قیمت آلو سیاه خشک شده

قیمت آلو سیاه خشک شده، با توجه به نوسانات بازار، کیفیت این محصول، مقدار خرید آلو، نحوه خرید آن و… متفاوت است. آلو سیاه، که به عنوان چاشنی و طعم دهنده به انواع غذا ها افزوده می شود، محصولی بسیار پرطرفدار است، که بازار فروش بسیار خوب و پررونقی دارد. این محصول، علاوه بر طعم بی نظیری که دارد، سرشار از خواص فراوان است و علت آن وجود ویتامین های فراوان و مواد معدنی ارزشمند در این محصول می باشد.

قیمت آلو سیاه خشک شده

پارامترهای تعیین قیمت آلو سیاه خشک شده

پارامترهای تعیین قیمت  آلو سیاه خشک شده از پارامتر های تعیین قیمت آلو سیاه خشک شده، می توان به این موارد اشاره کرد. آلو هایی که که اندازه آن ها نسبت به سایر آلو ها، درشت تر هستند، از قیمت بالاتری برخوردار می باشند. محصولی که میزان گوشت آن بیشتر است و به اصطلاح گوشتی تر است، طبیعتاً قیمت بالاتری در مقایسه با آلو هایی دارد، که خشک هستند و میزان گوشت کمتری دارند.

نحوه تولید محصول، از دیگر پارامتر هایی است که روی قیمت آلو تأثیر می گذارد. قیمت آلو خشک آفتابی، که به صورت طبیعی و بدون افزودن مواد افزودنی و نگهدارنده تولید شده است، و به اصطلاح ارگانیک می باشد، طبیعتاً بالا تر از محصولی است که با استفاده از مواد مختلف و نگهدارنده، تولید شده‌ است و قیمت بالاتری دارد.

محصولات بسته بندی شده، که در بسته بندی مناسب و بهداشتی به فروش می رسند، قیمت بیشتری در مقایسه با آلو هایی دارند، که به صورت کیلویی و فله ‌ای به فروش می رسند. اما اگر این محصول را، به روش هایی که در ادامه به آن می پردازیم خریداری کنید، قیمت آن مقرون به صرفه تر و ارزان تر می شود و می توان محصولی با کیفیت را با پرداخت حداقل هزینه خریداری نمود.

سفارش آلو سیاه خشک شده

سفارش آلو سیاه خشک شده سفارش آلو سیاه خشک شده، به صورت مراجعه حضوری و یا غیر حضوری مشتریان، به مراکز فروش و پخش زردآلو خشک و آلو سیاه، پذیرفته می‌شود. مشتریان می توانند به صورت حضوری به این مراکز مراجعه کنند و یا خرید خود را به صورت اینترنتی و آنلاین ثبت نمایند و پس از پرداخت هزینه و ثبت سفارش، محصول را در کوتاه ‌ترین زمان ممکن خریداری نمایند.

خرید اینترنتی، توسط این مراکز، به منظور رفاه بیشتر مشتریان و حفظ سلامت آن ها با توجه به شرایط سخت جامعه و همه‌ گیری بیماری خطرناک کرونا، در نظر گرفته شده است و بسیار رواج پیدا کرده است. این روش، علاوه بر اینکه موجب کاهش قیمت محصول می‌شود، از به خطر افتادن سلامت افراد، جلوگیری می نماید و همچنین، مانع از اتلاف زمان ارزشمند مشتریان در مراکز فروش می‌شود.

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

پرتقال توسرخ خشک

۱۶۰,۰۰۰ تومان
پرتقال در کشور ما در انواع متفاوت کشت شده است. دو نمونه از معروف ترن آنها پرتقال تامسون و پرتقال

میوه خشک مخلوط 8 میوه درجه یک

۲۷۰,۰۰۰ تومان
میوه خشک مخلوط 8 میوه درجه یک شامل میوه های خشک زیر در یک بسته بندی است: سیب خشک کیوی

نارگیل خشک

۳۴۰,۰۰۰ تومان
نارگیل خشک یکی از میوه های خشک پر انرژی است. علاوه بر میوه های خشک دیگر چربی بالایی دارد و

میوه خشک مخلوط 11 میوه

۳۰۰,۰۰۰ تومان
میوه خشک مخلوط 11 میوه در یک بسته بندی یک کیلویی شامل میوه های خشک زیر برای شما آماده میکنیم:
سبد خرید