قیمت پرتقال شمال امروز ۱۴۰۲ | پرتقال صادراتی شمال

قیمت پرتقال ۱۴۰۲ عمده شمال امروز فله ای از ۹۰۰۰ تومان است که التبه بستگی به صادراتی بودن و برای بازار داخلی بودن قیمت ها متفاوت است.

بروزرسانی ۲۰ آذر ۱۴۰۲ : برای خرید های پرتقال صادراتی و داخلی تماس بگیرید.

۷۰ تن پرتقال روی درخت به فروش میرسد.(قیمت و کیفیت عالی و درجه یک)

حدود ۶۲ تن پرتقال تامسون

۴ تن پرتقال سانگین یا خونی

۴ تن نارنگی

میوه خشک پرتقال تا الان خوردی قیمت پرتقال خشک تو فروشگاه سایت میتونی ببینی!

قیمت انجیر خشک ۱۴۰۳ {انجیر خشک استهبان | گلوگاه}

خرید عمده پرتقال شمال به عنوان یکی از میوه های پر طرفدار در داخل و خارج کشور انجام میشود. خرید عمده پرتقال هم برای داخل کشور و هم برای بازار های صادراتی انجام میشود.

قیمت پرتقال ۱۴۰۲

پرتقال در شمال و جنوب کشور در سطح عمده کشت شده. اما بیشترین میزان کشت این میوه در شمال کشور است. به همین دلیل بیشترین مقدار خرید و فروش عمده پرتقال در شمال است و به صورت تخصصی بر روی بسته بندی این میوه برای داخل کشور و صادرات کار شده است.

اگر در فصل پاییز به مازندران سفر کنید محال است که پرتقال و مرکبات شمال را در بازار نبینید. سطح بسیار قابل ملاحضه ای از زمین های کشاورزی شمال کشور به کشت پرتقال اختصاص داده شده است. سالانه مقدار زیادی از این محصول صادرات می شود حتی اگر گردشی در اطراف شهر هایی مثل قائمشهرساریبابل داشته باشید. باغ های پرتقال را می توانید به وضوح مشاهده کنید.

طبق آمار جهاد کشاورزی استان مازندران سالانه از کلیه باغ های میوه بیش از ۲ میلیون تن میوه برداشت می‌شود. که ۱ میلیون و ۷۵۰ تن از این میوه ها پرتقال است.

پرتقال یکی از میوه های بسیار خوش طعم و خوشمزه که در فصل پاییز برداشت این محصول آغاز می شود. این میوه انقدر پر خاصیت و پر طرفدار و خوشمزه است که میزان زیادی از این میوه به کشور های مختلف صادرات می شود. خرید پرتقال شمال در سال های اخیر برای صادرات رشد بالایی داشته است. طیق آمار و اطلاعات و رشد سالانه انتظار میرود که رشد صادرات این محصول هر سال بیشتر شود.

اما چرا فروش عمده پرتقال شمال مورد بررسی قرار گرفته؟

خرید پرتقال شمال

خرید پرتقال شمال بهترین گزینه است زیرا بیشترین میزان تولید پرتقال در شمال کشور و استان مازندران صورت می گیرد. به همین دلیل انبار ها و سورتینگ هایی برای سورت, بسته بندی و فروش عمده پرتقال برای داخل کشور و صادرات ایجاد شده اند.

اگر برنامه خرید عمده پرتقال دارید پیشنهاد ما به شما خرید پرتقال شمال است. زیرا در تامین هر میوه منطقه ای که به صورت تخصصی در زمینه تولید – سورت – بسته بندی آن میوه فعالیت میکند به عنوان قطب و مرکز آن میوه شناخته میشود. پرتقال هم میوه اصلی شمال کشور محسوب میشود که سورتینگ هایی به صوت تخصصی روی این میوه فعالیت دارند. از طرفی دیگر طبق آماری که جهاد کشاورزی اعلام کرد و در بالا بیان کردیم. عمده میوه استان مازندران پرتقال محسوب میشود.

