این منظور میوه ‌ها باید ۱۵ تا ۲۰ روز زیر آفتاب نگهداری شوند تاخشک گردند، روش دوم این است که میوه ‌ها را به مدت ۱دقیقه در محلول تیزاب قرار می دهند و سپس آن ها را به مدت ۵ تا ۸ روز زیر آفتاب قرار می دهند تا خشک شوند.

تمامی این مراحل طی فرایندی کاملا بهداشتی انجام می شود تا بتوان محصولی درجه یک و مرغوب را روانه بازار های فروش کرد.

صادر کنندگان میوه خشک عمده

صادر کنندگان میوه خشک عمده صادر کنندگان میوه خشک عمده با هدف حضور موثر در بازارهای بین‌المللی، فعالیت خود را در حوزه تولید و پخش میوه خشک عمده آغاز نموده اند‌. این مجموعه برای دستیابی به محصولی ممتاز و متناسب با نیاز جامعه، از بهترین مواد اولیه موجود در بازار استفاده کرده و با بکارگیری بهترین نیروی متخصص و استفاده از تکنولوژی روز دنیا، محصولی شگرف و در شان مصرف‌ کنندگان تولید می‌نماید.

عرضه کننده میوه خشک با راه‌اندازی شبکه توزیع و صادرات محصولات خود در نقاط مختلف دنیا، تجربه خریدی آسان، لذت‌بخش و ماندگار را برای مصرف‌ کنندگان به ارمغان می‌آورد. از جمله محصولاتی که به صورت گسترده و فراوان از کشور ایران به سایر کشورهای خارجی صادر می شود، میوه خشک است.

صادرات میوه خشک عمده به سایر کشورهای خارجی توسط بهترین و معروف ترین صادرکننده های ایرانی به روش های مختلف اعم از عمده یا همان کلی صورت می گیرد که به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالای آن با استقبال ویژه ای از سوی بازرگانان و تاجران خارجی رو به رو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید