قیمت صادرات میوه خشک اسلایس شده

میوه خشک اسلایس شده با کیفیت عالی و درجه یک از نوع صادراتی با قیمت های بسیار مناسب جهت فروش در بازار ارائه می شود. این میوه ها در انواع مختلف به صورت اسلایس شده توسط تجهیزات پیشرفته تهیه می شوند. میوه هایی از جمله سیب، موز، کیوی، پرتقال و بسیاری از میوه های دیگر با بهترین کیفیت و دری یک شرایط طبیعی تهیه می گردند. در بسته بندی های فوق العاده بهداشتی و مناسب جهت فروش در بازار عرضه می گردد. این میوه ها سرشار از ویتامین، مواد معدنی، فیبر و پروتئین می باشند. از نظر طعم و مزه نیز به دلیل داشتن کربوهیدرات شیرین می باشند.

 

نحوه تزیین میوه خشک اسلایس شده

نحوه تزیین میوه خشک اسلایس شده توسط افراد با تجربه و طراحان ماهر انجام می شود. قطعات میوه توسط دستگاه پیشرفته به شکل ها و طرح های مختلف برش داده شده و خشک می گردد. در رنگ های متنوع و به صورت ترکیبی از میوه ها در بسته بندی های شیک جهت فروش و صادرات ارائه می گردند. نحوه چیدمان میوه ها و ترکیب آنها تاثیر فوق العاده ای در فروش این محصولات دارد. برخی میوه ها همچون کیوی رنگ بسیار جذابی دارند و همراه با تکه های اسلایس شده پرتقال نمایی جذاب و هوس انگیز را ایجاد می نمایند. این میوه ها با حفظ کیفیت و در یک شرایط استاندارد خشک می گردند.

صادرات میوه خشک اسلایس شده ایرانی

بازار فروش و صادرات میوه خشک اسلایس شده ایرانی درجه یک در کشور فوق العاده پر رونق می باشد. این نوع خشکبار کاملا خالص و رنگارنگ می باشد. از بهترین و سالم ترین نوع میوه ها استفاده می گردد.  بنابراین کاملا ارگانیک و غنی از آنتی اکسیدان می باشد. این محصول باکیفیت در بسته بندی های فوق العاده شیک و جذاب جهت فروش در بازار ارائه می شود. این میوه ها از درجه یک ترین ها می باشد.

این محصول توسط شرکت های متخصص و حرفه ای در زمینه سورتینگ و بسته بندی در طراحی های متنوع جهت فروش با دارا بودن برند و مشخصات کامل به کشورهای اروپایی صادرات می گردد. ایران جزء یکی از تولید کنندگان برتر در زمینه صادرات و عرضه خشکبار می باشد. می توان این محصول را با مناسب ترین قیمت در کمترین زمان تهیه نمود.

بسیاری از کشورهای خارجی خریدار خشکبار ایران می باشند. صادرات میوه خشک اسلایس شده می تواند باعث رشد و پیشرفت کشورمان در حوزه اقتصاد باشد. امروزه خشکبار تولید شده توسط تولید کننده داخلی بسته بندی شده و به صورت مستقیم به خارج از کشور صادرات می شود

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید