مرجع فروش چیپس میوه

مرجع فروش چیپس میوه، توانسته با عرضه این محصول در بازار، درآمد خوبی را کسب کند. چیپس میوه، همان میوه خشک شده می باشد. تولیدکننده انواع چیپس میوه، تمام تلاش خود را انجام می دهد، تا محصولی باکیفیت در اختیار مشتری قرار بدهد. چیپس ها را، از خشک کردن میوه های تازه تهیه می کنند، که دارای خواص زیادی برای سلامت بدن می باشند. مرجع فروش چیپس میوه ها، شرکت های تولید کننده، میوه های خشک می باشند؛ که میوه ها را به میزان زیادی چیپس، تبدیل می کنند و در بسته بندی های مختلف به فروش می رسانند.

مرجع فروش چیپس میوه

آشنایی با روش خشک کردن چیپس میوه

آشنایی با روش خشک کردن چیپس میوه معمول ترین روش خشک کردن میوه، استفاده از آفتاب است. ابتدا میوه ها را، از وسط خرد می کنید و به مدت چند روز در معرض نور آفتاب قرار می دهید. می توانید، برای میان وعده از چیپس میوه باکیفیت استفاده کنید. میوه ها را در داخل سینی یا توری، با کمی فاصله قرار دهید. دو آجر زیر سینی قرار دهید، تا از زمین فاصله بگیرد، و به وسیله یک توری آن ها را زیر نور مستقیم آفتاب قرار دهید. برای خشک کردن میوه ها یک روز گرم و آفتابی را انتخاب کنید؛ چند روز این کار طول می کشد، پس لازم است برای این کار هوا چند روز متوالی صاف و خوب باشد.

برای خشک کردن چیپس میوه باکیفیت، از دستگاه های میوه خشک کن، استفاده می شود. ولی افراد بسیاری در خانه های خود، این دستگاه ها را ندارند و برای خشک کردن میوه از بخاری یا شوفاژ و یا نور آفتاب استفاده می کنند. چیپس میوه، یک خوراکی بسیار خوشمزه و مفید می باشد، که می توان از، آن به عنوان تنقلات استفاده کرد و برای پذیرایی و در مناسبت های مختلف چیپس میوه، گزینه پر طرفداری است.

مراحل آماده سازی چیپس میوه جات

مراحل آماده سازی چیپس میوه جات در ابتدای مراحل آماده سازی، به طوری که موجب هدر رفتن مواد اولیه و یا آلوده شدن محیط نشود و اینکه عملیات حمل به طور سریع انجام شود، قبل از شست و شو میوه ها بررسی و بازبینی شوند؛ همچنین برای تهیه چیپس میوه ارزان، حمل میوه از محل تخلیه یا سردخانه محل نگهداری به سالن تولید چیپس میوه ها، از وسایل مناسب حمل و نقل استفاده شود.

میوه های که دارای باقیمانده مواد زائد، از محل برداشت محصول می باشند؛ را جدا می کنند. در مرحله بعد گند زدایی و شستشوی میوها انجام می شود؛ در این مرحله میوه ها را، در حوضچه آب شستشوی اولیه که ظرفیت آن متناسب با حجم کار می باشد؛ منتقل می شوند و سپس داخل حوضچه دوم که، محلول آب و گند زدایی می باشد، منتقل می شوند و گند زدایی می شوند.

بعد از گند زدایی، نوبت به آبکشی میوه ها می رسد، به گونه ای هیچ میوه ای بدون شستشو، از آب عبور نکند؛ قسمتی از میوه های شسته شده، را روی نوار نقاله پخش می شود، تا آب اضافه میوه ها گرفته شود؛ بعد از آن مراحل پوست کندن میوه ها، می باشد و بعد خرد کردن میوه ها توسط دستگاه، به اندازه های مختلف برش داده می شود و برای خشک کردن آماده می شوند.

قیمت فروش چیپس میوه

قیمت فروش چیپس میوه انواع چیپس میوه، در مراکز معتبر پخش مواد،غذایی به فروش می رسند.قیمت فروش چیپس میوه را می توان از طریق فروشگاه اینترنتی به دست آورد. چیپس میوه، با قیمت های مختلفی در بازاربه فروش می رسد. نوع میوه و روش های خشک کردن آن، بر قیمت چیپس میوه اثر می گذارد.

قیمت فروش چیپس میوه، در بازار به کیفیت، مرغوبیت و همچنین تنوع این محصولات و بسته بندی آن ها بستگی دارد. شرکت تولید کننده یا برند خاصی، در تعیین قیمت این محصول، تاثیر زیادی داشته و باید قیمت هر کدام را بررسی کرد. یکی از بهترین بازارهای فروش میوه خشک با کیفیت و استاندارد، در بازار جهانی، کشور ایران می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

میوه خشک مخلوط 8 میوه درجه یک

220,000 تومان
میوه خشک مخلوط 8 میوه درجه یک شامل میوه های خشک زیر در یک بسته بندی است: سیب خشک کیوی

آناناس خشک

475,000 تومان
آناناس خشک از میوه خشک پر انرژی و خوشمزه است.

موز خشک (موز اکوادور)

550,000 تومان
موز خشک از میوه های خشک شیرین و خوشمزه و پر انرژی است.

میوه خشک مخلوط 10 میوه درجه یک

240,000 تومان
میوه خشک مخلوط 10 میوه درجه یک شامل میوه های خشک زیر در یک بسته بندی است: سیب خشک کیوی
سبد خرید