پرتقال علاوه تولید در شمال کشور در جنوب کشور و شهرهای دزفول و جیرفت نیز تولید می شود. اما به علت اینکه حجم تولید پرتقال در شمال بسیار بالاست این میوه را اکثرا با پسوند شمال کشور می شناسند. از طرفی دیگر با توجه به میزان تولید بالا, خرید پرتقال شمال برای بازار صادراتی بسیار آسانتر است.

موقعیت جغرافیایی شمال کشور برای صادرات

دلیل دیگر هم این است که شمال کشور برای صادرات به کشور های حاشیه دریای خزر نزدیکتر است. و به راحتی و کمترین هزینه حمل و نقل می توان این میوه را برای صادرات به مرز فرستاد.

انبار ها و سورتینگ ها چالش مشتریان صادراتی پرتقال که در خواست این میوه صادراتی را دارند از نظر نوع بسته بندی و کالیبر پرتقال تا حد خیلی زیادی برطرف می کنند که همین موضوع به رشد صادرات پرتقال کمک می کند.

مهمترین موضوعی که در بحث فروش عمده پرتقال می توان بیان کرد. کارافرینی در سطح عمده برای بسیاری از افراد است که در چرخه تولید, سورت, بسته بندی و صادرات این محصول هستند. که همین موضوع باعث رشد کسب و کار و افزایش صادرات می شود.

 

خرید و فروش عمده پرتقال شمال

خرید و فروش عمده پرتقال شمال کشور از نیمه دوم فصل پاییز به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. چون اکثر کشاورزان و باغدران پرتقال را قبل از سرمازدگی و رسیدن فصل زمستان پرتقال را از روی درخت برداشت می کنند

تعداد زیادی از باغداران بعد از برداشت پرتقال را به صورت تضمینی در سورتینگ ها و میدان میوه و تره بار به فروش می رسانند. و تعدادی دیگر اقدام به انبار زدن و ذخیره سازی پرتقال در سردخانه می کنند. و نزدیک به عید و سال جدید پرتقال را به صورت عمده به بازار عرضه می کنند که هر کدام از این روش های فروش عمده پرتقال توسط باغدران مزایا و معایبی دارد که باغدران به صورت کامل از آن مطلع هستند.

پیشنهاد مطلب مفید :  خرید و فروش عمده هلو و شلیل عرضه در بازار داخلی و صادراتی

خریدران عمده پرتقال در کشور

خریداران عمده پرتقال در داخل کشور به دو دسته تقسیم می شوند :

 1. خریداران عمده پرتقال را برای بازار داخل کشور که می توانند پرتقال را به صورت مستقیم از باغدار خرید کنند. در اینصورت بسته بندی پرتقال سبدی معمولی است و پرتقال سورت نمی شود(خرید مستقیم پرتقال از باغدار)
  خریداران و مشتریان پرتقال برای داخل کشور اگر پرتقال با کیفیت و درجه بندی بهتر نیاز داشته باشند باید از سورتینگ ها و انبار ها خرید خود را انجام دهند.
 2. خریدران پرتقال برای صادرات صادر کنندگان و شرکت های صادراتی داخل کشور هستند. که به علت نوع بسته بندی و درجه بندی که کشور هدف از آنها در خواست دارد باید این میوه را به صورت مستقیم و با رعایت استاندارد های کشور مقصد از سورتینگ ها تهیه کنند.

در فروش عمده پرتقال یکی از مهمترین چالش ها برای مشتریان و خریداران عمده پرتقال, تامین کننده مناسب و صادق برای ارسال میوه با کیفیت و بسته بندی مناسب و بهترین قیمت برای آنهاست تا به صورت دائمی و همیشگی این چرخه کاری ادامه داشته باشد.

ما می توانیم در زمینه تامین پرتقال شمال به صورت کامل شما را یاری کنیم.

قیمت عمده پرتقال تامسون شمال

قیمت فروش عمده پرتقال با اولین زمان برداشت محصول در بازار مشخص می شود. پرتقال همانند دیگر میوه های موجود در بازار قیمت ثابتی ندارد و قیمت آن ممکن است روزانه تغییر کند.

