مرکز پخش میوه خشک انبه پاستیلی

ایران کشوری است که سرشار از انواع درختان میوه می باشد و به دلیل این فراوانی از میوه ها محصولات مختلفی به دست می آید مانند میوه ی خشک که سبب افزایش طول عمر میوه می شود.

انبه ی خشک شده یکی از انواع این محصولات است که بسیار خوشمزه و پرطرفدار بوده و به روش های مختلفی خشک می شود که لذیذ ترین آن نوع پاستیلی می باشد.

برای خرید این محصول به این فروشگاه اینترنتی که مرکز پخش میوه خشک انبه پاستیلی می باشد مراجعه و این خوراکی را با بهترین قیمت تهیه کنید.

مرکز پخش میوه خشک انبه پاستیلی

انواع میوه خشک انبه اسلایس شده

انواع میوه خشک انبه اسلایس شده انبه جزو میوه های استوایی است که بیشتر در مناطق گرم سیری رشد می کند و یکی از راه هایی که می توان از این میوه ی پرخاصیت و خوشمزه در تمام فصل ها استفاده کرد میوه خشک اسلایس شده ی آن می باشد.

انواع میوه خشک انبه اسلایس شده در بازار موجود است که هر کدام به روش های مختلف تهیه و خشک می شوند از جمله بعضی از آن ها شامل موارد زیر می باشند:

  1. انبه ی اسلایس شده ی آفتاب خشک که روش تهیه ی آن به این صورت است که ابتدا میوه ی انبه ی سالم و رسیده را با آب سرد به خوبی شستشو می دهند و پس از گرفتن آب اضافه ی میوه آن را با چاقو اسلایس کرده و برو روی یک سینی و یا پارچه ی تمیز می چینند و روی آن را هم با یک پارچه ی توری می پوشانند تا گرد و خاک و حشرات وارد آن نشوند و سپس میوه های چیده شده را در زیر نور خورشید به مدت چند روز قرار می دهند تا به طور کامل هر دو طرف آن خشک شود البته می توان همین عمل را با کمک فر و شوفاژ و یا بخاری انجام داد که مدت زمان آماده شدن انبه ها سریع تر می باشد.
  2. میوه ی اسلایس شده ی انبه پاستیلی که برای تهیه ی آن ابتدا میوه را شستشو می دهند و پوست آن را جدا می کنند و آن را برش می زنند و روی برش ها را شکر می پاشند و در حدود ۲۴ ساعت این اسلایس های شکری را در یخچال قرار می دهند تا به طور کامل آب بیندازد سپس آن را در داخل یک قابلمه ریخته و بر روی حرارت قرا می دهند و مقداری شکر هم به آن اضافه می کنند و وقتی به جوش آمد حرارت را خاموش و به مدت ۲ ساعت در گوشه ای می گذارند تا خنک شود و بعد در داخل یک سبد می ریزند و می گذارند تا شهد و شربت اضافی از آن خارج شود و بعد آن ها را در داخل سینی مخصوصی می چینند و با یکی از روش های خشک کردن آن ها را خشک می کنند.

خرید عمده میوه خشک انبه مشهد

خرید عمده میوه خشک انبه مشهد امروزه به دلیل بالا رفتن میزان سطح تقاضا برای خرید عمده میوه خشک مشهد مقدار فروش و تولیدات انبه ی خشک هم افزایش پیدا کرده است تا بتواند پاسخ گوی نیاز مشتریان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید