قیمت پرتقال قائمشهر ۱۴۰۲

قیمت پرتقال قائمشهر

قیمت پرتقال قائمشهر ۱۴۰۲, فله از ۹۰۰۰ تومان است. البته قیمت پرتقال بر اساس نوع بسته بندی و سایز برای بازار داخلی و صادراتی متفاوت است پس برای دریافت قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

بروزرسانی ۲۰ آذر ۱۴۰۲ : پرتقال شمال برای بازار داخلی و صادراتی موجود است.

۷۰ تن پرتقال روی درخت به فروش میرسد.(قیمت و کیفیت عالی و درجه یک)

حدود ۶۲ تن پرتقال تامسون

۴ تن پرتقال سانگین یا خونی

۴ تن نارنگی

قیمت پرتقال قائمشهر

میوه خشک پرتقال تا الان خوردی قیمت پرتقال خشک تو فروشگاه سایت میتونی ببینی!

قیمت پرتقال قائمشهر هر ساله از آبان ماه برای خریداران و مشتریان عمده مهم می شود. اگر اطلاع د اشته باشید و یا به مازندران سفر کرده باشید قائمشهر یکی از شهر های استان مازندران است . این شهر از یک طرف به ساری مرکز استان مازندران مرتبط است و از سوی دیگر به شهر بابل متصل است. قائمشهر یک شهر مهم از نظر ارتباطی در استان مازندران است. مهمترین میوه شمال کشور پرتقال است و قائمشهر در زمینه تولید و بسته بندی این میوه بسیار خوب عمل کرده و در سراسر کشور پرتقال قائمشهر معروف است.

مهمترین مکان ها در قائمشهر که قیمت عمده پرتقال در آن مشخص میشود سورتینگ و میدان میوه ود تره بار است. در ادامه در مورد این مکان ها اطلاعات سودمندی را برایتان بیان میکنیم.

با شروع فصل برداشت پرتقال همه افرادی که صادرکننده و یا مشتریان پرتقال برای بازار داخل کشور هستند. شروع می کنند به جست جوی قیمت پرتقال قائمشهر و شهر های مازندران که بیشترین میزان برداشت پرتقال را دارند. تا هم به قیمت فروش عمده پرتقال شمال اگاهی پیدا کنند و هم خرید خود را به صورت عمده انجام دهند.

پیشنهاد مطلب مفید :  خرید و فروش عمده هلو و شلیل عرضه در بازار داخلی و صادراتی

چرا قائمشهر از شهر های مهم شمال برای خرید عمده پرتقال محسوب میشود؟

قائمشهر از شهر های بزرگ و مهم استان مازندران است که شاهراه ارتباطی بین ساری و تهران محسوب میشود. مازندران حتی در استان مازندران نیز از نظر ارتباط بین شهر ها مهم است. شهر های مهم و بزرگ مازندران از طریق این شهر به هم وصل میشوند.

علاوه بر موقعیت مکانی قائمشهر در این شهر اکثر باغ های میوه زیر کشت مرکبات است و پرتقال عمده محصول این باغهای مرکبات محسوب میشود.

پرتقال از میوه های پر استفاده و پر خاصیت فصل پاییز است. پرتقال از محصولات اصلی شمال کشور است و می توان گفت بعد از برنج مهمترین محصول شمال محسوب میشود.

 

قیمت پرتقال قائمشهر در میدان میوه و تره بار

قیمت پرتقال قائمشهر از اوایل آذر ماه به صورت عمده و روزانه توسط میدان میوه و تره بار قائمشهر برای عرضه پرتقال در بازار داخل کشور مشخص می شود.

قیمت فروش پرتقال در شمال کشور در استان مازندران به دو شهر ساری و قائمشهر وابسته است. دلیلش این است که بیشترین میزان تولید پرتقال در این دو شهر است.

قیمت فروش پرتقال قائمشهر با توجه به وزن و اندازه پرتقال ها کمی با هم متفاوت است. البته در قائمشهر و شهر های شمالی کشور می توان پرتقال را به صورت عمده و درهم بدون در نظر گیری سورت و درجه بندی خریداری کرد.

بیشترین میزان فروش پرتقال از قائمشهر به سراسر کشور, پرتقال تامسون است. پرتقال تامسون شمال در کل کشور شناخته شده است.

بیشترین میزان پرتقال تامسون قائمشهر به میدان میوه و تره بار تهران صادر می شود.

میدان بار بزرگ تهران پرتقال را در کل شهر تهران عرضه می کند. و از همین میدان بار پرتقال به سراسر کشور فرستاده می شود.

پیشنهاد مطلب مفید :  فروش پرتقال صادراتی شمال ایران + مشخصات برای صادرات

خرید پرتقال از میدان بار عموما برای فروش در بازار داخل کشور مناسب است. برای خرید پرتقال صادراتی باید این میوه را سورت شده از سورتینگ مرکبات خریداری کنید.

قیمت پرتقال قائمشهر در سورتینگ

سورتینگ به مکان بزرگ که شامل انبار و سرخانه برای سورت و درجه بندی و لیبل و واکس زدن پرتقال برای بازار صادراتی و داخلی است.

