خرمالو خشک - آلو شابلون خشک - آلو خاکی خشک عمده به صورت تناژ موجود است (ارسال بالای ۲۰ کیلو)

۵ راهکار کسب درآمد از میوه خشک (آیا فقط با تولید میوه خشک می توان درآمد کسب کرد؟)

کسب درآمد از میوه خشک در طی این سالها توسط افراد بسیار زیادی پیگیری شده. خیلی از افراد برای اینکه بتوانند از محصول میوه خشک درآمد به دست آورند. تحقیقات بسیار زیادی انجام دادند.

ما در طی ۵ سال فعالیت در زمینه فروش میوه خشک و خشکبار افراد بسیار زیادی با ما تماس گرفتند و در مورد تولید و فروش میوه خشک راهنمایی و مشاوره خواستند. به همین دلیل ما در این مطلب با تجربیاتی که طی این سالها به دست آورده ایم در خدمت شما هستیم. تا ایده ها و راهکار هایی که از طریق آن می توان از میوه خشک درآمد کسب کرد برای شما بیان کنیم.

خیلی از افراد که با ما تماس گرفتند و درخواست مشاوره داشتند فقط بر این باور بودند. ما یک کارگاه تولید میوه خشک راه اندازی کنیم و چندین دستگاه خریداری کنیم و کار خود را به صورت خانگی یا صنعتی شروع کنیم.

اما همینجا در ابتدای مقاله باید به شما بگویم که این طرز فکر کاملا اشتباه است که فقط می توان از طریق تولید میوه خشک درآمد کسب کرد.

در این مطلب ۵ روش و ایده بیان می شود که از یک خانه دار که قصد کسب درآمد از میوه خشک به صورت خرده فروشی دارد تا کسی که قصد کسب درآمد از فروش عمده میوه خشک دارد کابرد داشته باشد.

کسب درآمد از میوه خشک

کسب درآمد از میوه خشک با راه اندازی کانال و پیج در شبکه های اجتماعی

امروزه با کمک اینترنت و رشد شبکه های اجتماعی اکثر افراد عضو شبکه های اجتماعی مثل پیج اینستاگرام – کانال تلگرام – واتساپ و خیلی از شبکه های اجتماعی دیگر هستند.

پیشنهاد مطلب مفید :  صادرات میوه خشک

همین موارد سبب شده که افراد با یک بازدید در شبکه های اجتماعی شما را پیدا کنند. شما این فرصت را به سادگی خواهید داشت که با تبلغات در شبکه های اجتماعی مشتریان زیادی را به دست آورید.

شاید باور نکنید اما خیلی از اقوام و اطرافیان شما بعد از مدتی از ایجاد فعالیت شما شاید از مشتریان شما شوند.

این روش برای همه افراد به احتی قابل انجام است و می توانید میوه خشک را به صورت جزئی و عمده در بسته بندی های متنوع عرضه کنید. اگر کمی خلاقیت در بسته بندی و نحوه ارسال داشته باشید. مشتریانی برای خرید میوه خشک از طریق شبکه های اجتماعی پیدا میکنید که با ارائه یک محصول خوب می توانید به صورت بلند مدت با آنها همکاری کنید.

کسب درآمد از میوه خشک به عنوان مرکز پخش میوه خشک در یک شهر

یکی از روش های دیگر کسب درآمد از میوه خشک که برای پخش کنندگان عمده خشکبار و مواد غذایی در شهر های مختلف کشور کاربرد دارد. پخش عمده میوه خشک در یک شهر برای مغازه داران و بنکداران و عمده فروشان آن شهر است.

اگر پخش کننده عمده مواد غذایی هستید یا در زمینه پخش مواد غذایی و خشکبار اطلاعات دارید و روابط خوبی دارید. می توانید میوه خشک را به لست محصولات خود اضافه کنید.

برای اینکه نتیجه بهتری در فروش بگیرید تنوع بسته بندی را بیشتر کنید و به مشتریان خود میوه خشک در بسته های متفاوت پیشنهاد دهید.

بازاریابی در هایپر های بزرگ و مغازه های خشکبار

افراد قوی در بازاریابی و فروش انواع محصولات می توانند از بازاریابی حضوری برای عرضه میوه خشک استفاده کنند. افرادی که در زمینه بازاریابی فعال هستند روبط خوبی با افراد برقرار می کنند.

پیشنهاد مطلب مفید :  دستگاه تولید میوه خشک صنعتی

در این روش مقداری از میوه خشک را به عنوان نمونه به مراکز فروش بزرگ و مغازه های خشکبار نشان می دهید و نمونه بسته بندی های مختلف را هم می توانید از طریق شبکه های اجتماعی برای این افراد ارسال کنید. دقت کنید که در این کار باید صبور باشید و این انتظار را نداشته باشید که از روز اول سفارشات زیادی از مغازه داران و هایپر های بزرگ بگیرید. همه روش ها نیازمند زمان دارد.

کسب درآمد از میوه خشک به صورت همکاری با صادرکنندگان

اگر روابط خوبی با افراد و شرکت های صادر کننده خشکبار دارید و یا خودتان صادرکننده محصولات به کشور های مختلف هستید. حتما از این موضوع مطلع هستید که میوه خشک یک محصول صادراتی است. میوه های خشک در کشور های دیگر بسیارپر طرفدار.

شما می توانید به دو صورت با صادرکنندگان فعالیت کنید.

مورد اول اینکه در زمینه تامین و فروش میوه خشک به آنها کمک کنید و روبط خوبی با آنها بسازید و همیشه در صورتیکه سوالی در مورد محصول داشتند در دسترس باشید و به آنها پاسخ دهید.

مورد دوم اینکه شما می توانید مشتریان خوبی را برای صادرات به آنها معرفی کنید و برای صادرات محصول از آنها کمک بگیرید.

کسب درآمد از همکاری در فروش میوه خشک

در این روش کسب درامد از میوه خشک می توانیدبا مجموعه هایی که این شیوه کسب درآمد را مهیا کرده اند همکاری کنید. محصولات این مجموعه ها را با قیمتی که به شما می دهند به فروش برسانید و درصدی از فروش طبق توافق برای شما خواهد بود.

مزایای این روش اینست که شما بدون اینکه کارگاه تولید یا بسته بندی میوه خشک و خشکبار داشته باشید. می توانید به راحتی از این روش کسب درآمد کنید.

این روش با روش اول یعنی فروش میوه خشک در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی مکمل است. در این روش شما تبلیغات یک مجموعه و فروش محصولات آن را تبلیغ میکنید و محصولات را به فروش میرسانید و درصد مورد نظر خود را دریافت میکنید.

پیشنهاد مطلب مفید :  بازار میوه خشک چطوره (آیا درآمد 20 میلیونی واقعیست؟)
[highlight-red bcolor=”green” align=”center” ]ما در مجموعه میوه خشک سادینو چنین بستری را برای شما ایجاد کردیم تا بدون داشتن کارگاه و فروش محصولات ما به صورت بسته بندی شده و فله کسب درآمد کنید.[/highlight-red]

پول درآوردن از میوه خشک با راه اندازی کارگاه تولیدی

کسب درآمد از میوه خشک با راه اندازی کارگاه میوه خشک را در انتهای مقاله و به عنوان آخرین مورد قرار دادیم. زیرا بیشتر افرادی که از ما مشاوره می خواهند تنها راه برای کسب درآمد از میوه خشک را از راه تولید میدانند.

اگر قصد راه اندازی کارگاه تولید میوه خشک دارید ابتدا به شما پیشنها میکنم. برنامه برای تولید داشته باشید. برای تولید میوه خشک یا چیپس میوه به میوه تازه نیاز است. پس از همین ابتدا باید بدانید که در منطقه ای که هستید چه میوه ای را میتوانید با قیمت مناسب خریداری کنید و سریعا به کارگاه خود منتقل کنید و تولید را شروع کنید.

قبل از راه اندازی کارگاه ابتدا روش های بالا که به شما پیشنهاد کردم تست کنید و چند ماه بدون وقفه اجرا کنید نمونه محصول خریداری کنید و موارد بالا را انجام دهید. اگر برایتان نتیجه بخش بود و توانستید بازار منابسبی برای فروش پیدا کنید شروع به تولید کنید.

