پرفروش ترین محصولات خشکبار

پرفروش ترین محصولات خشکبار کدامند؟ | پر مصرف ترین خشکبار در ایران کدامند؟

همین ابتدا از تجربه شخصی خودم برای شناسایی پرفروش ترین خشکبار ایران استفاده میکنم.

سال ۱۳۹۷ شروع به تحقیق در مورد بازار محصولات مختلف کردم و از افراد آشنا و غریبه که در صنعت میوه و خشکبار بودند سوالاتی در مورد بازار فروش در داخل کشور و صادرات پرسیدم و همین طور در حال تحقیق بودم که به محصولات نام آشنا و پر آوازه ایران در خشکبار رسیدم.

محصولاتی مثل پسته – خرما – زعفران – بادام و …

اما تحقیقات خودم را همین جا تمام نکردم و لیستی از خشکبار تولید شده در ایران و محل تولید آنها تهیه کردم.

در ابتدا چون خودم در شمال کشور زندگی میکردم میخواستم محصولاتی را برای فروش انتخاب کنم که به من نزدیک باشد و به راحتی بتوانم فروش محصولات را با کمترین هزینه انجام دهم.

برای من نزدیک بودن به محل تولید خشکبار مهم بود این مورد شاید برای شما اولویت کمتری داشته باشد.

پس محصولاتی مثل خرما – کشمش – پسته – زعفران و … را انتخاب نکردم و یک لیست برای خودم ساختم و تصمیم خودم را برای شروع گرفتم.

به همین دلیل میگویم که لیست شما با لیست من کاملا متفاوت خواهد بود. پس من فقط میتوانم به شما کمک کنم تا لیست خود را ایجاد کنید پس بریم که این لیست ایجاد کنیم.

پیشنهاد مطلب مفید :  آلو خشک عمده | خرید عمده آلو بخارا

در این مطلب میخواهیم لیست پرفروش ترین محصولات خشکبار را بشناسیم. افراد و گروه های مختلفی دنبال این لیست هستند تا بتوانند راحتتر تصمیم گیری کنند.

گروه های اصلی که دنبال لیست خشکبار پرفروش هستند افرادی هستند که تازه میخواهند کار بسته بندی یا خرید و فروش یا صادرات خشکبار را شروع کنند یا کار خشکبار را شروع کرده اند و برای فروش بیشتر یا سود بالاتر در حال شناسایی بهترین محصولات خشکبار هستند. اما باید بیشتر در این مورد توضیح دهیم تا با دید بازتر تصمیم گیری کنید.

در مورد قیمت میوه خشک بیشتر بخوانید : قیمت میوه خشک کیلویی چنده؟

پرفروش ترین محصولات خشکبار

برای شناسایی خشکبار پرفروش نیاز داریم تا خشکبار تولید شده در ایران را بشناسیم.

لیست خشکبار ایران

در زیر لیست کامل خشکبار تولیدی ایران را به همراه محل تولید آنها آورده ایم و تا انتهای مطلب میخواهیم بررسی کنیم و یک لیست خوب از پرفروش ترین محصولات خشکبار را از این لیست کلی استخراج کنیم.

خشکبارمحل تولید
پستهکرمان - دامغان - یزد
بادام درختیشهر کرد - دامغان
گردوتویسرکان - آذربایجان غربی و شرقی -دماومند - سمنان
خرمابم - شیراز - هرمزگان - خوزستان
کشمشهمدان - ارومیه - کاشمر - تاکستان
زرشکخراسان جنوبی - خراسان رضوی
قیسی زردآلوارومیه - تبریز - شاهرود
انجیر خشکاستهبان
آلو خشکمشهد - نیشاپور - ارومیه - سمنان
تخمهخوی
آلبالو خشکقزوین - ملایر
فندوقگیلان - مازندران - قزوین
بادام زمینیاستانه اشرفیه - اردبیل
توت خشکطرقبه
عناب خراسان جنوبی
میوه خشکمازندران - گلستان - ارومیه - تبریز - تهران

حالا که لیست کامل خشکبار را در بالا داریم باید خشکبار پرفروش را از این لیست جدا کنیم.

برای به دست اوردن این لیست باید بدانیم که بازار هدف ما کجاست. مثلا ممکن است مغازه خشکبار داشته باشیم و بخواهیم بهترین محصولات را برای مغازه بخریم در اینصورت لیست بهترین خشکبار برای مغازه با لیست بهترین خشکبار برای صادرات متفاوت است.

پیشنهاد مطلب مفید :  خرید و قیمت بستنی خشک مشهد

پیشنهاد مطلب مفید : صادرات میوه خشک به چه کشور هایی انجام میشود؟

پرفروش ترین محصولات خشکبار برای مغازه

در زیر لیست خشکبار پرفروش برای مغازه را آورده ایم البته بر اساس منطقه و شهری که مغازه خشکباری ایجاد میشود این لیست متفاوت است و خشکبار فروشی ها بر اساس تجربه و تستی که از بازار خود دارند پس از مدتی این لیست را برای خود ایجاد میکنند.

این لیست بیشتر برای راهنمایی افرادی است که به تازگی مغازه خشکبار باز کرده اند یا تازه میخواهند مغازه خشکبار ایجاد کنند اما نمیدانند از چه محصولاتی شروع کنند که از ابتدا بازار خوبی برای فروش داشته باشد.

پرفروش ترین محصولات خشکبار برای مغازه
پسته
فندوق
تخمه
بادام زمینی
بادام درختی
گردو
توت خشک
عناب
انجیر خشک
آلو خشک

پیشنهاد مطلب مفید : با لیستی از میوه خشک صادراتی آشنا شویم

پرفروش ترین خشکبار ایران برای صادرات

در ابتدای مطلب در مورد تجربه ای که برای ورود به بازار خشکبار داشتم توضیحاتی دادم یکی از نقاط مهمی که روی آن تمرکز کردم صادرات خشکبار بود و علاقه ای که به ایجاد بازار صادراتی برای محصولات خشکبار داشتم باعث شد تا تحقیقات خود را در این زمینه بیشتر کنم.

در مقاله (خشکبار صادراتی ایران) در مورد این خشکبار پر فروش برای صادرات صحبت کردیم و لیست این خشکبار را قرار دادیم در زیر میتوانید روی لینک سبز رنگ کلیک کنید و این مطلب را بخوانید.

پیشنهاد مطلب مفید :  قیمت توت خشک ۱۴۰۳ | قیمت توت خشک در مشهد

پیشنهاد مطلب مفید : با خشکبار صادراتی ایران آشنا شویم

خشکبار پرفروش برای پخش عمده

پخش عمده خشکبار یا عمده فروشی خشکبار نیز از جمله کار هاییست که نیاز به تحقیقات بازار دارد. باید دید که بازار پخش ما کجاست و کدام شهر است. ممکن است یک محصول در شهر شما تولید بالایی داشته باشد. مثلا افرادی که در بم زندگی میکنند خرما را کامل میشناسند اما شهر بم نمیتواند بازار بزرگی برای فروش این محصول باشد زیرا محل تولید این محصول است و همه افراد با جستو جوی محلی ساده میتوانند این محصول را تهیه کنند. اما میتوانند از ظرفیت شهر خود استفاده کنند و این محصولات را در نقاط مختلف کشور مثل تهران و شمال پخش کنند.

همه لیست خشکبار که در بالا قرار دادیم برای پخش عمده مناسب اند و با تمرکز روی هر کدام میتوان فروش بالایی داشت و این بستگی به شما دارد که کدام را انتخاب کنید.

جمع بندی و نتیجه گیری

من خودم چند سال قبل از لیست ها استفاده کردم و فروش میوه خشک عمده برای بازار داخلی و صادراتی را انتخاب کردم و سایت سادینو که الان در حال خواندن این مطلب در آن هستید نتیجه تحقیقات من برای پیدا کردن پرفروش ترین محصولات خشکبار است.

شما میتوانید مثل من از لیست های بالا استفاده کنید و بر اساس شرایط و امکانات ,محصول مورد نظر خود را در زمینه خشکبار انتخاب کنید. در این مطلب فهمیدیم که لیست خشکبار برای عمده فروشی – صادرات – مغازه خشکباری متفاوت خواهد بود. امیدوارم این مطلب براتون مفید باشه و در کامنت ها سوال یا نظری دارید بیان کنید تا جواب دهیم.

خشکبار معروف ایران کدامند؟

پسته - خرما - کشمش - زعفران و ... خشکبار معروف ایران هستند

لیست محصولات پرفروش خشکبار چگونه است؟

این لیست در مطلب قرار داده شده است و تحلیل و بررسی شده است.

4.8/5 - (5 امتیاز)

درباره من

مهدی اکبری

مهدی اکبری هستم به دیجیتال مارکتینگ و کسب وکار اینترنتی علاقه دارم. در وبسایت سادینو در مورد صنایع تبدیلی کشاورزی محتوا تولید میکنم و سئو سایت انجام میدم خوشحال میشم با نظرات زیباتون در جهت تولید محتوای بهتر یاریم کنید.

شماره تماس : 09114432498

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.