قیمت عمده میوه خشک قیسی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

امروزه میوه های خشک شده با توجه به قیمت میوه خشک، خواص و طعم خوشمزه محبوبیت زیادی در بین افراد دارد. مصارف زیاد این اقلام موجب شده است که برخی از کارخانجات و تولیدی های میوه خشک فروش عمده و با قیمتی به صرفه تر را برای مشتری ارائه دهد. از بین انواع میوه های خشک، میوه خشک قیسی به لحاظ خواص بیشمار بسیار حائز اهمیت است.

قیمت عمده میوه خشک قیسی درجه یک

انواع خاصیت میوه خشک قیسی درجه یک

انواع خاصیت میوه خشک قیسی درجه یک یکی از دلایل محبوبیت میوه جات خشک شده ماندگاری طولانی مدت آنها نسبت به میوه ها است که موجب شده در تمام سال در دسترس باشند. میوه خشک قیسی خواص بی شماری دارد.

یکی دیگر از خواص قیسی وجود فیبر است، از آنجایی که فیبر دارای خاصیت ملینی است، مصرف قیسی باعث درمان بیماری های یوبوستی میشود به این صورت که فیبر در محیط آبی دستگاه گوارش، ژل تشکیل داده و به اسیدهای چرب متصل شده و باعث دفع آن ها می‌گردد.

این ویژگی فیبرها به آن ها توانایی کاهش کلسترول را می‌دهد، به علاوه فیبرها برای پیشگیری از سرطان و دیابت نوع ۲ مفید هستند نکته دیگر اینکه، فیبرها باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش می‌شوند و انتقال مواد دفعی در لوله گوارش را تسهیل می‌کنند.

قیسی حاوی مواد مغذی بسیاری همچون فیبر رژیمی، ویتامینC، ویتامینA، بتا کاروتن، آهن، پتاسیم و… است. مصرف ۳ عدد قیسی انرژی حدود ۵۰ کالری را فراهم می‌آورد. البته به دلیل بالا بودن میزان فیبر در قیسی مصرف بیش از اندازه آن می‌تواند باعث اسهال و ایجاد نفخ گردد. بنابراین کودکان و سالمندان نباید در مصرف آن زیاده‌روی کنند.

درست است که زردآلو تازه هم دارای خواص مفید زیادی است، اما قیسی زردآلو نسبت به میوه آن دارای آهنی بیشتر است و برای افرادی که دارای کمبود آهن هستند توصیه میشود. اما فواید قیسی فقط در وجود آهن نیست بلکه وجود ویتامین C فراوان در آن باعث استحکام دندان و استخوان می گردد. ویتامین A موجود در این محصول سبب تقویت بینایی می شود. همچنین قیسی زردآلو دارای خاصیت ضد سرطان بوده و باعث پیشگیری از سرطان می شود.

قیمت خرید میوه خشک قیسی درجه یک

قیمت خرید میوه خشک قیسی درجه یک در بین انواع قیسی میوه ها قیسی زردآلو، انجیر و انواع آلو بسیار محبوب و پر فروش می باشد. البته قیمت آنها نیز نسبت به سایر قیسی ها بالاتر است. ولی شما با خرید مستقیم قیسی از تولیدی ها و مراکز توزیع میوه خشک می توانید آنها را با نرخ اصلی و مناسبی خریداری نمایید نکته حائز اهمیت این است که بسته به نوع قیسی ها قیمت آنها نیز متفاوت است.

پارامتر های گوناگونی در تعیین قیمت میوه های خشک دخیل هستند مثل درجه حرارت و میزان خشکی و اندازه این میوه ها که شرکت های توزیع میوه های خشک بر اساس سفارش مشتری نیاز های آنهارا هم به صورت عمده و هم به صورت خرده تامین میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید