شرکت توزیع آلبالو خشک درجه یک

بسیاری از تولید کنندگان توسط شرکت پخش بیشماری که در اقصی نقاط کشور دارند، انواع مختلف آلبالو خشک درجه یک را به روش های مختلفی توزیع می کنند که می توان بهترین و سریع ترین روش را پخش مستقیم و آنلاین نام برد زیرا، در این روش واسطه ها نقشی ندارند و محصول مورد نظر مستقیما از تولید به مصرف می رسد. شرکت پخش آنلاین ما اقدام به توزیع آلبالو خشک با بسته بندی متنوع با قیمت ارزان به شکل اینترنتی نموده تا بتواند رضایت مصرف کنندگان را به دست آورد.

شرکت توزیع آلبالو خشک درجه یک

نحوه تولید آلبالو خشک درجه یک

نحوه تولید آلبالو خشک درجه یک آلبالو یکی از میوه های بسیار خوشمزه و ترش مزه فصل تابستان است که طرفداران زیادی دارد. حال برای بهره بردن از خواص بی نظیر این میوه سرخ رنگ می توان آن را به روش های مختلفی خشک کرد که ما در این مطلب به یکی از روش های طبیعی خشک کردن این میوه خشک اشاره می کنیم:

در ابتدا آلبالو ها را شسته، دم و خرابی های آن را بگیرید و درون آبکش بریزید تا به طور کامل خشک شود. حال باید آلبالو ها را روی یک سینی یا سبد به طوری که آلبالو ها روی هم نباشند، پهن کنید. در این مرحله انباشته نکردن آلبالو ها روی هم خیلی مهم است، در مرحله بعد مقداری نمک روی آن ها بپاشید و در مقابل آفتاب قرار دهید بعد از مدتی باز میوه ها را زیر و رو کنید و مقداری نمک دوباره بیفزایید.

خشک کردن آلبالو مقابل نور آفتاب چند روزی طول می کشد و در این مدت باید مرتب آلبالو ها را زیر و رو کنید تا همه به طور یکدست و با هم خشک شوند. بدین ترتیب آلبالو خشک درجه یک و ارگانیک به دست می آید که باید جهت حفظ کیفیت آن ها را درون ظرف دربسته و در محل خشک و خنک نگهداری نمود.

شرکت صادرات آلبالو خشک درجه یک

شرکت صادرات آلبالو خشک درجه یک آلبالو خشک درجه یک به دلیل کیفیت عالی و خواص منحصر به فرد، در حجم های انبوه و در بسته بندی های استاندارد به کشور های دیگر توسط شرکت صادرات، صادر می گردد در واقع این شرکت جهت صادرات از روش های مستقیم و بی‌واسطه استفاده می کند تا با حذف واسطه ها و دلالان بتواند محصول مورد نظر را با کیفیت عالی و قیمت استثنایی به دست خریداران عمده در خارج از کشور برساند.

این شرکت توانسته با ارائه محصولات درجه یک، روند صادرات آلبالو خشک را به بهترین نحو ممکن انجام دهد و علاوه بر تامین نیاز بازار های خارجی سبب ارز آوری بالا برای کشور شود. هم چنین با این کار روابط بین دو کشور بهبود می یابد. شما برای ارتباط با این شرکت بهتر است به این سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

سیب قرمز خشک با پوست

۱۵۵,۰۰۰ تومان
سیب خشک از میوه های خشک خوشمزه و پر انرژیست که میتواند وعده های غذایی شما را از این رو به اون رو کند. خواص این میوه خشک انقدر زیاد است که نمیتوان به راحتی از آن گذشت.

نارگیل خشک

۳۳۰,۰۰۰ تومان
نارگیل خشک یکی از میوه های خشک پر انرژی است. علاوه بر میوه های خشک دیگر چربی بالایی دارد و

میوه خشک مخلوط 10 میوه درجه یک

۲۴۰,۰۰۰ تومان
میوه خشک مخلوط 10 میوه درجه یک شامل میوه های خشک زیر در یک بسته بندی است: سیب خشک کیوی

میوه خشک مخلوط 11 میوه

۲۵۰,۰۰۰ تومان
میوه خشک مخلوط 11 میوه در یک بسته بندی یک کیلویی شامل میوه های خشک زیر برای شما آماده میکنیم:
سبد خرید