خرمالو خشک - آلو شابلون خشک - آلو خاکی خشک عمده به صورت تناژ موجود است (ارسال بالای ۲۰ کیلو)

بازار میوه خشک چطوره (آیا درآمد 20 میلیونی واقعیست؟)

بازار میوه خشک چطوره | درآمد میوه خشک کنی چقدره

درآمد میوه خشک کنی را افرادی دنبال می کنند که در ابتدای تحقیقات برای شروع کسب و کار تولید میوه خشک یا به زبان ساده تر کار میوه خشک کنی هستند.

خب این سوال به یکی از چالش های مهم این افراد جواب میدهد تا تکلیف خود را مشخص کنند که میخواهند کار میوه خشک کنی را شروع کنند یا خیر.

پس همین ابتدا به شما بگویم که اگر پرده ای به عنوان درآمد جلوی چشم شما را گرفته است بهتر است کمی بیشتر فکر کنید و حساب شده تر تصمیم بگیرید. فقط نگاه کردن به موضوع درآمد از موضوعات مهمتر مثل علاقه و چالش هایی که آن کسب وکار دارد ما را دور میکند.

به همین دلیل این مطلب را با نگاه کردن به کسب و کار میوه خشک از دیدگاه های مختلف نوشتم تا بهترین راهنما برای شما باشد و برای شروع کسب و کار میوه خشک کنی و کسب درآمد از آن به شما کمک کند.

بازار میوه خشک چطوره

بازار میوه خشک چطوره

زمانی که میخواستم این مطلب را بنویسم در اینترنت خیلی به این سوال برخورد کردم که بازار میوه خشک چطوره؟

فهمیدم که این سوال از چالش های مهم و ابتدایی افراد برای ورود به کسب و کار میوه خشک کنی است. زیرا وقتی جواب این سوال را پیدا کنند تصمیم به شروع یا عدم شروع میگیرند.

بازار میوه خشک در داخل کشور ایران یک بازار نو ظهور است و هیچ صنف مشخصی ندارد و هنوز هم تضمینی برای فروش محصولات وجود ندارد. این به این معنی نیست که میوه خشک مشتری و طرفدار ندارد.

پیشنهاد مطلب مفید :  خرید خشکبار در ساری (بهترین قیمت + ارسال فوری)

من فقط میتوانم از تجربیات چند ساله خودم در زمینه تولید و فروش میوه خشک با شما صحبت کنم تا بیشتر در مورد چالش های این کسب و کار مطلع شوید و به صورت مستقیم نه میتوانم به شما بگویم که بازار میوه خشک یک بازار بکر و عالیست و نه اینکه یک بازار ضعیف است. اما به هر حال باید پذیرفت که آجیل و خشکبار و میوه های خشک مثل برنج و گندم و… کالا های اساسی و مهم نیستند که همیشه به صورت زیاد در سبد غذایی مردم باشند و بیشتر به علاقه و ذائقه افراد و اهمیت دادن به سلامتی آنها بر میگردد که همیشه در سبد غذایی خود از میوه های خشک استفاده کنند.

اما به هر حال میوه های خشک هر سال بیشتر جای خود را در بازار داخل کشور باز کرده اند و الان افراد بیشتری با این خوراکی سالم آشنا هستند و هر ساله مصرف این خوراکی سالم بیشتر شده است.

اما بازار صادراتی میوه خشک یک بازار بکر و عالیست و جای رشد زیادی دارد که در ادامه بیشتر در این مورد توضیح دادم.

اگر به بازار فروش میوه خشک فکر میکنید که پس از تولید میوه خشک را کجا بفروشیم مقاله زیر را به شما پیشنهاد میکنم زیرا به صورت کامل در مورد فروش میوه خشک صحبت کردیم. کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.

میوه خشک را کجا بفروشیم (خریداران میوه خشک چه کسانی هستند؟)

یک پیشنهاد تجربی برای کسب درآمد میوه خشک کنی

میوه خشک یک محصول با پتانسیل بالا برای صادرات است: اگر دوست دارید در صنعت میوه خشک کار کنید یکی از بهترین پیشنهاد هایی که میتوانم به شما بدهم بازاریابی صادرات میوه خشک است. در کشور های همسایه ما از کشور های عربی تا کشور هایی مثل روسیه میوه خشک طرفداران زیادی دارد و جای خود را در مراکز خرید این کشور های باز کرده است. پس فرصت خوبی برای بازاریابی صادراتی فراهم می کند تا این محصول را به مشتریان خارجی معرفی و صادر کنیم.

