قیمت انواع میوه خشک در بسته های 500 گرمی

قیمت انواع میوه خشک در بسته های 500 گرمی متفاوت است و بستگی به کیفیت این محصول دارد. میوه های خشک و یا مخلوطی از آن ها مورد توجه قشر های زیادی از افراد جامعه است و به خصوص برای بچه ها که می توانید به جای استفاده از پفک و چیپس از این محصول استفاده کنید. قیمت این محصولات با در نظر گرفتن این که کیفیت میوه ها چگونه است و آیا به صورت خانگی درست شده است و یا این که به صورت صنعتی استفاده شده است متفاوت است. قیمت انواع میوه خشک در بسته های 500 گرمی

انواع میوه های خشک اسلایس شده

انواع میوه های خشک اسلایس شده شما می توانید انواع میوه های خشک اسلایس شده را از طریق اینترنتی خرید نمایند.  میوه هایی که به کمک دستگاه های مدرن و پیشرفته تولید و خشک می شوند به اسم میوه های خشک در بازار وجود دارند. در گام اول کارخانه انواع میوه های باکیفیت را از مزارع و باغات می چیند و در گام دوم این محصول را به کارخانه می برد و در آن جا گندزدایی و شستشو می دهد و به کمک دستگاه های مدرن و پیشرفته آن ها را خشک می کند. 

میوه های خشک شده ی خانگی هم در بازارهای محلی به مشتریان ارائه می شود. این محصولات در خانه ها شستو می شوند و از طریق تابش نور آفتاب و همچنین قرار گرفتن در کنار وسایل گرمایشی خشک می شوند و در بسته بندی های مختلف به بازار عرضه می شوند. قیمت این محصولات کم است و برای همین با استقبال رو به رو شده است. 

ارائه میوه خشک به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم و اینترنتی انجام می شود. ارائه به صورت اینترنتی امروزه با استقبال رو به رو شده است. دلیل آن را می توان به خاطر مشغله های زندگی و کم بود وقت دانست که افراد امروزی با آن دست و پنجه نرم می کنند. از این رو اگر در شهری زندگی می کنید که فاصله زیادی تا مراکز فروش دارند و نیز وقت و هزینه ی رفت و برگشت را به این مراکز ندارید بهترین گزینه خرید اینترنتی می باشد. 

خرید اینترنتی با تخفیف انجام می شود. 

پخش و فروش اینترنتی مخلوط میوه خشک

پخش و فروش اینترنتی مخلوط میوه خشک از طریق سایت صورت می پذیرد. ما در سایت انواع میوه خشک شده را با مشخصات کامل و قیمت ها در معرض دید مشتری قرار می دهیم و مشتری با توجه به نیاز خود هم به صورت عمده ای و هم به صورت جزئی خرید خود را انجام می دهد. خرید عمده ای برای فروشنده و هم برای خریدار باصرفه است و باعث می شود که محصولات با قیمت پایین ارائه شوند. 

خریداران می توانند سفارش خرید خود را به در سایت ثبت نمایند تا بعد از بررسی برای شما ارسال گردد. ارسال به صورت رایگان انجام می پذیرد. سایت از طرف کارخانه طراحی و ساخته شده اند و به قیمت درب کارخانه و یا مرکز تولیدی محصولات خود را ارائه می دهند. این سایت با توجه به نیاز مشتری به پخش و توزیع انواع میوه های خشک اقدام می کنند. 

کارخانه برای پخش محصولات خود از شرکت های توزیع و پخش باسابقه استفاده می کند. اگر این شرکت ها کار خود را به خوبی انجام دهند باعث افزایش فروش کارخانه می شود و برای کارخانه ایجاد برند می کند و یا برند قبلی او را تثبیت می کند. کارخانه ها در تلاشند که محصولی با کیفیت تولید کنند تا بتوانند آن را به بازارهای جهانی بفرستند و نام ایران را به عنوان یک کشور صادر کننده و تولید کننده در جایگاه برترین ها قرار دهند. 

