فروشنده بهترین میوه خشک خارجی

میوه خشک خارجی برای این که خاصیت های زیادی دارد و به دلیل مقوی بودن آن در بین مردم محبوبیت زیادی دارد و افراد، نسبت به خرید آن تمایل زیادی دارند. این محصول به صورت مستقیم و غیر مستقیم به فروش می رسد.

در فروش و عرضه اینترنتی باعث می شود که واسطه ها حذف شوند و به همین دلیل قیمت محصول پایین تر می آید و خرید مقرون به صرفه تر خواهد بود.

فروشنده بهترین میوه خشک خارجی

انواع میوه خشک خارجی وارداتی

انواع میوه خشک خارجی وارداتی میوه خشک توت فرنگی، میوه خشک خرمالو، میوه خشک کیوی، پرتقال، سیب، هلو، شلیل و بسیاری از موارد دیگر از جمله میوه خشک های صنعتی تولید شده در ایران هستند که در کنار انواع خشکبار سنتی مانند قیسی، توت خشک، انجیر خشک، کشمش، خرما و البته محصولاتی خاص مانند انواع زعفران، انواع زرشک و عناب می توانند به بازار جهانی وارد شده و جایگاه صادراتی ایران را در این حوزه ارتقا بخشند.

میوه خشک خارجی به دلیل برخورداری از طعم و رنگ جدید و متفاوت بودن از میوه خشک های تولید شده از میوه جات ایرانی، برای مشتریان مختلفی با سلایق متفاوت جذاب بوده و در بازار در زمره پرفروش ترین میوه جات خشک شده قرار دارند.

دربازار امروز انواع مختلف میوه های خشک خارجی را می توان در بازار های سنتی و اینترنتی به فراوانی پیداکرد. 

میوه خشک خارجی در ایران به دو شکل حبه ای و اسلایس شده یافت می شود.

صادرات میوه خشک خارجی ترکیه

صادرات میوه خشک خارجی ترکیه بازار صادرات میوه خشک ایرانی به ترکیه شرایط خوبی دارد اما قطعا با برنامه ریزی بیشتر در این خصوص می توان میزان تجارت و فروش بیشتری را تجربه کرد.

 ترکیه نیز مانند ایران در تولید خشکبارهایی مانند پسته و قیسی از جایگاه خوبی برخوردار است.

اما اگر چه انواع میوه خشک صنعتی نیز در این کشور قابلیت تولید دارد، اما خوب است بدانید که این کشور یکی از مشتریان راضی انواع میوه خشک های صنعتی تولید شده در ایران است.

طعم و رنگ و بوی میوه های ایرانی امری اثبات شده است و بنابراین در خصوص انواع میوه خشک صنعتی نیز، ایران حرف های خوبی برای صحبت در بازارهای جهانی و از جمله ترکیه خواهد داشت.

بازار صادرات میوه خشک به ترکیه، به لحاظ رضایت مشتری وضع مناسبی دارد؛ اما بدون شک برای توسعه ی تجارت میوه خشک های صنعتی تولید شده در کشور، باید در بحث هایی مانند قیمت میوه خشک و البته بحث بسته بندی آن تلاش بیشتری داشته باشیم.

بالا بودن قیمت میوه خشک به دلیل استفاده ی حجم قابل توجهی از میوه ی تازه امری بدیهی است اما بدون شک با استفاده از روش های کاهش قیمت این محصول می توان بازار صادرات میوه خشک را رونق بیشتری داد.

گسترش صنعت بسته بندی میوه خشک با نام و برند شرکت های تولید کننده و صادر کننده میوه خشک نیز تأثیر بسیار زیادی در رونق بازار صادرات میوه خشک ایران به ترکیه و همچنین کشورهای دیگر خواهد داشت.

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

نارگیل خشک

۲۵۵,۰۰۰ تومان
نارگیل خشک یکی از میوه های خشک پر انرژی است. علاوه بر میوه های خشک دیگر چربی بالایی دارد و

توت فرنگی خشک

۴۹۰,۰۰۰ تومان
اگر دنبال یک میوه خشک بسیار خوش عطر و طعم هستید توت فرنگی خشک بهترین پیشنهاد برای شماست.

سیب قرمز خشک با پوست

۱۲۵,۰۰۰ تومان
سیب خشک از میوه های خشک خوشمزه و پر انرژیست که میتواند وعده های غذایی شما را از این رو به اون رو کند. خواص این میوه خشک انقدر زیاد است که نمیتوان به راحتی از آن گذشت.

خرمالو خشک (درشت)

۱۳۰,۰۰۰ تومان
خرمالو خشک از میوه های خشک خوش رنگ و خوشمزه است. رنگ نارنجی این میوه خشک واقعا زیباست و جدای از این رنگ زیبا مزه ای شیرین و لذیذ دارد.
سبد خرید