پیشنهاد مطلب مفید :  تولید انواع میوه خشک آلو خورشتی

در اینصورت شما نیاز نیست ابتدا تولیدکننده میوه خشک باشید بلکه نیاز است شما فروشنده و بازاریاب خوبی باشید تا ابتدا بازار و مشتریان صادراتی میوه خشک را شناسایی کنید و سپس اقدام به تولید میوه خشک عمده کنید.

پیشنهاد یک مطلب ویژه : 5 راهکار کسب درآمد از میوه خشک (آیا فقط با تولید میوه خشک میتوان درآمد کسب کرد؟)

آیا کسب درآمد بالای 20 میلیون در ماه از میوه خشک واقعیست؟

اگر در ابتدای شروع این کسب و کار هستید حتما این اعداد و خیلی از اعداد مشابه دیگر را شنیدید این اعداد به مرور زمان و کسب تجربه و به دست آوردن بازار و مشتریان دور از انتظار نیست. اما اگر افرادی به شما گفتند که از همان ابتدا با خرید دستگاه خشک کن و تولید میوه خشک به درآمد بالای 20 میلیون در ماه میرسید فقط از آنها بپرسید: چطور میتوانم با خرید دستگاه به این درآمد برسم میتوانید کمی بیشتر در این مورد توضیح دهید تا بتوانم با دید بازتری دستگاه خشک کن بخرم و درآمد کسب کنم.

اگر جواب آنها قانع کننده بود و چندین تولیدکننده دیگر نیز با حرف های آنها موافق بودند میتوانید یک پله جلوتر بروید اما اینجا باید چالش های این کسب و کار را نیز بپذیرید تا تصمیم نهایی خود را برای شروع بگیرید.

من فقط این مطلب را برای راهنمایی شما نوشتم تا موضوع درآمدی شما را فریب ندهد همه جوانب این کسب و کار را در نظر بگیرید. اگر این کسب و کار یا هر کسب و کار دیگری را شروع کنید چالش های آن برای شما شروع میشود پس در ادامه کمی بیشتر در مورد چالش های شغل میوه خشک کنی توضیح میدهم تا اگاه تر شوید و بتوانید راحتتر تصمیم بگیرید.

چالش های کسب و کار میوه خشک کنی

  • از چالش های مهم پس از شروع میوه خشک کنی خرید میوه تازه به قیمت مناسب و کیفیت مناسب به صورت عمده است. زیرا اگر در هر کدام از این موارد دقت نکنید متضرر میشوید.
  • از چالش های دیگر این است که به موقعیت جغرافیای خود برای تولید میوه خشک دقت کنید مناطقی که میوه های سردرختی خوبی دارند مناطق بهتری برای تولید هستند. نیاز نیست همه میوه ها را داشته باشد اگر دو یا چند میوه را داشته باشد خوب است.
  • از چالش های دیگر میوه خشک کنی فرایند تبدیل میوه تازه به خشک شده است. از شست و شو تا پوست گیری و اسلایس میوه ها تا خشک کردن یک سری مراحل طی میشود و در حجم های بالا نیاز به چند نیرو برای هدایت کار است.
  • پس از طی همه مراحل کیفیت تولیدات نهایی باید خوب باشد و رطوبت بالایی نداشته باشد و در این مرحله بسته بندی و فروش میوه خشک به چالش اصلی شما تبدیل میشود.
پیشنهاد مطلب مفید :  فروش کلی میوه خشک گلستان

اگر همه این چالش ها را دوست داشته باشید و روی فروش محصولات کار کنید مطمئنا و بدون شک به درآمد بالا می رسید اما اگر این چالش ها را دوست ندارید و فقط به درآمد فکر میکنید به احتمال زیاد کسب و کار شما با شکست مواجه میشود.

نتیجه گیری مطلب بازار 

درآمد شما در شغل میوه خشک کنی مستقیما به فروش و مشتریان شما بر میگردد هر چقدر برنامه بهتری در این بخش داشته باشید و مشتریان از کیفیت محصولات شما راضی باشند درآمد شما به مرور زمان با افزایش تعداد مشتریان به صورت تصاعدی رشد میکند.