بازار عمده کیوی خشک در تهران

بازار عمده کیوی خشک در تهران بازار عمده کیوی خشک در تهران و شهرستان ها فعال است. در این بازار انواع مراکز تولیدی  به ارائه ی محصولات خود اقدام می کنند. خریداران اغلب صنایع تولیدی و یا مغازه های خشک بار می باشند که به صورت عمده ای این محصول را دریافت می کنند.  ما برای این که مشتریان بهتر و با آگاهی بیشتر اقدام به خرید کنند در سایت انواع میوه های خشک تولیدی در کارخانجات صاحب برند را در معرض دید قرار داده ایم تا مشتریان بتوانند خرید خود را با توجه به سلیقه ی خود انتخاب و خریداری نمایند. 

کیوی خشک یکی از این نوع محصولات است که هم طعم و مزه ی فوق العاده ای دارد و هم این که مواد مغذی و ویتامین های زیادی در این نوع محصول وجود دارد از این رو مورد توجه قرار گرفته است. میوه ها وقتی خشک می شوند قند و شیرینی زیادی دارند پس بنابراین افراد دیابتی از خوردن آن ها معزول می باشند با این حال کیوی و میوه ی آن از دیگر میوه ها متمایز است و به خاطر این که بعد از خشک کردن مزه ی ترشی و ملس می دهد و برای همه ی افراد مفید است. 

تولیدکنندگان میوه خشک بهداشتی

تولید کنندگان میوه خشک بهداشتی در گام اول میوه های باکیفیت را خریداری می کنند و در گام دوم آن ها را به کارخانه ارسال می کنند و در کارخانه بعد از شستو و گند زدایی آن ها را با کمک دستگاه های مدرن و پیشرفته به شکل های مختلف تکه تکه می کنند و خشک می کنند و در بسته بندی های مختلف به بازار عرضه می کنند. عرضه میوه خشک مخلوط هم به صورت اینترنتی و هم به صورت مستقیم انجام می شود که عرضه ی غیرمستقیم از طریق سایت صورت می پذیرد.

ما در سایت بای جذب مشتری و رضایت او اقدام به فروش این محصولات با قیمت های پایین و نیز کیفیت برتر می کنیم. کیفیت برتر و مرغوبیت این محصولات نه تنها مشتریانی از داخل کشور را جذب می کند بلکه از بیرون از مرزها هم مشتریان زیادی را جذب می کند. این مشتریان می توانند با مراجعه به سایت خرید خود را انجام دهند. صادرات آلو خشک و یا پرتقال و کیوی خشک و یا مخلوطی از آن ها به دیگر کشورها صورت می پذیرد. 

صادرات به کشورهای همسایه و حومه ی خلیج فارس و دریای عمان انجام می شود و هر ساله ارز زیادی را وارد کشور می کند. صادرات سیب خشک در کنار محصولات دیگر به کشورهای اروپایی و آمریکایی هم صورت می پذیرد و به خاطر تقاضای زیاد این کشورها هر ساله روند صادرات گسترش می یابد. 

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

آناناس خشک

۴۲۵,۰۰۰ تومان
آناناس خشک از میوه خشک پر انرژی و خوشمزه است.

میوه خشک مخلوط 14 میوه درجه یک

۲۶۰,۰۰۰ تومان
میوه خشک مخلوط 14 میوه درجه یک شامل میوه های خشک زیر در یک بسته بندی است: سیب خشک کیوی

سیب خشک بدون پوست

۱۷۵,۰۰۰ تومان
خرید سیب خشک عمده سیب جزو میوه هاییست که به صورت عمده در کشور تولید می شود. این میوه در

کیوی خشک

تماس بگیرید
کیوی خشک مزه ای ترش و خوشمزه دارد و جزو میوه های خشک محبوب و پر طرفدار به حساب میاید.
سبد خرید