صادرات این خشکبار ایرانی بازار (فودسیتی روسیه) را دگرگون میکند!

فودسیتی

 

در میان انواع خشکبار و محصولات کشاورزی که به کشور روسیه صادرات میشود یک سری از محصولات هستند که ظرفیت آنها هنوز شناخته نشده است و بخشی از شرکت ها و افراد فعال در زمینه صادرات از ظرفیت های این محصولات برای صادرات اطلاع دارند و استفاده میکنند.

میوه خشک یکی از این محصولات مهم است که صادرات آن به روسیه میتواند بازار فودسیتی مسکو که بزرگترین بازار این کشور است را دگرگون کند.

روسیه کشوری است که دارای مدت زمان سرمای طولانیست و مردمان این کشور دسترسی مناسبی به محصولات کشاورزی و فراوری شده ندارند و تجار این کشور برای تامین نیاز مردم به محصولات غذایی این محصولات را از کشور های دیگر مثل ایران تامین میکنند.

از طرفی طی چند سال اخیر قیمت محصولات کشاورزی و فراوری شده ایران برای تجار کشور روسیه جذاب شده است که همین امر میتواند آنها را به خرید بیشتر از ایران ترغیب کند و همچنین میوه های خشک محصولی محبوب بین مردمان کشور روسیه است.

بازار فودسیتی روسیه + فیلم

بازار فودسیتی (Food City) روسیه از بزرگترین بازار های مواد غذایی در اروپاست این بازار بزرگ در ظلع جنوبی شهر مسکو روسیه واقع شده است و دارای مساحت نزدیک به 90 هکتار است.

بازار فودسیتی مسکو یک بازار عمده فروشی مواد غذایی است و انواع محصولات خشکبار و میوه تره بار مثل خرما – کشمش – قیسی زردآلو – آلو در این بازار خرید و فروش میشود.

پیشنهاد مطلب مفید :  قیمت و خرید سبزی خشک صادراتی

نزدیک بودن بازار فودسیتی مسکو به ایران ظرفیت را برای صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی کشاورزی ایران به روسیه را آسان میکند.

عکس های بیشتر از بازار فودسیتی مسکو

نکات مهم صادرات میوه خشک به روسیه

برای اینکه بتوانیم میوه خشک ایرانی را در بازار فودسیتی مسکو به یک برند تبدیل کنیم باید به یک سری نکات توجه کنیم چون فودسیتی بازاری پر رقابت است که سایر مواد غذایی از کشور های مختلف به این بازار صادر میشود.

  • استفاده از بسته بندی های مناسب و بهداشتی
  • استفاده از برند روی محصولات ایرانی
  • کاهش فله فروشی میوه خشک
  • تولید محصولات با کیفیت

این نکات می تواند به فروش و برندینگ محصولات ایرانی در این بازار بزرگ کمک کند.

5/5 - (2 امتیاز)

درباره من

مهدی اکبری

مهدی اکبری هستم به دیجیتال مارکتینگ و کسب وکار اینترنتی علاقه دارم. در وبسایت سادینو در مورد صنایع تبدیلی کشاورزی محتوا تولید میکنم و سئو سایت انجام میدم خوشحال میشم با نظرات زیباتون در جهت تولید محتوای بهتر یاریم کنید.

شماره تماس : 09114432498

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

سیب خشک بدون پوست

قیمت اصلی ۳۴۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۲۰,۰۰۰ تومان است.

بستنی خشک پفکی طعم طالبی

قیمت اصلی ۱۷۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۶۹,۰۰۰ تومان است.

سیب قرمز خشک با پوست

قیمت اصلی ۲۸۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۷۵,۰۰۰ تومان است.

پرتقال توسرخ خشک

قیمت اصلی ۲۴۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۳۵,۰۰۰ تومان است.
سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.