یکی از مهمترین کار هایی که سورتینگ ها و انبار مرکبات انجام می دهند ذخیره سازی پرتقال است. این موضوع خیلی مهم است زیرا ذخیره سازی پرتقال باعث کنترل قیمت پرتقال در بازار می شود.

یکی دیگر از مزیت های ذخیره سازی پرتقال و نگهداری از آن در سردخانه این است که می توان برای صادرات هر زمانی اقدام کرد.

سورتینگ های پرتقال این توانایی را دارند. که پرتقال را از زمان برداشت در پاییز تا ۶ ماه و حتی بیشتر ذخیره سازی کنند و پرتقال را سالم نگه دارند.

قیمت پرتقال قائمشهر در سورتینگ با توجه موارد زیر مشخص می شود.

  1. وزن و کالیبر پرتقال
  2. نوع پرتقال
  3. بسته بندی پرتقال

هر چقدر پرتقال ها یک دست تر و درای وزن مناسب باشند قیمت آن بالاتر است. بهترین و پر طرفدار ترین وزن پرتقال از ۲۸۰ – ۳۳۰ گرم است. از این وزن پایینتر و بالاتر پرتقال نیز برای فروش موجود است.

انواع پرتقال و نوع بسته بندی در سورتینگ

از مهمترین انواع پرتقال برای فروش در بازار پرتقال تامسون – پرتقال خونی – پرتقال محلی(معمولی) هستند. این نوع پرتقال ها برای همه مشتریان عمده شناخته شده هستند.

بسته بندی پرتقال در سورتینگ با توجه به اینکه میوه برای داخل کشور یا صادرات باشد از بسته بندی سبدی با وزن متفاوت استفاده می شود.

عمده بسته بندی پرتقال صادراتی شمال در بسته بندی های سبدی است. اما سورتینگ هایی هستند که پرتقال را در بسته بندی ها متنوع کارتن ۵ لایه یا کارتن پلاست ارائه می دهند.

پیشنهاد مطلب مفید :  قیمت پرتقال امروز ساری ۱۴۰۳

سورتینگ ها می توانند فرایند صادرات را برای صادرکنندگان پرتقال و میوه ها خیلی آسان کنند. اگر قصد صادرات داشته باشید بهترین مکان برای دریافت قیمت پرتقال صادراتی سورتینگ مرکبات است.

خرید پرتقال شب عید از مازندران

یکی از مهمترین زمان ها که باید برای خرید و فروش پرتقال مازندران برنامه ریزی کرد عرضه میوه برای شب عید است.

خیلی از مواقع دولت برای اینکه میزان پرتقال در داخل کشور را برای شب عید تنظیم کند صادرات پرتقال مازندران را ممنوع می کند.

همین موضوع نشان می دهد که چقدر میوه پرتقال برای کشور مورد اهمیت است و مردم کشور حتما برای عید یکی از میوه هایی که خریداری می کنند پرتقال است.

بهترین شهر ها برای خرید عمده پرتقال عید ساری و قائمشهر هستند دلیل آن هم بار ها در مطالب سایت بیان شد که بیشترین تعداد انبار و سورتینگ و بیشترین میزان برداشت پرتقال در این دو شهر مازندران است.

در ادامه سوالاتی که ممکن است برای خرید پرتقال از قائمشهر در ذهن شما ایجاد شود پاسخ میدهیم.

چگونه قیمت فروش پرتقال قائمشهر را به دست آوریم؟

برای دریافت قیمت پرتقال قائمشهر در میدان بار و سورتینگ میتوانید با ما تماس بگیرید. فروش پرتقال قائمشهر از میانه آبان ماه شروع میشود.

چگونه از قائمشهر پرتقال بخریم؟

همانطور که در مطلب بیان کردیم مشتریان پرتقال به دو دسته کلی تقسیم میشوند. مشتریانی که خریدار پرتقال برای داخل کشور و صادرات هستند.

ابتدا اطلاعات مورد نیاز را برای خرید پرتقال در اختیار ما قرار دهید و همچنین جزو کدام دسته از خریداران عمده هستید. در ادامه شما را راهنمایی میکنیم که بهترین نوع پرتقال را از شهر های شمالی خرید کنید.

آیا صادرات پرتقال از قائمشهر امکان پذیر است؟

با توجه به ظرفیت های ایجاد شده توسط سورتینگ ها و سردخانه ها که مراحل صادرات را بسیار آسان کرده اند می توان پرتقال مازندران را به کشور های همسایه و کمی دور تر مثل روسیه با حفظ کیفیت میوه صادرات کرد.

همچنین باربری ها حضور خود را هر ساله برای حمل و نقل میوه از شمال بیشتر میکنند تا مشکلی بابت انتقال بار تا مرز برای مشتریان وجود نداشته باشد.

اگر برای خرید پرتقال از شمال کشور به راهنمایی و مشاوره نیاز دارید از طریق راه های سایت با ما تماس بگیرید.

3.3/5 - (3 امتیاز)

درباره من

مهدی اکبری

مهدی اکبری هستم به دیجیتال مارکتینگ و کسب وکار اینترنتی علاقه دارم. در وبسایت سادینو در مورد صنایع تبدیلی کشاورزی محتوا تولید میکنم و سئو سایت انجام میدم خوشحال میشم با نظرات زیباتون در جهت تولید محتوای بهتر یاریم کنید.

شماره تماس : 09114432498

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.