خرمالو خشک - آلو شابلون خشک - آلو خاکی خشک عمده به صورت تناژ موجود است (ارسال بالای ۲۰ کیلو)

قیمت خرید آلبالو خشک بسته بندی

آلبالو خشک بسته بندی در تنوع بسیار گوناگونی وجود دارد و همچنین در بسته های متفاوت با برندهای گوناگونی می توان آن ها را مشاهده کرد و مورد استفاده قرار داد، قیمت آلبالو خشک بسته بندی شده بسیار مناسب می باشد و این قیمت‌ها با توجه به نوع کیفیت و آلبالو به کار رفته در بسته‌بندی تعیین می‌شود هر چه این قیمت‌ها مناسب تر تعیین شده باشند مشتریان بیشتری را جذب می‌کنند و این محصولات به صورت فراوان تری مورد خرید مصرف کنندگان قرار می‌گیرد و جلب توجه می کنند.

 

آلبالو خشک سرشار از ویتامین سی

 

آلبالو خشک سرشار از ویتامین سی می باشد و ویتامین سی برای بدن و سلامت افراد بسیار مناسب می باشد آن با روکش دارای طعمی بی نظیر است و افراد زیادی به آن علاقه‌مند هستند و از آن به صورت روزانه استفاده می‌کنند و این ویتامین را به صورت مناسب در بدن خود قرار می‌دهند.

ویتامین سی موجب می شود که سیستم ایمنی بدن تقویت شود و نیز کلاژن موجود در پوست را فعال می‌کند و موجب می‌شود که پوست و مو تقویت شود ویتامین سی از ویتامین های مورد نیاز می باشد که باید روزانه آن را دریافت کرد و بسیار با اهمیت می باشد.

پیشنهاد مطلب مفید :  قیمت فروش آلبالو خشک درجه یک

آلبالو خشک درجه یک را می توان از مراکز فروش بسیار گوناگونی تهیه نمود و درجه یک بودن در نزد همگان محبوب و حائز اهمیت می باشد و نیز این محصولات درجه یک دارای طعمی بسیار عالی هستند و کیفیتی بسیار بالا را ایجاد می کنند.

صادرکنندگان آلبالو خشک بسته بندی

 

صادرکنندگان آلبالو خشک بسته بندی شده بسیاری در کشور وجود دارند که در بخش‌های مختلف اقتصادی ایران سرمایه‌گذاری کرده‌اند و برای صادرات محصولات خود فوت و فن و روش‌ های خاصی را در بر دارند و به هر اندازه که از این محصولات آشنایی و اطلاعات داشته باشند بهتر می‌توانند در بازار صادراتی عمل کنند.

صادر کنندگان این محصولات را به صورت مستقیم و غیر مستقیم برای خریداران مشتریان صادر می‌کنند که در فروش مستقیم آن واسطه ای وجود ندارد و می‌توان از این طریق سود بیشتری را کسب کنند همچنین صادراتی این آلبالوها را از صفر تا صد به خوبی یاد می‌گیرند و فعالیت خود را مورد گسترش قرار می‌دهند.

صادرکنندگان باید از آلبالو های درجه یک و با کیفیتی استفاده نمایند تا از این طریق موجب رضایتمندی خریداران و مشتریان شوند و از این طریق می‌توانند صادرات خود را به صورت فراوان و در حجم های بسیار زیادی در نوع بسته بندی های گوناگون انجام دهند و این محصولات را نیز بتوانند به‌خوبی برندسازی کنند.

پیشنهاد مطلب مفید :  نرخ آلبالو خشک صادراتی

میوه خشک یاسوج از محصولاتی می‌باشد که صادرکنندگان از آن به صورت فراوان استفاده می کنند این میوه خشک بسیار با کیفیت و مرغوب هستند و طرفداران بسیار زیادی دارند و در تنوع بسیار فراوانی از میوه ها وجود دارند.

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

بستنی خشک انجمادی (فریز درایر)

تماس بگیرید
بستنی خشک فریز درایر با روش انجمادی خشک میشود و مدت زمان ماندگاری زیادی دارد. پیشنهاد مطلب مفید :  شرکت

میوه خشک حبه ای مخلوط

۱۷۰,۰۰۰ تومان
میوه خشک حبه ای مخلوط 4 میوه همانطور که از نام گذاری آن مشخص است مخلوط 4 حبه میوه با طعم خوشمزه و متفاوت در یک بسته بندی است.
کیفیت محصولکیفیت این محصول درجه یک است
نوع بسته بندیسلفون پشت صدفی - سلفون شفاف
وزن بسته بندی۱۰۰۰ گرم
وزن محصول با بسته بندی۱۰۱۰ گرم
نحوه تولیدبا دستگاه خشک کن
شیوه نگهداریدر سردخانه نگهداری میشود
نحوه ارسالاز طریق باربری و سایر روش های مورد نظر شما
محل ارسالارسال از ساری - تبریز - مشهد
بسته بندی ارسالکارتن مخصوص ۳ یا ۵ لایه - کارتن موزی - کارتن مورد نظر شما

میوه خشک مخلوط 8 میوه درجه یک

۲۷۰,۰۰۰ تومان
کیفیت محصولکیفیت این محصول درجه یک است
نوع بسته بندیسلفون پشت صدفی - سلفون شفاف
وزن بسته بندی۱۰۰۰ گرم
وزن محصول با بسته بندی۱۰۱۰ گرم
نحوه تولیدبا دستگاه خشک کن
شیوه نگهداریدر سردخانه نگهداری میشود
نحوه ارسالاز طریق باربری و سایر روش های مورد نظر شما
محل ارسالارسال از ساری - تبریز - مشهد
بسته بندی ارسالکارتن مخصوص ۳ یا ۵ لایه - کارتن موزی - کارتن مورد نظر شما

موز خشک پفکی (انجمادی | فریز درایر)

تماس بگیرید
موز خشک پفکی یا فریز درایر با روش انجمادی خشک میشود و مدت زمان ماندگاری زیادی دارد.
سبد خرید