شرایط تعویض و مرجوعی کالا در فروشگاه سادینو

ما همه تلاش خود را می کنیم که کالایی که شما خریداری می کنید در شرایط ایده مطلوب به دست شما برسد. با این وجود ممکن است در حین ارسال به دلیل شرایط جا به جایی و ضربات وارد شده مرسوله آسیب ببیند که در اینصورت اگر روی جعبه مرسوله اثرات پارگی یا فرو رفتگی شدید مشاهده کردید از دریافت آن خودداری کنید.

در صورتیکه موارد بالا مشاهده نشد و پس از اینکه مرسوله را دریافت کردید اگر محصولات داخل جعبه و بسته بندی آنها آسیب دیده بود لطفا نهایتا تا 24 ساعت بعد از رسیدن سفارش و دریافت آن با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

به هیچ عنوان محصول مرجوعی را با پستی به جز پست پیشتاز ارسال نکنید در غیر اینصورت هزینه پست با خریدار میباشد و مجموعه از دریافت بسته معذور است.

بعد از رسیدن محصول مرجوعی به انبار مجموعه اگر محصول شرایط تعویض و یا مرجوع سفارشات را داشته باشد در صورت تمایل تعویض شده و محصول دیگر با مطابق با سفارش مشتری ارسال میشود و در صورت عدم تمایل مبلغ سفارش به مشتری محترم عودت داده می شود.

لطفا در هنگام ثبت سفارش دقت کافی را اعلام بدارید زیرا بعد از ثبت سفارش هیچگونه تغیری اعم از آدرس، نوع محصول، بسته بندی و وزن محصول و تغییرات دیگر امکان پذیر نمی باشد.

وجود خرابی و مشکلات ظاهری در کالا ارسالی

وجود محصول خراب و فاسد در بین محصولات و پاره شدن بسته بندی حاوی محصول در جعبه مرسوله که استفاده از آن را دچار مشکل کرده باشد.

ارسال کالای اشتباه

وجود اختلاف در وزن، نوع بسته بندی، نوع محصول سفارش داده شده از وبسایت سادینو

همه ی کالاهای بازگشتی در شرایط اولیه، همراه جعبه محصول و برچسب روی جعبه باشد، همچنین جعبه اصلی کالا و اقلام همراه آن در شرایط اولیه تحویل بدون آسیب دیدگی یا پارگی و یا نوشته اضافی باشد. همچنین در نظر داشته باشید درصورت استفاده از کد تخفیف در زمان خرید، از منظر قانونی کد تخفیف مورد نظر مجددا قابل استفاده نخواهد بود و درصورت بازگشت کالا اصل پول پرداختی برای آن بازگرداننده میشود.

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

  1. قبل از ارسال کالا با شماره تماس پشتیبانی و یا کارشناس پشتیبانی روی واتساپ ارتباط بگیرید و موضوع را گزارش کنید. همکاران ما موضوع را پیگیری خواهند داشت.
  2. پس از گفتگو و تایید شرایط کالا را به خوبی به همراه تمام اقلام همراه آن بسته بندی نمایید.
  3. کارتن کالا باید سالم باشد، مگراینکه در مرحله ارسال آسیب دیده باشد.
  4. کالا فقط به صورت پست پیشتاز ارسال شود و پس دریافت آن توسط مجموعه بررسی و جهت عودت وجه با شما هماهنگی لازم انجام خواهد شد.
  5. دقت نمایید آدرس را روی جعبه اصلی کالا ننویسید، درصورت لزوم جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری ارسال نمایید.
  6. هنگام مرجوع محصولی که به صورت اشتباه دریافت کردید اما از نظر فیزیکی سالم هستند دقت لازم را داشته باشید و بسته بندی مناسبی انتخاب نمایید.