یکی از معروفترین و پر فروش ترین انواع پرتقال در بازار پرتقال تامسون شمال است. این رقم میوه پرتقال نسبت به سایر ارقام مشتریان بیشتری دارد و وزن پرتقال تامسون نسبت به پرتقال محلی بالاتر است. به علت پوست کلفت تر این محصول نسبت به سایر ارقام برای صادرات و مسیر های حمل و نقل طولانی مناسب است.

پرتقال ناول که در خرید و فروش های عمده این میوه معروف است در حقیقت همان پرتقال تامسون شمال است.

فروش عمده پرتقال خونی شمال

از نمونه های دیگر پرتقال شمال که نسبت به پرتقال تامسون میزان برداشت آن کمتر است پرتقال خونی شمال است. این نمونه از مرکبات به پرتقال سانگین نیز معروف است اما اکثر مردم کشور این میوه را به عنوان پرتقال خونی میشناسند.

این نوع پرتقال به علت میزان برداشت کمتر نسبت به رقم تامسون قیمت بالاتری دارد و از طرفی دیگر بسیار مورد استقبال مردم کشور است.

دلیل نام گذاری این میوه به پرتقال خونی اینست که وقتی پوست میوه را بگیریم رنگ پرتقال بر خلاف پرتقال تامسون که نارنجیست رنگ این میوه و دانه های داخل پرتقال قرمز است.

پرتقال خونی هم مانند رقم تامسون صادراتیست و به کشور های همسایه دور و نزدیک صادرات میشود. خرید و فروش عمده پرتقال خونی شمال هم زمان با برداشت پرتقال تامسون اغاز میشود.

ما در این بخش پرتقال های شمال را از نظر میزان برداشت بررسی کردیم. اما از نمونه های دیگر پرتقال که در شمال برداشت میشود. پرتقال محلی- پرتقال بیروتی و… است.

مثال واقعی بررسی قیمت عمده پرتقال

یک مثال واقعی از بررسی قیمت پرتقال این  است. که قیمت عمده پرتقال شمال در سال ۱۳۹۸ از (۲۰۰۰ تومان تا ۶۰۰۰ تومان) بود اما در سال ۱۳۹۹ قیمت پرتقال شمال از (۶۰۰۰ تومان تا ۱۲۰۰۰ تومان)بود. الان هم که در سال ۱۴۰۰ هستیم قیمت هر کیلو پرتقال به صورت عمده از ۴۰۰۰ تومان شروع می شود. البته با توجه به سورت و بسته بندی قیمت متفاوت است.

اگر بخواهیم به بررسی کامل قیمت در دو سال قبل بدون در نظر گرفتن نرخ ارز بپردازیم. یکی از مهمترین موضوعات در افزایش و کاهش قیمت پرتقال تامسون شمال میزان عرضه و تقاضا برای این میوه است.

در سال ۱۳۹۹ میزان برداشت پرتقال بسیار زیاد بود. اما حجم قابل توجهی از این محصول انبار زده شده و بخش زیادی هم صادرات شد. در ابتدا برداشت به همین خاطر قیمت پرتقال افزایش داشت. در ادامه با کاهش میزان صادرات و بسته شدن مرز قیمت پرتقال تامسون شمال به شدت کاهش یافت.

عوامل موثر بر قیمت عمده پرتقال

از جمله عوامل موثر بر قیمت فروش عمده پرتقال شمال می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. میزان تولید پرتقال : این مورد یکی از مهمترین و تعین کننده ترین عامل برای تعین قیمت پرتقال است. زیرا در برخی از سالها مشاهده شده که میوه های درختان پرتقال به شدت کاهش یافته و همین موضوع باعث افزایش ناگهانی پرتقال در آن سال شده است
 2. میزان عرضه و تقاضا برای میوه پرتقال : اگر میزان عرضه پرتقال در بازار بیشتر از تقاضا باشد. قیمت میوه کاهش می یابد.
 3. سورت و بسته بندی پرتقال : با سورت و بسته بندی پرتقال به علت اینکه از بسته بندی های مناسب و همچنین واکس و لیبل و کارگر برای انجام این حدمات استفاده می شود. قیمت پرتقال افزایش می بابد که عموما این امور و خدمات بیشتر در صادرات مطرح می شود.
 4. نرخ ارز : نرخ ارز به صورت مستقیم بر قیمت نهاده های کشاورزی و بسته بندی تاثیر می گذارد. و باعث افزایش قیمت میوه تازه می شود.
 5. صادرات پرتقال : در بعضی مواقع میزان صادرات پرتقال به قدری زیاد می شود که میوه در داخل کشور کم می شود در اینصورت قیمت پرتقال تازه افزایش می یابد.
پیشنهاد مطلب مفید :  قیمت انار صادراتی شیراز ۱۴۰۲

پرتقال یکی از میوه های صادراتی است که مانند سیب و کیوی از صادرات بسیار بالایی بر خوردار است.

فروش عمده پرتقال شمال چگونه به رشد کسب و کار کمک میکند؟

باغ های پرتقال و میوه در شمال باعث شده که افرادی به فکر ایجاد کسب و کار در زمینه سورت و بسته بندی پرتقال بیفتند. این واقعا یک نیازی بود که درصنعت بسته بندی و صادرات میوه احساس میشد. به همین سبب سورتینگ ها و سردخانه هایی به صورت تخصصی برای پرتقال و میوه های شمال ایجاد شدند. تا فرایند فروش – بسته بندی و صادرات را خیلی آسان کنند.

هر ساله با شروع برداشت پرتقال از باغها برای هزاران نفر در چرخه باغداری تا صادرات و باربری و …کار ایجاد میشود. که باعث پویایی اقتصادی شمال کشور شده است. مهمترین نکته که در این بین میتوان بیان کرد اینست که در میان همه میوه های صادراتی ایران که به کشور های همسایه صادرات میشود. پرتقال از میوه های مهم و صادراتی کشور است که شمال کشور بیشترین میزان برداشت را در کل کشور دارد. این ظرفیت بالای پرتقال باعث شده که میزان زیادی از این میوه به کشور های همسایه دور و نزدیک صادرات شود و این یعنی ارز آوری و کار آفرینی و رشد کسب و کار.

راهنمای خرید پرتقال از شمال

برای خرید پرتقال از شمال می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری خرید خود را انجام دهید. برای خرید حضوری باید وقت و انرژی برای سفر به شمال کشور را در نظر بگیرید. مدت زمان آماده سازی میوه برای ارسال نیز به این مورد اضافه می شود. یکی از مهمترین مزیت های خرید حضوری این است. شما به صورت واضح و عینی می توانید محصول مورد نظر را مشاهده کنید و خرید خود را انجام دهید.

در خرید غیر حضوری مهمترین موضوع این است که چطور به یک مجموعه یا یک فرد اعتماد کنم. این اعتماد از دو جهت مهم است.اول اعتماد برای واریز مبلغ خرید و دوم اعتماد برای اینکه محصول مورد نظر شما برای شما ارسال می شود. برای حل این مورد می توانید برای اولین بار به صورت حضوری خرید کنید تا اعتماد بین دو طرف ایجاد شود یا می توانید از نام شرکت استعلام بگیرید که آبا ثبت شده است یا خیر.

برای خرید به صورت حضوری و چه به صورت غیر حضوری در شمال نیاز به نماینده برای آماده سازی و ارسال محصول دارید. ما مجموعه معتبر و ثبتی در زمینه فروش انواع میوه های فصلی شمال هستیم.

هدف ما این است که شما بتوانید خرید خود را ساده تر و راحتتر انجام دهید.

اگر برنامه خرید میوه از مازندران دارید. ما این کار ار برایتان راحت و ساده می کنیم و می توانید خرید خود را بدون دغدغه انجام دهید.

چون که پرتقال از میوه های مهم شمال کشور است حتما برای خرید این میوه به راهنمایی نیاز دارید. ما نماینده شما در شمال برای خرید پرتقال هستیم.

سفارش خرید عمده پرتقال شمال و نحوه ارسال

تا این بخش اطلاعاتی را در زمینه قیمت عمده پرتقال شمال و خریداران عمده این میوه به دست آوردیم.