اگر هدف خود را کسب درآمد از خرید دستگاه خشک کن و فروش در بازار داخل کشور قرار داده اید بهتر است با ظرفیت کم و از میوه هایی که با قیمت مناسب میتوانید خرید کنید شروع کنید و با افراد فعال در این بازار ارتباط برقرار کنید و پس از فروش و کسب تجربه ظرفیت خود را به صورت جدی افزایش دهید.

امیدوارم این مطلب به شما کمک کند اگر هر سوالی از درآمد میوه خشک کنی دارید میتوانید در بخش نظرات همین مطلب بپرسید تا پاسخ دهیم.

بازار میوه خشک چطوره؟

بازار میوه خشک برای فردی که به چالش های این کسب و کار علاقه داشته باشد خوب است در مورد چالش های این شغل در مطلب کامل توضیح دادیم.

چقدر درآمد از میوه خشک کنی میتوانم کسب کنم؟

درآمد میوه خشک کنی به صورت مستقیم به بازاریابی و فروش محصولات تولیدی تان برمیگردد اگر روی کیفیت و فروش محصولات تان کار کنید درآمد بالای 20 میلیون درماه دور از انتظار نیست

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

شوید خشک

۱۶۰,۰۰۰ تومان
شوید خشک در میان انواع سبزی خشک عمده که به بازار عرضه میشود پرمصرف است و در پخت سبزی پلو ایرانی از این سبزی پر خاصیت استفاده میشود.
کیفیت محصولکیفیت این محصول درجه یک است
نوع بسته بندیسلفون پشت صدفی - سلفون شفاف
وزن بسته بندی۱۰۰۰ گرم
وزن محصول با بسته بندی۱۰۱۰ گرم
نحوه تولیدبا دستگاه خشک کن
شیوه نگهداریدر سردخانه نگهداری میشود
نحوه ارسالاز طریق باربری و سایر روش های مورد نظر شما
محل ارسالارسال از ساری - تبریز - مشهد
بسته بندی ارسالکارتن مخصوص ۳ یا ۵ لایه - کارتن موزی - کارتن مورد نظر شما

توت فرنگی خشک

۵۵۰,۰۰۰ تومان
اگر دنبال یک میوه خشک بسیار خوش عطر و طعم هستید توت فرنگی خشک بهترین پیشنهاد برای شماست.
کیفیت محصولکیفیت این محصول درجه یک است
نوع بسته بندیسلفون پشت صدفی - سلفون شفاف
وزن بسته بندی۱۰۰۰ گرم
وزن محصول با بسته بندی۱۰۱۰ گرم
نحوه تولیدبا دستگاه خشک کن
شیوه نگهداریدر سردخانه نگهداری میشود
نحوه ارسالاز طریق باربری و سایر روش های مورد نظر شما
محل ارسالارسال از ساری - تبریز - مشهد
بسته بندی ارسالکارتن مخصوص ۳ یا ۵ لایه - کارتن موزی - کارتن مورد نظر شما

پرتقال خشک

۱۶۰,۰۰۰ تومان
پرتقال خشک از فراورده های میوه پرتقال تامسون است که بعد برش دادن و خشک کردن این میوه مواد معدنی میوه تازه را حفظ میکند و برای بدن بسیار مفید است.
کیفیت محصولکیفیت این محصول درجه یک است
نوع بسته بندیسلفون پشت صدفی - سلفون شفاف
وزن بسته بندی۱۰۰۰ گرم
وزن محصول با بسته بندی۱۰۱۰ گرم
نحوه تولیدبا دستگاه خشک کن
شیوه نگهداریدر سردخانه نگهداری میشود
نحوه ارسالاز طریق باربری و سایر روش های مورد نظر شما
محل ارسالارسال از ساری - تبریز - مشهد
بسته بندی ارسالکارتن مخصوص ۳ یا ۵ لایه - کارتن موزی - کارتن مورد نظر شما

میوه خشک مخلوط پفکی (انجمادی | فریز درایر)

تماس بگیرید
میوه خشک مخلوط پفکی یا فریز درایر با روش انجمادی خشک میشود و مدت زمان ماندگاری زیادی دارد.
سبد خرید