قیمت میوه خشک کیلویی| بسته بندی| مخلوط (لیست بروز شده خرداد ۱۴۰۱)

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت میوه خشک

لیست قیمت میوه خشک با توجه به اینکه تنوع میوه های خشک شده بالاست نیاز به بررسی دارد. به همین خاطر در این مطلب به بررسی قیمت انواع میوه خشک می پردازیم تا به بهترین نحو شما را در خرید میوه خشک یاری کنیم.

در خرید انواع خشکبار و میوه خشک قیمت میوه خشک کیلویی از اهمیت ویژه برخوردار است و مبنای ارزش گذاری برای این محصولات بر اساس وزن یک کیلو گرم است.

این صحیح است که قیمت تمام مراح خرید نیست اما یکی از مهمترین پرامتر ها در خرید میوه خشک عمده و خرده است. ارزش یک محصول محصول بر اساس کیفیت و نوع بسته بندی و وزن و … ارزش گذاری می شود. در ادامه انواع میوه خشک کیلویی – بسته بندی – مخلوط ارزش گذاری شده است و قابل مشاهده است.

قیمت میوه خشک

قیمت انواع میوه خشک کیلویی – بسته بندی و مخلوط با هم متفاوت است. اگر از هر کدام از این میوه های خشک اطلاعی ندارید نگران نباشید ما در این مطلب نهایت سعی و تلاش خود را می کنیم تا حق مطلب را ادا کنیم. اگر بعد از خواندن مطلب سوالی دارید از طریق نظرات زیر این مطلب یا مشاوره به صورت تلفنی یا در شبکه های اجتماعی می توانید سوالات خود را بپرسید و با کمال میل پاسخگوی شما هستیم.

اگر جزو دسته افرادی هستید که به سلامتی خود و خانواده خود اهمیت میدهید از میوه خشک اطلاعاتی دارید. شاید این خوراکی با ارزش غذایی بالا و سالم را مصرف کرده باشید. میوه های خشک انواع متفاوتی دارد که در ادامه لیست انواع میوه خشک را به همراه قیمت برایتان میاوریم.

یکی سوالات خیلی مهم که خیلی از افراد می پرسند این است که میوه خشک کیلویی چنده؟

میوه خشک کیلویی چنده

این سوال را می توان یک سوال کلی دانست زیرا میوه خشک یک محصول محسوب نمی شود و دارای تنوع محصول است. به همین سبب نمی توان پاسخ دقیقی برای قیمت هر کیلو میوه خشک به صورت کلی داد. پس در ادامه از این تنوع محصول – تنوع بسته بندی به همراه لیست قیمت مطلع می شویم.

یکی مهمترین پارامتر ها در تعین قیمت میوه خشک بسته بندی این محصول است. همانطور که برای انواع خشکبار تنوع بسته بندی زیاد است برای میوه خشک نیز بسته بندی های متنوع وجود دارد. بسته بندی ها بر اساس سلیقه شما عزیزان و بر اساس بازار هدف شما مشخص می شود و ما در زمینه بسته بندی میوه خشک شما را یاری می کنیم.

لیست قیمت میوه خشک کیلویی

در جدول زیر لیست قیمت میوه خشک کیلویی را مشاهده می کنید. فقط یک نکته خیلی مهم این است که این قیمت ها بر اساس بسته بندی پیش فرض سلفون شفاف یا پشت صدفی یا متالایز است.

همانطور که از کلمه میوه خشک کیلویی مشخص است منظور این است که وزن هر بسته میوه خشک یک کیلو گرم است و بهای میوه خشک کیلویی در جدول زیر لیست شده است.

میوه خشکقمت میوه خشک کیلویی(زیر 5 کیلو گرم)قیمت میوه خشک فله(بالای 5 کیلوگرم)
سیب بدون پوست خشک136000تماس بگیرید
سیب قرمز خشک با پوست 117000تماس بگیرید
پرتقال تو سرخ خشک175000تماس بگیرید
پرتقال تامسون خشک143000تماس بگیرید
کیوی خشک195000تماس بگیرید
خرمالو خشک169000تماس بگیرید
آلو خشک324000تماس بگیرید
هلو خشک336000تماس بگیرید
موز خشک312000تماس بگیرید
آناناس خشک460000تماس بگیرید
انبه خشک704000تماس بگیرید
نارگیل خشک300000تماس بگیرید
گلابی خشک237000تماس بگیرید
توت فرنگی خشک561000تماس بگیرید

برای دریافت لیست قیمت میوه خشک فله و بالای 5 کیلو گرم در شبکه های اجتماعی یا تماس تلفنی با ما ارتباط بگیرید.

قیمت میوه خشک مخلوط (میوه خشک میکس)

اگر نمیدانید که میوه خشک مخلوط چیست باید بگویم که منظور از این نوع میوه خشک اینست که اگر چند میوه خشک را در یک بسته بندی قرار دهیم, میوه خشک مخلوط یا میکس آماده می شود. میوه خشک مخلوط در واقع مخلوطی از انواع میوه خشک مثل سیب خشک – کیوی خشک – آلو خشک – هلو خشک – موز خشک – آناناس خشک – انبه خشک – خرمالو خشک – ملون خشک – انجیر خشک و … است که در یک بسته بندی به صورت کیلویی یا گرمی توسط مجموعه میوه خشک سادینو عرضه می شود.

در جدول زیر لیست قیمت میوه خشک مخلوط کیلویی مشاهده می کنید.

میوه خشک مخلوطقیمت میوه خشک مخلوط کیلویی(زیر 5 کیلو گرم)قیمت میوه خشک مخلوط(بالای 5 کیلو گرم)
میوه خشک مخلوط 8 میوه225000تماس بگیرید
میوه خشک مخلوط 10 میوه240000تماس بگیرید
میوه خشک مخلوط 12 میوه255000تماس بگیرید
میوه خشک مخلوط 14 میوه270000تماس بگیرید

یک سوال که شاید برای شما در زمان خرید میوه خشک مخلوط پیش بیاید این است که چرا قیمت این محصول در مجموعه شما از مجموعه های دیگر کمتر یا بیشتر است؟

دلیل این پایین یا بالا بودن قیمت این است که هر مجموعه میوه های خشک مخلوط را با درصد های متفاوت از میوه های خشک در بسته بندی مورد نظر قرار می دهد. مثلا ممکن است ما در مخلوط 10 میوه از موز بیشتر استفاده کنیم که در اینصورت قیمت تمام شده میوه خشک مخلوط بالاتر است.

به طور کلی بهای میوه خشک مخلوط به موارد زیر بستگی دارد:

  • قیمت هر کدام از میوه های خشک در بسته بندی
  • درصد هر کدام از میوه های خشک در بسته بندی
  • تعداد میوه های موجود در بسته بندی (قیمت میوه خشک مخلوط 14 میوه از 8 میوه بیشتر است)

قیمت میوه خشک بسته بندی

در برخی از مواقع شما عزیزان میوه خشک را در بسته بندی های دیگر به غیر از سلفون شفاف یا پشت صدفی یا متالایز می خواهید. ما تعدادی از بسته بندی ها را در جدول زیر برای شما لیست کرده ایم که می توانید مشاهده کنید. اگر بسته بندی مورد نیاز شما در لیست زیر نیست از طریق شبکه های اجتماعی یا تماس تلفنی میتوانید از مشاوران مجموعه مشاوره رایگان دریافت کنید.

میوه خشک بسته بندیقیمت میوه خشک بسته بندی
موه خشک بسته بندی چوبیتماس بگیرید
میوه خشک بسته بندی کادوییتماس بگیرید
میوه خشک بسته بندی پاکتیتماس بگیرید
میوه خشک بسته بندی در ظروف مایکروویویتماس بگیرید

سعی ما براین است که لیست قیمت محصولات به صورت به روز در سایت قرار داده شود اما اگر به هر دلیلی این لیست به روز نشد برای دریافت لیست قیمت روز میوه خشک از طریق راه های ارتباطی و یا شبکه های اجتماعی با ما ارتباط بگیرید.

چرا قیمت میوه خشک در سال ۱۴۰۱ در مقایسه با ۱۴۰۰ رشد داشت؟

با توجه به اینکه میوه خشک یا چیپس میوه از فراورده های میوه تازه است و ماده اولیه میوه خشک, میوه تازه است. در طی یک سال اخیر قیمت میوه تازه رشد زیادی داشته و همین موضوع مهمترین دلیل افزایش بهای میوه خشک است. دلایل دیگر نیز در این موضوع موثر بود مثل نرخ ارز که تاثیر بسیار زیادی بر روی میوه های وارداتی داشت و به همین جهت مستقیما بر ارزش گذاری میوه خشک برای فروش تاثیر داشت. هزینه های بسته بندی و کارگری نیز در این مورد تاثیر گذار بود.

شما می توانید در جشنواره های ما که قبل از اجرا اطلاع رسانی می شود شرکت کنید و از تخفیف های ویژه میوه خشک در این جشنواره نهایت استفاده را ببرید.

کدام میوه خشک ارزانتر است؟

در میان انواع میوه های خشک که در بازار سراسر کشور پخش می شود چند میوه خشک هستند که به دلایلی قیمت مناسب و ارزانتر نسبت به بقیه دارند. میوه خشک سیب – میوه خشک خرمالو – میوه خشک پرتقال نسبت به سایر میوه های خشک ارزانتنر هستند. مهمترین دلیل این موضوع اینست که میوه های خشک نام برده شده جزو محصولاتی هستند که میوه آنها به صورت عمده و در کشور تولید می شود. به صورت کلی میوه خشک سیب ارزنترین میوه خشک موجود در بازار است.

قیمت محصولات در جشنواره فروش ویژه

همچنین می توانید فرم زیر را پر کنید تا شما را از جشنواره های فروش ویژه میوه خشک مطلع کنیم. در این جشنواره ها میوه خشک با تخفیف ویژه برای فروش قرار داده می شود. برای اطلاع از فروش ویژه فرم زیر را پر کنید.

نام*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید