قیمت پرتقال امروز ساری ۱۴۰۳

قیمت پرتقال امروز ساری

قیمت پرتقال ساری در سال ۱۴۰۲ (فله ای 9/000 تومان) شروع شد و الان در سال ۱۴۰۳ پرتقال ها در سردخانه نگهداری میشود برای دریافت قیمت دقیق تماس بگیرید.

قیمت پرتقال برگی برای عراق تماس بگیرید

قیمت پرتقال واکسی عراق تماس بگیرید

قیمت پرتقال واکسی روسیه تماس بگیرید

برای سفارش این محصول همین الان تماس بگیرید.

۰۹۱۱۴۴۳۲۴۹۸

میوه خشک پرتقال تا الان خوردی قیمت پرتقال خشک تو فروشگاه سایت میتونی ببینی!

فروش پرتقال ساری مشتریان داخلی و صادراتی را به خود جذب کرده است. در داخل کشور اکثر خریداران و صادرکنندگان پرتقال از ظرفیت بالای شهر ساری برای تامین پرتقال صادراتی و قابل عرضه در داخل کشور اطلاع دارند. ظرفیت شمال کشور برای صادرات میوه های فصلی بسیار بالاست و در زمینه سورت و بسته جای رشد و پیشرفت بسیاری دارد.

قیمت انجیر خشک ۱۴۰۳ {انجیر خشک استهبان | گلوگاه}

قیمت پرتقال امروز ساری

نماینده خرید پرتقال ساری

از میوه های فصلی و اصلی ساری پرتقال است که سطح کشت بسیار بالایی دارد. با توجه به این سطح کشت بالا و طرفداران بسیار زیاد پرتقال ما نماینده شما در شهر ساری برای خرید پرتقال شمال هستیم. میتوانید برای خرید و فروش پرتقال ساری از ما مشاوره دریافت کنید و راهنمایی های لازم برای خرید را دریافت کنید.

فروش پرتقال ساری برای بازار داخلی و خارجی تا شب عید هر سال به صورت منظم و بدون وقفه انجام میشود. پرتقال تامسون ساری مهمترین گونه برای فروش عمده پرتقال در سراسر کشور است و محبوبیت آن بسیار بالاست. مهمترین گونه پرتقال که بیان شده از نظر میزان برداشت مد نظر است زیرا میزان برداشت پرتقال تامسون ساری نسبت به سایر انواع بالاتر است.

کارافرینی با فروش پرتقال ساری

فروش پرتقال ساری هر ساله با شروع برداشت از باغها باعث کار آفرینی افراد بسیار می شود. در چرخه باغداری و تولید این میوه تا خرید و فروش و بسته بندی و صادرات پرتقال کارآفرینی عمده ای صورت میگیرد تا این میوه به میدان میوه و تره بار شهر های مختلف یا به کشور های همسایه صادرات شود.

پیشنهاد مطلب مفید :  ۱۰۰۰ تن این میوه استوایی از پاکستان به ایران وارد شد!

سالانه حجم زیادی از پرتقال ساری با شروع فصل برداشت پرتقال به کشور های همسایه صادرات میشود. سورتینگ پرتقال در ساری نقش مهمی در صادرات این میوه به کشور های همسایه دارند و روند صادرات پرتقال از ساری را آسان کرده اند. در ادامه توضیحات کامل تری از قیمت فروش پرتقال ساری و روند سورت و بسته بندی این میوه در سورتینگ برایتان بیان میکینم.

چرا از ساری پرتقال بخریم؟

شهر ساری طبق موقعیت جغرافیای که در استان مازندران دارد به مرکز کشور نزدیک است. و همین مورد سبب شده که اکثر محصولات باغی ساری به راحتی به تهران و مرکز کشور برای پخش در داخل کشور صادر شود. یکی از مهمترین محصولات شهر ساری میوه پرتقال است.

ساری شهری ساحلی ست و از یک طرف به دریای خزر وصل میشود. اکثر باغها شهر ساری زیر کشت مرکبات است. که میزان قابل توجهی از این باغها نزدیک به دریا قرار دارند. دو منطقه مهم ساری از نظر میزان برداشت پرتقال, منطقه فرح آباد و دشت ناز ساری ست. در این دو منطقه به دلیل زیاد بودن برداشت پرتقال سوتینگ و سردخانه بیشتری ایجاد شده.

همه علاقه مندان به شمال کشور اطلاع دارند که ساری مرکز استان مازندران و قطب تولید مرکبات در کشور شهر ساری ست. همیجا میتوان دریافت که برای خرید و فروش پرتقال ساری یکی از مهمترین شهر ها کشور است.

 

حجم قابل توجهی از تولید پرتقال در کشور در شهر ساری و قائمشهر است.

قیمت فروش پرتقال ساری

قیمت فروش پرتقال ساری پس از اولین دوره برداشت مرکبات توسط باغدارن  و تحویل به سورتینگ و میدان بار مشخص میگردد.

برداشت پرتقال شمال از اواسط فصل پاییز شروع می شود و تا اواخر پاییز به صورت تصاعدی شاهد برداشت بسیار زیاد پرتقال در شمال هستیم.

حجم بسیار زیادی از پرتقال برداشت شده توسط باغداران به انبار داران وسورتینگ فروخته میشود. این سورتینگ ها ظرفیت ذخیره سازی و سورت روزانه میزان زیادی از پرتقال را دارند.

بخش دیگری از پرتقال برداشت شده به میدان بار ساری فرستاده و در داخل کشور عرضه می شود.

مهمترین خریدار پرتقال ساری در کشور میدان بار تهران است که بیشترین میزان این میوه  را خریداری میکند و در بازار کل کشور و کلان شهر تهران توزیع میکند.

قیمت فروش پرتقال ساری برای صادرات و بازار داخل کشور به قیمت پرتقال در سورتینگ و میدان بار بستگی دارد.

پیشنهاد مطلب مفید :  فروش عمده نارنگی شمال + بهترین قیمت روز

خرید و فروش پرتقال تامسون ساری

یکی از انواع پرتقال که پر طرفدار و با کیفیت ست و بازار پسندی مناسبی برای بازار داخلی و صادراتی دارد پرتقال تامسون است. این میوه از مهمترین محصولات تجاری استان مازندران و شهر ساری است. این نمونه پرتقال بیشترین میزان فروش در سراسر کشور دارد.

خریداران پرتقال در کشور به دو دسته تقسیم کلی تقسیم میشوند :

  1. خریداران پرتقال برای بازار داخل کشور
  2. خریداران پرتقال برای خارج کشور(به خصوص کشور های همسایه)

افرای که پرتقال را برای بازار داخل کشور به صورت عمده خریداری میکنند. عموما انبار داران, عمده فروشان و حجره داران میدان بار شهر و استانهای مختلف هستند که این میوه را به صورت عمده از مازندران می خرند.

این گروه از افراد می توانند پرتقال را به صورت سورت شده یا در هم از باغدار, سورتینگ و میدان بار تهیه کنند.

خریداران پرتقال صادراتی شمال افراد و شرکتهای صادر کننده میوه هستند. این گروه از افراد محصولات با کیفیت و سورت شده صادراتی نیاز دارند که باید برای خرید عمده این میوه به سورتینگ پرتقال در نقاط مهم عرضه پرتقال در مازندران مثل ساری مراجعه کنند.

اگر برای خرید و دریافت قیمت پرتقال امروز ساری نیاز به راهنمایی دارید از طریق مسیرهای ارتباطی سایت با ما تماس بگیرید.

خرید مستقیم پرتقال از باغدار

خرید مستقیم پرتقال از باغدار برای بسیاری از مشتریان جذاب به نظر برسد. چون در این صورت به صورت مستقیم با صاحب محصول ارتباط دارند و میتوانند میوه را با قیمت بسیار مناسب تری از باغدار خریداری کنند. اما در واقعیت این چنین به نظر نمیرسد.

خرید پرتقال از باغداران نیز چالش های خود را داراست از جمله اینکه باغداران هیچگاه پرتقال سورت شده و یک دست به شما تحویل نمی دهند زیرا افراد باغدار می خواهند کل محصول خود را به صورت در هم در بسته بندی معمولی به فروش برسانند.

اگر فقط یک یار قصد خرید عمده پرتقال دارید باغداران گزینه خوبی هستند. اما برای خرید های مداوم با قطعیت نیاز به تامین کننده دارید.

یکی دیگر از چالش های خرید پرتقال از باغدار این است که شاید در طول زمانیکه شما نیاز به محصول دارید نتوانند میوه پرتقال را برای شما تامین کنند که همین موارد بیشتر خریداران را به این سمت می کشاند که یک تامین کننده مناسب برای خرید پرتقال داشته باشند که هر زمان نیاز به پرتقال بود برای آنها ارسال کند.

پیشنهاد مطلب مفید :  قیمت خرمالو ۱۴۰۲ | صادراتی و میدان تره بار

سورتینگ پرتقال تا حدی توانسته اند چالش تامین پرتقال را حل کنند که در ادامه بیان می کنیم.

سورتینگ پرتقال در ساری

در شهر ساری به علت اینکه میزان برداشت پرتقال بسیار بالاست. سورتینگ ها و سردخانه های پرتقال برای نگهداری این میوه در مناطق مهم برداشت پرتقال ایجاد شدند.

سورتینگ برای بسته بندی و آماده سازی پرتقال و سردخانه برای نگهداری پرتقال به صورت مکمل هم عمل میکنند و چالش تامین بلند مدت پرتقال را مخصوصا برای مشتریان صادراتی حل میکنند.

سورتینگ و سردخانه پرتقال دو مورد کاملا وابسته به یکدیگر هستند. به همین دلیل در کنار سورتینگ ها سردخانه هایی برای نگهداری پرتقال ایجاد شده است. البته یکی از مهمترین مزایای میوه پرتقال اینست که برداشت این محصول در فصل پاییز و با شروع سرما آغاز میشود. که همین مورد در مدت زمان ماندگاری بیشتر پرتقال موثرست.

در سورتینگ عمل سورت و بسته بندی و واکس و لیبل زدن پرتقال توسط دستگاه و کارگران انجام میشود. بخشی از پرتقال در سورتینگ سریعا بسته بندی میشوند و به داخل کشور یا بازار صادراتی صادر میگردد. بخش دیگری از پرتقال ها برای تنظیم بازار و تامین پرتقال برای شب عید در سرد خانه ذخیره سازی میشوند.

مهمترین کاری که در سورتینگ انجام میگیرد اینست که فرایند صادرات پرتقال به کشور های مختلف را به میزان بسیار زیادی آسان میکنند.

چگونه از ساری پرتقال بخریم؟

تا این بخش در مورد قیمت- خرید و فروش پرتقال ساری مطالبی را بیان کردیم. در بخش پایانی به مهمترین موضوع میرسیم اینکه چگونه بدون دغدغه و به راحتی بتوانم از ساری پرتقال بخرم؟

چه شما خریدار پرتقال ساری برای بازار داخلی یا خارجی باشید. سوالاتی در ذهن شما ایجاد میشود که چگونه بدون سفر به ساری و با اعتماد کامل بتوانم میوه پرتقال و سایر میوه های فصلی این شهر را خریداری کنم. چگونه به افراد و شرکت ها اعتماد کنم و برای خرید محصول پول واریز کنم.

همه این سوالات در خرید های عمده به جا و مهم است. اما ما این موارد را برایتان آسان میکنیم و هدف ما جز این نیست و مطمئنیم که شما پس از همکاری با ما از مشتریان اصلی پرتقال و سایر میوه و مرکبات ساری میشوید.

ما در شهر ساری مرکز استان مازندران هستیم. هدف ما این است که بتوانیم به شما کمک کنیم تا خرید خود را از شهر ساری به راحتی و بدون دغدغه انجام دهید. شما می توانید برای خرید پرتقال و سایر میوه ها از مازندران از طریق راه ها ارتباطی سایت مشاوره بگیرید.

برای سفارش این محصول همین الان تماس بگیرید.

۰۹۱۱۴۴۳۲۴۹۸

3/5 - (4 امتیاز)

درباره من

مهدی اکبری

مهدی اکبری هستم به دیجیتال مارکتینگ و کسب وکار اینترنتی علاقه دارم. در وبسایت سادینو در مورد صنایع تبدیلی کشاورزی محتوا تولید میکنم و سئو سایت انجام میدم خوشحال میشم با نظرات زیباتون در جهت تولید محتوای بهتر یاریم کنید.

شماره تماس : 09114432498

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

بستنی خشک پفکی طعم بلوبری

قیمت اصلی ۱۷۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۶۹,۰۰۰ تومان است.

بستنی خشک پفکی طعم شاتوت

قیمت اصلی ۱۷۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۶۹,۰۰۰ تومان است.

آلبالو خشک شسته پاک شده مزه دار

قیمت اصلی ۱۴۸,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۴۰,۰۰۰ تومان است.
سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.