مرکز خشکبار و بازار میوه خشک تهران کجاست؟

بازار خشکبار تهران

بازار آهنگران در خیابان 15 خرداد و بازار خشکبار در خیابان مولوی (خیابان صاحب جمع) استان تهران جزو بزرگترین بازار های خشکبار در شهر تهران هستند در بالا لوکیشن بازار آهنگران را قرار دادیم.

خرمالو خشک

قیمت اصلی ۴۷۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۵۰,۰۰۰ تومان است.

میوه خشک مخلوط 14 میوه درجه یک

قیمت اصلی ۴۷۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۶۰,۰۰۰ تومان است.

میوه خشک مخلوط 11 میوه

قیمت اصلی ۴۴۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۳۰,۰۰۰ تومان است.

کیوی خشک

قیمت اصلی ۴۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۳۰,۰۰۰ تومان است.

میوه خشک حبه ای مخلوط

قیمت اصلی ۲۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۲۰,۰۰۰ تومان است.

نارگیل خشک

قیمت اصلی ۴۷۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۵۰,۰۰۰ تومان است.

آلو شابلون خشک

قیمت اصلی ۴۶۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۵۰,۰۰۰ تومان است.

سیب خشک بدون پوست

قیمت اصلی ۳۴۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۲۰,۰۰۰ تومان است.

قیمت انجیر خشک ۱۴۰۳ {انجیر خشک استهبان | گلوگاه}

هر سال، نزدیک به عید نوروز و سال نو، خیلی از هموطنان، به فکر خرید آجیل شب عید می افتند. برخی هم در طول سال و همیشه، از آجیل های مفید مانند گردو و بادام و پسته و میوه خشک استفاده می کنند. اما اسفند، همیشه فصل فروش آجیل و خشکبار بوده است. بازار خشکبار تهران که مکانی برای خرید خشکبار شب عید و شب یلدا و حتی خرید آجیل و میوه خشک عمده در تمام طول سال است، معروف ترین مرکز خرید در ایران می باشد که همه نوع خشکبار و آجیل را به مشتریان، عرضه می کند.

پیشنهاد مطلب مفید :  قیمت توت خشک ۱۴۰۳ | قیمت توت خشک در مشهد

علاوه بر آجیل، میوه خشک را هم می توان به عنوان یک پذیرایی برای مهمان های عید، انتخاب و خرید کرد.

میوه خشک پفکی و بستنی خشک تا الان امتحان کردی بزن تو فروشگاه ببین!

امروز قصد داریم در مورد مرکز خشکبار تهران، و بنکداران خشکبار مولوی به عنوان بهترین و بزرگترین مرکز پخش خشکبار و آجیل در ایران صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید. بر همین اساس، چند پرسش مهم و کلیدی مطرح کرده ایم که شامل موارد زیر است و در ادامه ی بحث، پاسخ تک تک آن ها را دریافت خواهید کرد:

1.مرکز خشکبار تهران کجاست؟

2.برای خرید عمده ی آجیل و خشکبار در تهران، به کجا باید مراجعه کرد؟

3.بنکداران خشکبار تهران، چه محصولاتی را عرضه می کنند؟

4.بازار بزرگ خشکبار مولوی، کجاست و چه محصولاتی عرضه می کند؟

بازار میوه خشک تهران

پیشنهاد یک مطلب ویژه : قیمت میوه خشک کیلویی چنده؟

مرکز خشکبار و بازار میوه خشک تهران

شاید شنیده باشید که در شب و روزهای نوروز، تهران بسیار خلوت می شود. خب طبیعی است، چون اکثر ساکنان تهران، خریدهای خود را انجام داده و هر کدام به سمت و سویی مسافرت می کنند. به همین دلیل، تهران خلوت می شود. اما خلوت بودن شب و روز عید به یک طرف و شلوغی و ازدحام جمعیت در روزهای آخر اسفند نیز، به یک طرف.

هر سال و با آمدن بوی فصل بهار، در اواخر اسفندماه، تهران شاهد بیشترین حضور جمعیت در خیابان هاست. همه در تب و تاب خرید نوروزی هستند. یکی از پایه های ثابت سفره های پذیرایی ایرانی ها در شب عید، آجیل است. مرکز خشکبار تهران، به نوعی بورس آجیل تهران و ایران است. در این مرکز، هر نوع آجیل و خشکباری را که بخواهید، با قیمت های مختلف، پیدا می کنید.

بازار بزرگ تهران، از مکان هایی است که انواع آجیل و خشکبار در آنجا فروخته می شود. قسمت بزرگی از این بازار مربوط به خشکبار بوده و علاوه بر قیمت مناسب، تنوع خوبی نیز دارد. این بازار در زمان‌های قدیم دارای مغازه‌هایی همچون آهنگری، ریخته گری، گیوه دوزی و لنگ فروشی بود اما امروزه مخصوصا از دهه 40 به بعد این بازار تبدیل به بورس انواع آجیل و خشکبار تبدیل شده است. طبق گفته‌های افرادی که در قدیم با این بازار اشنایی داشتند، مغاز‌های بازار آهنگران از جنس کاهگل بود و سقف آن‌ها با گنبد پوشانده شده بود که اکنون تنها قسمت کمی از آن بر جای مانده است.

پیشنهاد مطلب مفید :  صادرات این خشکبار ایرانی بازار (فودسیتی روسیه) را دگرگون میکند!

پیشنهاد یک مطلب ویژه : پرسودترین خشکبار را بشناسید؟

مرکز فروش عمده خشکبار در تهران

همان طور که پیش از این گفته شد، شهر تهران، با داشتن مراکز بسیار زیاد فروش آجیل و خشکبار، در مکان نخست شهرهای ایران در این زمینه ایستاده است. با اینکه قیمت آجیل و خشکبار در این چند سال اخیر به طور وحشتناکی بالا رفته است، اما همچنان مردم از آجیل شب عید نمی گذرند و آن را مصرف می کنند.

بازار بزرگ تهران به عنوان مرکز فروش عمده خشکبار در تهران شناخته می شود. شما می توانید با مراجعه به این بازار، با قیمت عمده و کمتر از سایر شهرها، آجیل مورد نیاز خود را خرید کنید. لازم به ذکر است که در این بازار می توانید برخی از فروشگاه ها را ببینید که مشغول فروختن میوه خشک هستند. میوه خشک میتواند جایگزینی مناسب برای آجیل باشد و یا در کنار آن، مورد استفاده قرار بگیرد. علاوه بر بازار بزرگ تهران، می توانید آجیل مورد نیاز خود را در بازار مولوی و در ضلع جنوبی چهارراه سیروس، تهیه کنید.

اگر قصد خرید خشکبار عمده در تهران دارید، بد نیست به کاروانسرای خانات هم سری بزنید. این کاروانسرا که از زمان حکومت ناصر الدین شاه قاجار، برپا شده بود، از سال 1388 تا به امروز، هر ساله شاهد برگزاری نمایشگاه و فروشگاه های آجیل در تهران است.

بازار تجریش و 15 خرداد هم از بازارهای بسیار خوب برای تهیه ی خشکبار و آجیل است. در تهران علاوه بر این بازارهایی که نام برده شد، مکان های دیگری هم وجود دارند که قیمت و انصاف فروشندگان آن ها بالاست. می توان از این بازارها، آجیل های مرغوبی را تهیه کرد.

پیشنهاد یک مطلب ویژه : خشکبار صادراتی ایران را بشناسید

شرکت پخش خشکبار در تهران

شرکت پخش خشکبار در تهران، به شدت زیاد است. اکثر شرکت هایی که در کار واردات برخی از اقلام بادام های خارجی هستند، در تهران، دفتر دارند. مثلا بادام هندی و مغزیجات مرغوب هندوستان و برخی از کشورهای دیگر مانند چین و شیلی از طریق همین شرکت ها در تهران و کل کشور پخش می شود.

پیشنهاد مطلب مفید :  خرید تضمینی سبزی خشک ۱۴۰۲

اکثر نمایندگی ها و شعبات شرکت پخش خشکبار در تهران، در مکان های معروف و بورس آجیل فروشی ها هستند. مثلا بازار مولوی، یکی از همین بازارهای معروف است. قرار نیست شما فقط شاهد خرید و فروش پسته و تخمه و آجیل در این بازارها باشید. بسیاری از عطاری ها و مراکز پخش محصولاتی مانند میوه خشک و حبوبات، در این بازار هستند. حتی مرکز پخش برنج نیز در این ناحیه است.

پیشنهاد یک مطلب ویژه : پرفروش ترین محصولات خشکبار کدامند؟

بنکداران خشکبار تهران

بنکداران تهران، معمولا در بازارهای قدیمی این شهر هستند. بازار خشکبار تهران، به بازار تهران و بازارهایی مانند 15 خرداد، خلاصه نمی شود. بنکداران خشکبار تهران، در کل این شهر از بالا تا پایین شهر، پخش هستند و انواع خشکبار مانند برنج و آجیل و حبوبات و گیاهان دارویی را به فروش می رسانند. اما مرکزیت این فروشگاه ها، اغلب در بازار بزرگ تجریش و مولوی و بازار تهران است.

بازار خشکبار مولوی

بازار خشکبار تهران، از بازارهای پر رونق در این شهر است. نه تنها در شب سال نو بلکه در بقیه ی روزهای سال هم، فروش خوبی دارد. یکی دیگر از بازار‌هایی که می‌توان از آن به عنوان بورس آجیل و خشکبار تهران نام برد بازار مولوی است. در این بازار هر جنسی را می‌توانید خریداری کنید اما تعداد مغازه‌هایی که آجیل و خشکبار فروخته می‌شود، بیشتر است و تنوع آن‌ها هم زیاد می‌باشد. در این آجیل فروشی‌ها می‌توانید چند نوع زعفران، آجیل‌های خارجی، چیپس میگو، میوه خشک و خشکبار را  تهیه کنید. از لحاظ کیفیت، محصولات کیفیت خوبی دارند و قیمت آجیل‌های بازار مولوی از بقیه جاها مناسب تر است.

و کلام آخر

برای خرید از بازار خشکبار تهران، گزینه های زیادی پیش روی شماست. اگر دوست دارید برای پذیرایی از میهمان های خود، علاوه بر آجیل، یک محصول جدید و بی نظیر را امتحان کنید، پیشنهاد می کنیم از میوه های خشک استفاده کنید. ما در سادینو، تولیدکننده و عرضه کننده عمده میوه خشک در کشور هستیم که می توانید این محصولات با قیمت مناسبتر و بسته بندی های متنوع از ما تهیه کنید. همانطور که میدانید خرید عمده از مرکز تولید یک محصول بهترین گزینه برای خرید است پس حتما نام سادینو را برای انواع میوه خشک جست و جو کنید تا بیشتر با ما آشنا شوید.

بازار میوه خشک تهران کجاست؟

در کل این مطلب در مورد مرکز خشکبار و بازار میوه خشک تهران توضیح دادیم. میوه خشک یک خشکبار محسوب میشود که اگر به خشکباری های تهران سری بزنید حتما نمونه ها مختلف با بسته بندی های متنوع را در آنجا میبینید.

بازار خشکبار تهران کجاست؟

شهر تهران چندین راسته و بازار مخصوص خشکبار دارد که در این مطلب توضیح دادیم

چه خشکباری میتوانم از بازار خشکبار تهران بخرم؟

هر خشکباری که فکرش را میکنید میتوانید در بازار خشکبار تهران پیدا کنید کافیست در بازار گشتی بزنید

3.6/5 - (7 امتیاز)

درباره من

مهدی اکبری

مهدی اکبری هستم به دیجیتال مارکتینگ و کسب وکار اینترنتی علاقه دارم. در وبسایت سادینو در مورد صنایع تبدیلی کشاورزی محتوا تولید میکنم و سئو سایت انجام میدم خوشحال میشم با نظرات زیباتون در جهت تولید محتوای بهتر یاریم کنید.

شماره تماس : 09114432498

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین محصولات سادینو

سیب قرمز خشک با پوست

قیمت اصلی ۲۸۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۷۵,۰۰۰ تومان است.

سیب خشک بدون پوست

قیمت اصلی ۳۴۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۲۰,۰۰۰ تومان است.
سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.