برای سفارش پرتقال کافیست که از طریق مسیر های قرار داده شده در سایت با ما ارتباط بگیرید یا فرم موجود در سایت را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

در بخش خریدران عمده پرتقال بیان کردیم که خریداران پرتقال به دو دسته تقسیم می شوند.

نحوه ارسال پرتقال برای مشتریان داخل کشور:

اگر شما پرتقال را برای داخل کشور می خواهید ابتدا میزان محصولی که درخواست دارید مشخص کنید

برای داخل کشور ارسال پرتقال از ۲ تن انجام می شود که برای ارسال این وزن از محصول از ماشین باربری نیسان استفاده می شود.

اگر وزن بار ارسالی برای شهر های داخل کشور از ۲ تن بیشتر باشد. از کامیونت و یا خاور و سایر ماشین های بابری براساس وزن بار استفاده می شود.

نحوه ارسال پرتقال برای مشتریان صادراتی:

اگر درخواست پرتقال برای صادرات داشته باشید در اینجا نیز بر اساس کشور مقصد می توانید از ماشین های متفاوتی استفاده کنید.

برای صادرات به کشور های حاشیه دریای خزر از ماشین های یخچالدار با ظرفیت ۲۰ تن استفاده می شود. تا محصول به سلامت به کشور مورد نظر برسد.

از طرفی چون ممکن است برای انجام عملیات گمرکی میوه برای مدتی در گمرک توقف داشته باشد. بهترین حالت استفاده از ماشین ها یا کانتینر های یخچالدار است.

برای صادرات به کشور های همسایه مانند عراق می توان از ماشین های معمولی هم استفاده کرد. اما باید دقت داشت که مدت زمان توقف بار زیاد نباشد. در این صورت می توان از ماشین های کانتینری معمولی استفاده کرد.

صادرات پرتقال به چه کشور هایی انجام می شود

در بخش های قبلی بیان شد که میوه پرتقال دارای پتانسیل صادراتی بسیار مناسبی است.

مدیر باغبانی جهاد کشاورزی مازندران در یکی از گفتگو ها در سال ۱۳۹۹ بیان کرد. روزانه به صورت میانگین ۱۰۰۰ تن مرکبات به خارج از کشور و به خصوص کشور های همسایه صادرات شد. که نسبت به سال ۱۳۹۸ این میزان صادرات ۲۵ درصد رشد داشته است. مهمترین مقاصد صادراتی پرتقال کشور عراق و روسیه هستند که روزانه ۵۰ کانتینر ۲۰ تنی پرتقال به این کشور ها صادر می شود(منبع دنیای اقتصاد)

با توجه به همین موضوع می توان دریافت که صادرات میوه و محصولات کشاورزی در طی سال های آینده چقدر مهم می شود و همچنین افزایش قابل ملاحضه ای خواهد داشت.

پیشنهاد مطلب مفید :  فروش پرتقال صادراتی شمال ایران + مشخصات برای صادرات

با توجه به موقعیت مناسب کشور ایران و همسایه های بسیاری که در اطراف کشور هستند. بیشترین میزان پرتقال به این کشور ها صادرات می شود.

از جمله کشور هایی که صادرات پرتقال انجام می شود :

 1. صادرات پرتقال به عراق
 2. صادرات پرتقال به روسیه
 3. صادرات پرتقال به آذربایجان
 4. صادرات پرتقال به ارمنستان
 5. صادرات پرتقال به گرجستان
 6. صادرات پرتقال به عمان
 7. صادرات پرتقال به امارات

این کشور ها مثال هایی از مقصد پرتقال صادراتی ایران هستند البته که تعداد این کشور ها بیشتر است.

نمودار بررسی کشور های صادرکننده پرتقال در جهان را در شکل زیر مشاهده می کنید. این نمودار که کشور های مهم صادرکننده پرتقال را معرفی میکند توسط مجموعه آراد برندینگ تهیه شده است.

طبق نمودار بالا که مربوط به سال ۲۰۱۸ است مهمترین صادرکننده پرتقال در جهان کشور اسپانیا است.

پرتقال علاوه بر ایران در کشور هایی مثل مصر – لبنان – ترکیه و اردن تولید می شود و این کشور ها نیز صادرات این میوه خوشمزه را انجام می دهند.

چگونه به کیفیت پرتقال در خرید عمده پی ببریم؟

شاید منظور از کیفیت پرتقال برای افراد مختلف متفاوت باشد منظور ما در این مطلب از کیفیت پرتقال اینست که این میوه ماندگاری مناسبی داشته باشد.

بسیاری از افراد موضوع درجه بندی, کالیبر و وزن پرتقال را با کیفیت یکی میدانند. اما کیفیت پرتقال یعنی اینکه برای مسیر های طولانی و صادرات این میوه سالم به کشور مقصد میرسد؟

در اوایل فصل برداشت چون کیفیت پرتقال بالاست میزان ماندگاری مناسبی دارد. اگر این میوه در سردخانه و با اصول نگهداری شود برای چند ماه میتوان آن را نگهداری کرد. اما به مرور زمان که از فصل برداشت فاصله میگیریم به علت شرایط نامناسب نگهداری ممکن است کیفیت و ماندگاری پرتقال پایین بیاید. همین موضوع در صادرات پرتقال به کشور های دورتر مثل روسیه بسیار اهمیت دارد.

ما در این بخش مقاله به کیفیت و ماندگاری پرتقال پرداختیم. برای ارسال پرتقال به داخل کشور چون مسیر کوتاه است پرتقال ها به سرعت به دست مصرف کنندگان نهایی میرسند. اما در صادرات چون مسیر طولانیست این موضوع مهم است.

حالا چگونه باید به درجه کیفی پرتقال برای صادرات پی ببریم؟

پرتقال هایی که مدت زمان زیاد در انبار بودند و کنترل شده در سردخانه نگهداری نشدند بعد از مدتی حالت ولاسیده میگیرند و اگر پوست این پرتقال ها را فشار دهید بسیار نرم هستند. که این پرتقال ها برای صادرات مناسب نیستند.

البته این نکته را اضافه میکنم که از زمان برداشت پرتقال در آذر ماه تا عید چون دمای هوا مناسب است نگرانی بابت صادرات عمده پرتقال وجود ندارد و کیفیت میوه بالاست. همه این موارد با گرم شدن هوا در فصل بهار مهم میشود. پس برای صادرات پرتقال در فصل بهار دقت لازم را انجام دهید.

ما چگونه به شما برای خرید پرتقال از شمال کمک می کنیم؟

برای خرید و فروش عمده پرتقال شمال تا این بخش اطلاعاتی را برای شما عزیزان بیان کردیم. با توجه به اینکه ما در شمال کشور و در شهر ساری هستیم. میتوانیم سایر میوه های فصلی شمال را با قیمتی بسیار مناسب برای بازار داخلی و صادراتی برای شما تامین کنیم.

از میوه های فصلی مهم شمال کشور پرتقال است که ما در این مطلب اطلاعات کاملی را از نحوه ارسال و خرید و بسته بندی و سورت و درجه بندی محصول بیان کردیم. تا شما را به بهترین نحو در خرید عمده پرتقال شمال یاری کنیم.

ما به عنوان نماینده شما خرید میوه از شمال کشور را برایتان ساده تر میکنیم. می توانید اطلاعات میوه های درخواستی خود را برای ما ارسال کنید تا شما را برای خرید میوه راهنمایی کنیم.

نتیجه گیری مقاله فروش عمده پرتقال شمال

در بخش پایانی مقال به جمع بندی و نتیجه گیری از مطلب فروش عمده پرتقال شمال می رسیم.

مهمترین موضوع این مطلب این بود که مهمترین منطقه در کشور برای فروش عمده پرتقال در شمال کشور است. پس باید برای خرید این میوه از شمال کشور برنامه ریزی داشته باشید.