فکر نکنید که با یک کار ساده طرف هستید همه کسب و کار ها چالش های خود را دارد. با تولیدکنندگان دیگر آشنا شوید و چالش های آنها در زمینه تولید را بپرسید. این مورد کمک بسیار شایانی به شما قبل از تولید محصول میکند. این مورد را امتحان کنید تا بررسی کنید که به تولید میوه خشک اصلا علاقه ای دارید یا خیر.

نتیجه گیری مطلب

اگر شما مشتریان خود را پیدا کردید و به تولید میوه خشک و چالش های آن علاقه مندید می توانید تولید خود را شروع کنید. البته برای تولید به مجوزاتی نیاز دارید که وقتی در مراحل تولید قرار گرفتید به سمت آنها هدایت می شوید.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد و از آن بهره ببرید.(این مقااله حتما بروز رسانی می شود و ایده های جدید به آن اضافه میشود)

تجربیات خود را در مورد تولید و فروش میوه خشک با ما در بخش نظرات سایت در میان بگذارید تا افراد دیگر نیز از آن استفاده کنند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

پرتقال خشک

۱۶۰,۰۰۰ تومان
پرتقال خشک از فراورده های میوه پرتقال تامسون است که بعد برش دادن و خشک کردن این میوه مواد معدنی میوه تازه را حفظ میکند و برای بدن بسیار مفید است.
کیفیت محصولکیفیت این محصول درجه یک است
نوع بسته بندیسلفون پشت صدفی - سلفون شفاف
وزن بسته بندی۱۰۰۰ گرم
وزن محصول با بسته بندی۱۰۱۰ گرم
نحوه تولیدبا دستگاه خشک کن
شیوه نگهداریدر سردخانه نگهداری میشود
نحوه ارسالاز طریق باربری و سایر روش های مورد نظر شما
محل ارسالارسال از ساری - تبریز - مشهد
بسته بندی ارسالکارتن مخصوص ۳ یا ۵ لایه - کارتن موزی - کارتن مورد نظر شما

موز خشک

۵۶۰,۰۰۰ تومان
موز خشک از میوه های خشک شیرین و خوشمزه و پر انرژی است. این نمونه موز خشک با کیفیت بسیار بالا و از موز اکوادور تولید شده است.
کیفیت محصولکیفیت این محصول درجه یک است
نوع بسته بندیسلفون پشت صدفی - سلفون شفاف
وزن بسته بندی۱۰۰۰ گرم
وزن محصول با بسته بندی۱۰۱۰ گرم
نحوه تولیدبا دستگاه خشک کن
شیوه نگهداریدر سردخانه نگهداری میشود
نحوه ارسالاز طریق باربری و سایر روش های مورد نظر شما
محل ارسالارسال از ساری - تبریز - مشهد
بسته بندی ارسالکارتن مخصوص ۳ یا ۵ لایه - کارتن موزی - کارتن مورد نظر شما

میوه خشک مخلوط 200 گرمی بسته بندی ماکروویوی

تماس بگیرید
  • وزن بدون بسته بندی : ۲۰۰ گرم
  • وزن با بسته بندی : ۲۲۰ گرم
  • نوع بسته بندی : ماکروویوی
  • نوع محصول : مخلوط میوه های خشک

سبزی خشک قورمه سبزی

۱۱۵,۰۰۰ تومان
سبزی خشک قورمه سبزی ترکیبی از سبزیجات خشک مثل گشنیز - شنبلیله - اسفناج - تره و جعفری است که برای تهیه یکی از خوشمزه ترین خورشت ایرانی یعنی خورشت قورمه سبزی استفاده میشود.
کیفیت محصولکیفیت این محصول درجه یک است
نوع بسته بندیسلفون پشت صدفی - سلفون شفاف
وزن بسته بندی۱۰۰۰ گرم
وزن محصول با بسته بندی۱۰۱۰ گرم
نحوه تولیدبا دستگاه خشک کن
شیوه نگهداریدر سردخانه نگهداری میشود
نحوه ارسالاز طریق باربری و سایر روش های مورد نظر شما
محل ارسالارسال از ساری - تبریز - مشهد
بسته بندی ارسالکارتن مخصوص ۳ یا ۵ لایه - کارتن موزی - کارتن مورد نظر شما
سبد خرید