قیمت آلبالو خشک درجه یک صادراتی

آلبالو جزو دسته میوه های ترش و ملس می باشد که به دلیل همین طعم فوق العاده بین افراد مختلف محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. فصل میوه دهی درخت آلبالو در اوایل فصل بهار می باشد به همین دلیل در این فصل قیمت آن مناسب تر است اما در سایر فصول به دلیل کم شدن میزان محصول، قیمت آن افزایش می یابد. قیمت آلبالو خشک درجه یک صادراتی نیز همیشه یک سان نمی ماند تحت شرایط مختلفی از جمله نوع آلبالو ها و روش هایی که آلبالو ها خشک می شوند تغییر می کند.

قیمت آلبالو خشک درجه یک صادراتی

خاصیت انواع آلبالو خشک درجه یک

خاصیت انواع آلبالو خشک درجه یک انواع مختلفی آلبالو وجود دارد که به همان نسبت تعداد انواع آلبالو خشک ها نیر زیاد می شود این آلبالو ها تفاوت های زیادی با یک دیگر دارند که باعث تمایز آن ها از یک دیگر شده است.

با توجه به تفاوت انواع آلبالو ها روش خشک کردن هر کدام نیر با دیگری متفاوت است و هر کدام از انواع آلبالو ها طعم های مختلفی دارند هم چنین خواص و فواید هر کدام متفاوت است.

انواع مختلف آلبالو و هم چنین آلبالو خشک سر شار از مواد مغذی و معدنی و ویتامین های مختلف است که مصرف به اندازه آن خواص و فواید زیادی برای بدن و سلامتی دارد.

از جمله خواص آلبالو خشک عبارت است از کاهش بیماری هایی همچون چربی خون، قند خون و دیابت، جلوگیری از پیشرفت تومور های سرطانی و جلو گیری از بی خوابی و افسردگی.

هم چنین مصرف آلبالو خشک بیماری روماتیسم را درمان می کند، خطر ربفلاکس و زخم معده و درد معده را کاهش می دهد و باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش می شود که نقش بسیار مهمی در درمان اسهال دارد.

یکی دیگر از خواص بسیار مهم مصرف آلبالو خشک برای بدن و سلامتی آن باز کردن رگ های خونی است که باعث جریان یافتن سریع خون و بهبود بیماری ها و نارسایی های قلبی می شود.

تولید کنندگان آلبالو خشک درجه یک

تولید کنندگان آلبالو خشک درجه یک تولید آلبالو خشک در کشور ما ایران نیز انجام می شود که این کار بیش تر در مناطقی صورت می گیرد که درخت آلبالو رشد می کند و به ثمر می رسد و به میزان زیادی میوه می دهد.

تولید کنندگان آلبالو خشک درجه یک این محصول را در فصل برداشت آن از باغ های درخت آلبالو تهیه می کنند و به وسیله دستگاه های مخصوص این محصول را در دمای مناسب خشک می کنند.

برای تهیه و خرید آلبالو و آلبالو خشک درجه یک می توان به فروشگاه های متعدد مواد غذایی و میوه فروشی ها که در شهر های مختلف وجود دارد، مراجعه کرده و این محصول را تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

گلابی خشک (گلابی درگزی)

205,000 تومان
گلابی خشک, میوه خشک خوشمزه با مزه قالب شیرین و کمی ترش است. گلابی خشک انرژی بالایی دارد و می تواند ساعت ها ما را سیر نگه دارد.

میوه خشک حبه ای مخلوط 4 میوه

میوه خشک حبه ای مخلوط 4 میوه همانطور که از نام گذاری آن مشخص است مخلوط 4 حبه میوه با طعم خوشمزه و متفاوت در یک بسته بندی است.

آلو شابلون خشک

280,000 تومان
آلو شابلون از میوه های خشک تر و خوشمزه است که بسیار پر طرفدار است.

نارگیل خشک

330,000 تومان
نارگیل خشک یکی از میوه های خشک پر انرژی است. علاوه بر میوه های خشک دیگر چربی بالایی دارد و
سبد خرید