برای اینکه بتوانید میوه ها را با قیمت مناسب و همچنین کیفیت مد نظر خریدراری کنید. نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید. بر اساس وزن پرتقال که خریداری میکنید ماشین های متفاوتی برای ارسال وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

دو شیوه خرید برای تامین میوه و مرکبات از شمال کشور پیش رو دارید. می توانید خرید خود را به صورت حضوری و غیر حضور انجام دهید که در هر دو صورت نیاز به نماینده برای خرید عمده پرتقال دارید.

علاوه بر پرتقال میوه های دیگری مانند کیوی- توت فرنگی- نارنگی- انجیر و صیفی جات و سبزیجات فصلی در مازندران تولید می شود.

برای خرید عمده پرتقال شمال از طریق راه های ارتباطی سایت با ما تماس برقرار کنید.

تفاوت پرتقال شمال و جنوب در چیست؟

در پایان مطلب این موضوع را بیان میکنیم. که ممکن است ذهن بسیاری از افراد فعال در زمینه خرید و فروش عمده پرتقال و میوه را درگیر کند.

پرتقال شمال بخریم یا پرتقال جنوب؟

بین افراد فعال در زمینه خرید و فروش عمده پرتقال و میوه این موضوع بیان می شود. پرتقال جنوب دارای کیفیت بهتری نسبت به پرتقال شمال است.

پرتقال جنوب به خاط شرایط آب و هوایی و خاک متفاوت نسبت به پرتقال شمال شیرینتر است.

اما این دلیل کافی نیست برای اینکه فقط از جنوب پرتقال بخریم. پرتقال از میوه های مهم شمال است و حجم بسیار زیادی از این میوه از شمال در سراسر کشور پخش میشود.

شاید بتوان گفت که از نظر کیفیت و طعم پرتقال جنوب بهتر است و همچنین قیمت بالاتری دارد. اما نمیتوان از این موضوع گذشت که پرتقال شمال میزان قابل توجهی از برداشت این میوه در کشور را شامل میشود.

به نوعی میتوان گفت خرید عمده پرتقال از شمال به مراتب راحتتر از جنوب است. زیرا دقیقا سورتینگ و سردخانه های زیادی برای سورت – بسته بندی و ذخیره سازی پرتقال در شمال کشور به صورت تخصصی برای پرتقال ایجاد شده است.

شالی و پرتقال از محصولات درجه یک شمال هستند که هم صادراتی هستند و هم در کل کشور پخش میشوند.

چرا از شمال پرتقال بخریم؟

زیرا در شمال کشور به صورت تخصصی روی تولید - سورت - بسته بندی پرتقال کار شده است.

بروزرسانی ۲۹ آبان ۱۴۰۲ : برای خرید های پرتقال صادراتی و داخلی تماس بگیرید.

5/5 - (3 امتیاز)

درباره من

مهدی اکبری

مهدی اکبری هستم به دیجیتال مارکتینگ و کسب وکار اینترنتی علاقه دارم. در وبسایت سادینو در مورد صنایع تبدیلی کشاورزی محتوا تولید میکنم و سئو سایت انجام میدم خوشحال میشم با نظرات زیباتون در جهت تولید محتوای بهتر یاریم کنید.

شماره تماس : 09114432498

3 دیدگاه در “قیمت پرتقال شمال امروز ۱۴۰۲ | پرتقال صادراتی شمال

 1. عبدالله گفت:

  من 8 تن بهترین پرتقال شمال را نیاز دارم قیمت بدین ممنون

  1. سادینو گفت:

   سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما

   اکبری هستم از مجموعه سادینو

   برای خرید پرتقال صادراتی شمال مشخصات مد نظرتون رو بفرمایید و برای صادرات میخواید یا بازار داخلی بفرمایید تا راهنماییتون کنم

   با احترام اکبری
   09114432498

  2. ایمان عنایت زاده گفت:

   سلام من باغ دارم 8تن پرتقال فروشی دارم اب درمانی شده به همراه نایلون پیچ تو انبارمه کیلویی15تومن میفروشم0991***7101

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

بستنی خشک پفکی طعم زعفرانی

قیمت اصلی ۱۷۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۶۹,۰۰۰ تومان است.

بستنی خشک پفکی طعم نسکافه

قیمت اصلی ۱۷۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۶۹,۰۰۰ تومان است.
سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.