سایت سادینو به یاری خداوند و تلاش و پشتکار چند ساله ما در زمینه تولید و فروش میوه خشک و خشکبار در سال 1398 برای شما عزیزان ایجاد شده است.

در دی ماه 1398 با توجه به بازاریابی های چند ساله ای که در زمینه فروش میوه خشک داشتیم تصمیم به ایجاد یک بستر برای دسترسی آسانتر مشتریان به ما و محصولات ما گرفتیم و سایت سادینو را ایجاد کردیم.

در این بخش بیشتر با فعالیت ها و نمونه کار های ما آشنا می شوید تا کنون پخش عمده میوه خشک را در داخل و خارج کشور داشتیم.

الان که فکر میکنم به تمام استان های کشور محصولات را ارسال کردیم و خدا رو شکر مشتریان از کیفیت محصولات ما راضی بودند.

فعالیت  ما فقط به داخل کشور ختم نمیشود ما صادرات میوه خشک را به کشور هایی مثل عراق – آذربایجان – روسیه – عمان – ارمنستان – ترکیه و… داشتیم که در ادامه با جزئیات بیشتر برایتان قرار میدهیم.

ما در مجموعه سادینو با طعمی ساده و نو بهترین و با کیفیت ترین میوه خشک و خشکبار را برایتان مهیا کرده ایم و اصل کاری ما همواره رضایت و سلامت شما مشتریان عزیز و کیفیت محصولات است.

میوه خشک و خشکبار سادینو با سپاس از خرید و ارج نهادن به اعتماد شما، همواره سعی در جلب رضایت شما مشتریان عزیز دارد. امید است توانسته باشیم گامی هر چند کوچک در ارتقاء سطح سلامتی جامعه خود داشته باشیم.

امید است به یاری خداوند رزاق در زمینه عرضه و تولید میوه خشک که محصول اصلی مجموعه ماست موفق بوده و رضایت کامل شما هموطنان عزیز را فراهم نمائیم.

بخشی از نمونه کار های ما

آدرس

آدرس : مازندران – ساری – شهرک صنعتی مصطفی خمینی – فاز یک