قیمت توت خشک ۱۴۰۳ | قیمت توت خشک در مشهد

امسال قیمت توت خشک ۱۴۰۲ کیفیت درجه یک به صورت عمده از کیلویی 210/000 تومان شروع میشود. قیمت توت خشک در بازار خشکبار سراسر کشور از شهر مشهد تعین میشود. قیمت میوه خشک توت برای بازار داخلی و صادراتی بر اساس کیفیت و نوع بسته بندی تعیین میشود. توت خشک مانند انجیر خشک دارای درجه بندی کیفی است و هر چقدر رنگ توت خشک سفیدتر باشد قیمت آن بالاتر است.

قیمت توت خشک ۱۴۰۲

عموما توت خشک در بسته بندی کارتنی 5 لایه پخش میشود و به خصوص برای صادرات این موضوع مانند بسته بندی زرشک صادراتی مهم است.

قیمت توت خشک در مشهد

در نقاط مختلف کشور نقاطی هستند که بیشترین میزان تولید یک یا چند خشکبار را به خود اختصاص داده اند و به همین دلیل بزگترین بازار پخش آن خشکبار در کشور هستند. شهر مشهد بزرگترین بازار پخش توت خشک برای بازار داخلی و صادراتیست.

قیمت توت خشک از درجه یک و دو و درجه بندی های دیگر که از نظر ظاهری و کیفیت مطرح میشود در مشهد تعین میشود.

پیشنهاد مطلب مفید :  آلو خشک عمده | خرید عمده آلو بخارا

نمونه های معروف توت خشک

توت خشک رسمی، توت خشک بخارایی (توت خشک مشهدی)، توت خشک یزد، توت خشک بیرجندی، توت خشک کردی توت خشک رسمی نمونه های معروف توت خشک در کشور هستند.

قیمت قیسی خشک

قیمت توت خشک اعلا ممتاز

قیمت توت خشک اعلا و ممتاز یعنی توت خشکی که از نظر مشخصات ظاهری دارای رنگ سفید و اندازه درشت و یکدست باشد که چنین سورت و بسته بندی برای توت خشک بیشتر برای بازار های صادراتی مطرح است.

قیمت توت خشک اعلا ممتاز : بالای 300/000 تومان کیلویی و عمده

قیمت این نمونه از توت های خشک نیازمند اینست که مشتری بیشتر در مورد کیفیت این محصول اطلاعات به دست آورد. به همین جهت بهتر است برای خرید عمده و صادراتی از ما نمونه محصول بگیرید.

قیمت توت خشک درجه دو

قیمت توت خشک درجه دو با کمی رنگ متمایل به قهوه ای از توت خشک درجه یک کمتر است.

قیمت توت خشک درجه دو : بین 160/000 تا 180/000 دتومان کیلویی

قیمت توت خشک خانگی

توت خشک خانگی همان طور که از اسمش پیداست یعنی میخواهیم از دست یک فرد که خودش به صورت خانگی و طبیعی میوه توت را خشک کرده است توت خشک بخریم. ولی توت خشک عموما در زیر نور آفتاب و به صورت طبیعی خشک میشوند و درجه بندی و بسته بندی میشوند و به سراسر کشور ارسال میشوند.

پیشنهاد مطلب مفید :  پرفروش ترین محصولات خشکبار

بهترین توت خشک مال کجاست؟

توت خشک در مشهد – یزد – بیرجند تولید میشود در ایران معروفترین توت خشک برای مناطق استان خراسان مثل بیرجند و مشهد است اما برای اینکه توت خشک کدام منطقه از کشور بهتر است این مقایسه درستی نیست و فقط میتوان دو نمونه محصول از نقاط مختلف کشور برای توت خشک را دید و نظر داد.

برای دریافت قیمت توت خشک ۱۴۰۲ به صورت دقیق و بروز با ما تماس بگیرید.

4/5 - (2 امتیاز)

درباره من

مهدی اکبری

مهدی اکبری هستم به دیجیتال مارکتینگ و کسب وکار اینترنتی علاقه دارم. در وبسایت سادینو در مورد صنایع تبدیلی کشاورزی محتوا تولید میکنم و سئو سایت انجام میدم خوشحال میشم با نظرات زیباتون در جهت تولید محتوای بهتر یاریم کنید.

شماره تماس : 09114432498

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

بستنی خشک پفکی طعم انبه

قیمت اصلی ۱۷۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۶۹,۰۰۰ تومان است.

انبه خشک قلم

قیمت اصلی ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۶۹۰,۰۰۰ تومان است.

میوه خشک مخلوط 10 میوه درجه یک

قیمت اصلی ۴۳۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۲۰,۰۰۰ تومان است.
سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.