مرکز خرید میوه خشک مرغوب صادراتی

میوه و سبزیجات یکی از مواد و خوراکی های مورد نیاز بشر است .که دارای انواع مواد معدنی و ویتامین های زیادی می باشد که به سلامت جسم و همچنین نشاط روح کمک به سزایی می کند. در فصل زمستان میوه هایی که مختص به آن فصل نمی باشد را در فصل گرما به صورت برگه خشک می کنند تا در فرصت مناسب همراه خانواده با لذت تمام نوش جان نمود.میوه خشک مرغوب دارای تمام ویتامین ها است.

مرکز خرید میوه خشک مرغوب صادراتی

ارزش غذایی میوه خشک مرغوب

ارزش غذایی میوه خشک مرغوب

میوه اگر با روش بهداشتی و دستگاه های پیشرفته خشک شده باشد عاری از هرگونه باکتری و عوامل بیماری زاست و دارای ارزش غذایی بالاست.خوشبختانه ایران در بازار جهانی نامی درخشان دارد .میوه خشک مخلوط  دارای خواص به سزایی بوده همچون قند مفید،کلسیم،پتاسیم،منیزیم و….. که برای رشد کودکان و مادران باردار مفید است .البته سالمندان نیز از آن بهره می جویند. میوه خشک را می توان به عنوان میان وعده ای با ارزش تلقی کرد. که دارای کالری کم و ارزش غذایی بالا بوده .مشاوران تغذیه تا حد امکان به خانواده ها برای رژیم لاغری مصرف میوه چه به صورت تازه و یا خشک را سفارش می کنند چون حجمی از معده اشغال شده و فرد میلی به خوردن غذای اضافی را ندارد و اشتهای کاذب آن گرفته می شود‌. میوه خشک مرغوب توسط دستگاه های پیشرفته ی کارخانه ها تولید می شود که دارای علامت استاندارد بوده و مهر وزارت بهداشت را نیز دارا است.و آن را در بسته بندی خوب عرضه ی بازار میکنند البته خانواده هایی هستند که به صورت سنتی نیاز خود را برطرف میکنند و میوه مورد نظر را در زیر آفتاب گرم خشک می کنند.

بازار فروش میوه خشک مرغوب

بازار فروش میوه خشک مرغوب

فروش میوه خشک مرغوب در ایران توسط تاجران خشکبار صورت می گیرد البته شایان به ذکر است که افرادی با موقعیت های شغلی متفاوت به دنبال کسب در آمد بیشتر بوده و خودجوش وارد عمل شده اند و بازار را در دست گرفته اند.بازار میوه خشک  در اینترنت نیز مشغول به کار بوده و بازار یابانی با کادر مجرب و کارآزموده در اختیار خود دارد. میوه خشک مرغوب را می توان به طور خاص در انحصار بازار ایران دانست زیرا از دیر باز ایرانیان باستان علاقه ی وافری به میوه و خشکبار داشته و در فصل سرما از خشک شده و به اصطلاح برگه ی آن استفاده می کردند.  امروزه میوه ی خشک را در بسته بندی های زیبا و متنوع با رنگ و نقش زیبا  به فروش می رسانند .تجارایرانی با برندهای متنوعی مشغول به کار هستند و بهترین محصول را به آن، سمت خاور دور و یا اروپا و همچنین آمریکا صادر می کنند و نام خود را در جهان به درخشش در می آورند. سایت های اینترنت کمک به سزایی به تاجران نموده است.

رای شما به این مطلب :
4.1/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید