صادر کننده آلبالو خشک صادراتی

آلبالو یکی از میوه های بسیار خوشمزه است که هم به صورت تازه بسیار پر خاصیت است و هم به صورت آلبالو خشک بسیار خوشمزه و پر خاصیت است. آلبالو خشک صادراتی توسط شرکت های بسیار معتبری تولید می شود و با توجه به کیفیت بالایی که دارد به دیگر کشورها هم صادر می شود. صادر کنندگان این محصول را دربسته بندی های شکیلی به بازار های خارجی می فرستند تا هم کیفیت محصولات ایرانی را به همه نشان دهند و هم باعث وارد شدن ارز زیادی به ایران شوند.

صادر کننده آلبالو خشک صادراتی

روش تولید آلبالو خشک صادراتی

روش تولید آلبالو خشک صادراتی آلبالو به دو روش صنعتی و سنتی تولید می شود که نوع سنتی آن توسط باغداران و به وسیله دست تولید می شود و چون ممکن است آلودگی داشته باشد مناسب صادرات نیست. اما نوع صنعتی آن بهترین روش تولید این محصول برای صادرات آن است. چون که هم در تولید محصول تمام مسائل بهداشتی رعایت می شود و هم این که بسته بندی های بسیار زیبایی برای محصول در نظر گرفته می شود.

برای تولید آلبالو خشک محصول خریداری شده را درون دستگاههای مخصوص ریخته که این دستگاهها ابتدا میوه را تمیز کرده و هرگونه گرد و خاک و آلودگی را از دانه های آلبالو پاک می کنند سپس میوه را از درون دستگاهی که به وسیله حرارت آن آب میوه گرفته شده و خشک می شود عبور داده می شود البته باید حرارت آن به گونه ای باشد که آلبالو خشک نشود و کمی از رطوبت آن باقی بماند بعد از این مرحله نوبت به آن می رسد که به وسیله نمک آلبالو خشک را مزه دار کنند بعد از مزه دار کردن آلبالو به وسیله دستگاههای بسته بندی محصول را بسته بندی کرده و روانه بازار می کنند.

تولید کننده آلبالو خشک صادراتی

تولید کننده آلبالو خشک صادراتی ایران یکی از برترین تولید کنندگان آلبالو و محصولات مربوط به آن است و به عنوان مرکز آلبالو خشک برای همه شناخته شده است. تولید کنندگان آلبالو خشک صادراتی با خرید آلبالو تازه از باغداران و انتقال آن به مرکز تولید آلبالو خشک و با استفاده از دستگاه های مختلف و طی چند مرحله این محصول را تولید کرده و سپس به پخش و عرضه میوه خشک آلبالو هم در بازار های داخلی و هم در بازار های خارجی می پردازند.

از مهمترین روش هایی که تولید کنندگان این محصول برای فروش محصول از آن استفاده فروش از طریق سایتی است که تولید کنندگان برای فروش محصول خود راه اندازی کرده اند است. آن ها این محصول را با بالاترین کیفیت ممکن تولید کرده و با قیمت بسیار کمی آن را به فروش می رسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

خرمالو خشک (درشت)

۱۵۰,۰۰۰ تومان
خرمالو خشک از میوه های خشک خوش رنگ و خوشمزه است. رنگ نارنجی این میوه خشک واقعا زیباست و جدای از این رنگ زیبا مزه ای شیرین و لذیذ دارد.

میوه خشک مخلوط 8 میوه درجه یک

۲۲۰,۰۰۰ تومان
میوه خشک مخلوط 8 میوه درجه یک شامل میوه های خشک زیر در یک بسته بندی است: سیب خشک کیوی

میوه خشک مخلوط 11 میوه

۲۵۰,۰۰۰ تومان
میوه خشک مخلوط 11 میوه در یک بسته بندی یک کیلویی شامل میوه های خشک زیر برای شما آماده میکنیم:

میوه خشک مخلوط بسته بندی 200 گرمی ماکروویوی

تماس بگیرید
  • وزن بدون بسته بندی : ۲۰۰ گرم
  • نوع بسته بندی : ماکروویوی
  • نوع محصول : مخلوط میوه های خشک
سبد خرید